poster

Ukradené hodiny

 • anglický

  Stolen Hours

Drama

Velká Británie, 1963, 97 min

Režie:

Daniel Petrie

Scénář:

Joseph Hayes

Kamera:

Harry Waxman

Hudba:

Mort Lindsey

Střih:

Geoffrey Foot

Scénografie:

Wilfred Shingleton

Kostýmy:

Beatrice Dawson
(další profese)
 • Pohrobek
  **

  Laura Pember (Susan Hayward) je bezstarostnou dcerou amerického milionáře, která náleží k londýnské high society a dosyta si užívá svého postavení. Na jednom večírku se však dozví o nádoru na mozku, kterým trpí, a posléze i o beznadějnosti své nemoci a o tom, že jí zbývá maximálně šest měsíců života. Díky lásce ke svému doktoru Johnu Carmodymu (Michael Craig) začne poznávat svět i život z jeho dalších stránek... Remake slavného Hořkého vítězsví s Bette Davis. Už to tak nefunguje.(27.1.2005)

 • Huguette
  ***

  Dark Victory s Bette Davis je lepší a více emocionální. V Ukradeých hodinách není mezi pozicemi radosti ze života a očekáváním smrti takový rozdíl (nejen ve srovnání s Dark Victory, ale i s normáním životem)...stačí porovnat scénu, kdy se Susan Hayward dozví, že umírá... Když jste viděli Bette, měli jste pocit, že vám duní v hlavě a realita se vzdaluje, podle mě přesně tak, jak by to cítil normální člověk, kdyby mu někdo řekl, o co jde...ale pro Susan se to nezdálo jako nějaká opravdu extrémní zpráva...(3.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace