Farmář hledá ženu SK

Režie:

Rado Štefanov

Účinkují:

Aneta Parišková (moderátor)

Podaří se osamělým slovenským farmářům prostřednictvím další řady oblíbené a ve slovenském vydání i peprnější seznamovací show najít životní partnerku? Vyberou si mezi různě starými protějšky tu pravou? Uvidíte ve slovenské reality show. (TV Prima)

Born2BeAlone

Novohradské hory, srub, kozy a Vlasta... To bude zase exhibice českého národa - tentokrát sedláckého stavu. Ale proč ne, já se u toho dobře bavim. ()

Havala

NA Slovensku se najde podstatně víc individuí než u nás, bavil jsem se o poznání víc než v české mutaci. ()

J0man

normálne by som dal jasný odpad, ale budem zhovievavý, lebo som sa párkrát zasmial na tých debiloch, 10% ()

BadassX odpad!

Myslím, že kdokoliv z Čechů kdo tohle televizní veledílo a sondu do slovenského národa vidí, musí být maximálně vděčný za 1.1. 1993. Nejde jen o účinkující, ale kdo by se na víc než několik minut vydržel dívat na tu lůzu? …. ()

Miloško odpad!

Včera som to zo zvedavosti pozeral,a toľko stupidity,mentalne chorých ľudí,som už dávno nevidel.Týchto ľudí čo tam účinkujú treba iba poľutovať,je len smutné,že slovenský divák tak hlboko,hlboko klesol. 0/10 ()

forrest11

uzivatel Karamanlis dokonale vyjadril moje pocity pri sledovani tejto relacie. Nekompromisnych 100%! p.s. 2. seria zdvihla latku "urovne" este o kusok vyssie. Tazko verit, ze sa najdu este vacsi stroskotanci, ale JOJ to dokazala. K tomu mierne ironicky komentar Misa Hudaka a mame tu bombu jesene! :) ()

Jupii

Začal som pozerať až od druhej série, ale nemá to chybu. Je pravda že človek miestami nevie či sa má smiať alebo plakať a tiež na niektorých farmách je zábava slabšia, napriek tomu sa na tom zasmejem ako na málo čom. A Štefan je riadny šéfko. ()

Kluciarka

Myslím si že nízké hodnocení je neoprávněné,Slováci jsou si dobře vědomi toho že vybrali ty nejextrémnější případy z celé země .Tohle dělá reality show zábavnou,to je ten důvod proč se na to lidé dívají .Nikdo se nechce dívat na to jak si trapný,nudný Tonda co rád luští křížovky a zahrádkaří nabaluje ještě nudnější Máňu co ráda háčkuje a stojí u plotny...A tohle je právě ten důvod proč česká verze tohoto pořadu byla nudná. ()

Nolita

◄3.řada► Slabomyslnost hlavních akterů rozebírat nechci, jen dodám, že vás to nutí přemýšlet, zda je taková lidská blbost a nesoudnost vůbec možná, a všichni nejsou jen najatí herci. *** dávám pouze za dokonalé komentáře vypraveče, u kterých jsem odrovnaná smíchy! :-))) ()

Beda

Ošklivý vidlácký křupan, který často působí, že ženu neviděl ani na obrázku, se mezi hromadami hnoje snaží získat lásku. Upřímně nechápu, jak se nějaká žena může do tohoto formátu pořadu vůbec přihlásit, kdo by s těmi "farmáři" chtěl žít?Naprostý odpad, nicméně za Martinku a její rodinu prostě jednu hvězdičku musím dát, to byl neuvěřitelný nářez. ()