Návrat Černého rytíře

Carlos Perez

Todd Andrew

David S. Sterling

• Pilda17

Tak špatně natočený film jsem už dlouho neviděl. Po 20 minutách trápení jsem tento SHIT musel vypnout. Už nemám sílu koukat na takové paskvily, bez žádného děje a s ohromně tragickým scénářem!(27.10.2010)

• StevenW.

Dávám jednu hvězdičku,ale jen z milosti(14.6.2010)

• dr.horrible

Toto už neni ani sranda. Jak sa to dostalo do distribúcie? Kamkoľvek?(5.5.2016)

• Džef!

Nechápu to... je to americký film a je to jako kdyby to natáčeli Češi nebo Němci(22.7.2010)

• ivan bohatyr

Smekám před tím, kdo to viděl až do konce. Obrovská muka a utrpení pro diváka. Není nad čím přemýšlet, už po pár minutách se to dá s klidem v duši hodit do koše.(14.6.2010)

• popkec

Vrchol amatérismu a nevkusu který u nás může vyjít fakt jen pod záštitou Blesku. Nic proti tomu když si pár nadšenců natočí pro sebe film, v česku ale tohle vydávat proč?(25.7.2010)

• Prometheus69

není myšleno vážně.... -_- Odpad nedám.. nemělo by to smysl:(1.9.2016)

• DJ Rocco iNc

Nemám na to slov.(19.6.2011)

• Trolejbus

Já jsem to ze srandy pustil kolegům v práci, napřed nechápali, pak se tomu chlámali. Debilní film.(19.2.2012)

• vimanzen

Je tu! Režisérská verze Batman kontra Smíšek aneb Vyšplechtěný Řiťolap!(15.5.2013)

• drankeryth

Ohhh, tymto filmom som si pokazil vecer a este to stale nechapem, ako som to mohol pozriet az do konca. Vsetko co sa tyka tohoto filmu je strasne ubohe, film vytvoreny ludmi ktori nemaju ani stipku talentu na spravenie dobreho filmu. Podtrzeno, secteno = sracka, ktora nema konkurenciu. Jeden z najhorsich filmov, ake som doteraz videl. Tomuto braku sa vyhnite velkym oblukom a nie ze sa na neho pozriete, pretoze vasa nalada sa omnoho zhorsi,,he he(22.2.2011)

• Ydrosten

Chtěl jsem udělit 1 hvězdu za to, že to bylo aspoň hezky nasnímaný, ale nakonec to prostě nešlo. Už jsem viděl filmy které byly horší, ale stejně si to ten odpad poprávu zaslouží.(3.12.2014)

• Hapretor

Nešlo na to koukat. Vydržel jsem 15 minut.(14.2.2015)

• Pepper_x

Návrat Černého rytíře?...Ne, děkuji(9.10.2011)

• moviefan4

Tak toto je riadna sračka. Chelo sa mi grcať od začiatku až do konca, naozaj bezkonkurenčná kokotina.(26.3.2017)

• haffen

Čo to do 3,14če je!? Nech mi nik nehovorí, že toto sa dostalo do distribúcie a že sa nájde debil, čo to predáva. A ešte väčší debil čo to kúpi. Myslím, že to by bolo moc aj na rozdávanie v mäsiarstve k pol kila hovädzieho napchatého antibiotikami. Kamera a strih sú zhruba na úrovni - pod stromček som dostal kameru, včera ju rozbalil a dnes čítam manuál čo to všetko dokáže. Scenár asi písal niekto mentálne na úrovni 2 ročného dieťaťa naloženého vo formaldehyde. Proste home made video nejakého kreténa Juana Avileza ktorého po zhliadnuti tohoto musela celá rodina vydediť. Ak sa nájde niekto, kto to dopozeral celé bez preskakovania, tak mu tlieskam za obrovskú odvahu a trpezlivosť. Tajne som dúfal, že po stiahnutí sa na tom aspoň zasmejem ako na filmoch od Asylum. Ale tu nie. Tu mi oči a uši krvácali. Neskutočný bordel, humus a žumpa. Celé to vyzerá ako Argentínska telenovela s "akčnými" prvkami. Hudba? Menším utrpením je pustiť si Šlager TV. A čo potom ten rytier s deravým kýbľom na hlave čo sa preháňa po meste na hrdzavej motorke za zvuku závodného špeciálu? P.S. Možno sa konečne našial legálny spôsob ako sa niekomu pomstiť. Zavrieť ho do miestnosti a púšťať mu to celý deň, pretože toto nezvládnu ani vojaci z elitného komanda, ktorí sú cvičení vydržať akékoľvek mučenie. TOTO BY NEDALI! 0%(18.4.2014)

• Jan_Doubal

ha ha ha ha, prý země původu USA... je to nějaká argentinská telenovela s chlápkem s černým kýblem na hlavě :-D OMG(10.3.2015)

• *HOVNOCUC*

parádička, tak takáto paráááááááááádička sa hneď tak nevidí... dúfam, že natočia aj dvojku a najlepšie by bolo rovno natočiť aspoň 200 dielny seriál :))) fakt som si to užil, len škoda, že vo filme nebolo viac akčných scén :) vidím tu 50 hodnotení, ale neverím tomu - a silne o tom pochybujem, že to niekto naozaj videl celé :) a tí čo dali 2 a viac hviezdičiek asi videli iný film :))) uvažujem nad tým, že si hneď pozriem ešte raz Reptilicanta - Zabijaka bez tváre, aby som mal za sebou dokonalý filmový zážitok :)(13.9.2010)

• CrazymanM

Nějak nemám slov.Věděl jsem,že to nebude žádná sláva,ale takovou hrůzu jsem fakt nečekal!Viděl jsem to natřikrát,no a moc to nedoporučuji,leda tak za trest!Ty bojové scény,to byl teda děs,to jsem ještě neviděl,tipoval jsem to tak na nějakej bangladéšskej nebo albánskej film a ejhle,ono američani!Jo a vážně skvělí byli ti "zlí" hoši,s těma kuklama a maskama,i když ten černej blbec s kýblem na hlavě,to byl taky unikát!Odpad,nic než odpad!!!(6.6.2011)

• Quasimodo

vYDRZEL JSEM TO 40 MINUT, vic se neda. Takovou roztazenou slataninu, kde se parkrat objevi jakysi obrnenec ve svarecske prilbe jsem dlouho nevidel . Hnus!!(1.6.2010)

<< předchozí 1 2