Farmář hledá ženu SK

Režie:

Rado Štefanov

Účinkují:

Aneta Parišková (moderátor)

Podaří se osamělým slovenským farmářům prostřednictvím další řady oblíbené a ve slovenském vydání i peprnější seznamovací show najít životní partnerku? Vyberou si mezi různě starými protějšky tu pravou? Uvidíte ve slovenské reality show. (TV Prima)

MoiJe

Zatiaľ po 2.deň na farmách, pozerané dodatočne naraz online: Normálne som sa chvíľami smiala nahlas! Postavy sú komickejšie a chovajúce sa nelogickejšie než z lecktorého sitcomu so scenárom! A do toho ten ironizujúci komentátor... no LOL. ()

Marek1991 odpad!

Oplatí sa toto komentovať? Vyberať ľudí o ktorých duševnom zdraví sa dá pochybovať, len aby sa ľudia na ich prešľapoch smiali...jaj, tu by som mohol kritizovať na strany, škoda reči. ()

nirvana91 odpad!

Podobné typy "kvalitných" reality show, ktoré dokazujú IQ slovenského národa je čoraz viac a viac. Čo slovo to perla (rozumej vulgarizmy od archaizmov, cez historizmy po internacionalizmy). No potrebujeme toto k životu? Ukazovať náš národ v takomto svetle? A pritom nie sme žiadni neandertálci (česť výnimkám.. a bohužiaľ práve tie sú dosadzované do reality tohto typu). Je to len o peniazoch a nalákaní ľudí na totálnu sprostosť. Začne s tým telka, nezastaví sa ani tlač a potom objavujeme titulky denníkov zaplnené totálnymi sračkami. Pripojí sa rozhlas. Tlačia nám to pod nos odvšadiaľ. A človeku nedá nepozrieť si to aspoň na tých pár minút.. Fakt je to humus. ()

Lulu13

Úprimne by ma zaujímalo, koľko z ľudí čo hodnotilo túto reláciu ako odpad! sa pri tom s popcornom v ruke škodoradostne baví na tejto vynikajúcej ukážke ľudskej hlúposti! Aké pokrytectvo ;)... ()

rt12

Už jen z upoutávek se mi zvedal kufr. Tuhle kokoťárnu nikdy sledovat nebudu, ztráta času. Tím pádem nehodnotím. Jinak by to byl jasnej odpad ! ()

corona

Podobne ako Kapor na torte, tažko hodnotiteľné. Slovákov už nezaujímajú namyslené a nezaujímavé slovenské celebrity ale národ očarili pospolití muži a ženy, hľadajúci svoju trochu šťastia. No neviem, zabávať sa na prostáčikovi, ktorý ani nemôže za to aký je, alebo na buranovi, ktorý ešte "nepoznal svoje vyvolené zvnútra", ak to niekoho dokáže zabaviť, tak nech sa baví. A vedia tie ženy vôbec ako si z nich robia v komentároch srandu? ()

Želik

Vždy ma prekvapí, keď sa nájdu ľudia, čo sa prihlásia do podobných projektov. Či už sú to osamelí farmári alebo nádejné farmárky, majú riadnu dávku odvahy, radi sa vidia v telke a svoje určite zohrajú aj peniaze. Ale robiť zo seba blázna pred celým Slovenskom? No neviem, neviem ale zábava je pri tom poriadna. Komentáre Michala Hudáka sú niekedy k pupukaniu. Ak chcela tv joj zábavnú show tak tentoraz jej to vyšlo. ()

grogodil odpad!

Nevesta pre milionára, Mojsejovci, Vyvolený, vráťte sa, všetko odpustené.... proste sračka najsmradľavejšieho kalibru a ubohosť prekračujúca všetky medze. ()

kapsomut

první díl 3. serie - NEUVĚŘITELNÁ PRDEL :D Ten lidskej kreténismus, ubohost a trapnost... to snad není možný :D Hlášky toho zabijáka jak to komentuje jsou nehorázný! Já se prostě skvěle bavil! 100% :D ()

Aljak

Síce je to považované za zábavnú reality-show, no ja by som to skôr definoval ako tragikomédiu. V podstate je to také zlé, že až má človek napokon pocit, že je to dobré. Celý zmysel tejto show sa bohužiaľ míňa účinku a ťažko v tomto hľadať akúkoľvek serióznosť, či už u samotných úchylných farmároch alebo naivných uchádzačkách. Neviem, či je to tak dokonalo zostrihané alebo je to úplne prirodzené - ale tie ich stupidné dialógy nevymyslí ani ten najlepší scenárista. Je to síce odpad, ale za svoju originalitu si zaslúži zopár hviezdičiek navyše. ()

peiton odpad!

Vzorka dementov s celého šíreho kúta našej vlasti sa zišla,aby ukázala celému Slovensku svoju excelentnú ,,inteligenciu" !!! ()

DruidKarel

1014. hodnocení: Tenhle typ pořadu vystřídal už takové množství podob, že už to nemůže nikoho překvapit. Jen se pak divíte, co se zase v televizi ukáže za individua a vy se tím bavíte. Přesně o tomhle je televizní zábava, ale musí to být vkusný. Ne ujetý a je zase upnutý. 1* je maximem, který můžu dát. 1* ()

Wormboy odpad!

Sobota 20.novembra 2010 bol skutocne tazky den, rano som videl Farmar hlada zenu, televiznu relaciu nesmiernych a hlbokych kvalit, ponukajuca nam exkurz do zivota niekolkych slovenskych chlapov, mimo ineho aj do zivota farmara Mariana, ktory je po prvom otvoreni ust a na prvy pohlad hlllboko pod hranicou mentalnej subnormy, krochkajuc nad neuveritelnym zivotnym stastim, ze sa konecne mohol drzat za ruku so zenou. Pocas celych tych 30 minut, ktore som vydrzal som myslel na to, ci zeny, ktore sa tam prihlasili su skutocne tak zufale, alebo su "len" tak brutalne vypatlane...a vecer bolo dielo kulturnej skazy dokonane...zasiahla ma filmova stoka zvana Twilight - Eclipse... ()

Jurinek odpad!

Unikát, ktorý nemá obdoby. Absurdne geniálne a zároveň na vracanie (slabý výraz). Už sa to pozerať nechcem, prosím! ()