Město v plamenech (TV film)

Heat Wave

Rex Piano

Mark Melville

Eric Allaman
  • Pepinec

V plamenech by místo LA měl skončit kompletní štáb, a to včetně člověka, který scénáristovi prodal propisku. Takhle špatně nevypadám ani já po čtrnácti dnech v horách bez jídla a sprchy, což je naprosto šokující zjištění, protože jsem si doteď myslel, že nic strašlivějšího než odraz sebe samotného po čundru v zrcadle už nikdy neuvidím...(22.8.2012)

• WoWoW

Jednou bych si přál, aby se v Americe jednoho krásného dne všichni probudili a zapomněli na to, jak prznit žánr katastrofických filmů. Proboha když mám akorát scénář vytažený odněkud z popelnice, kameru kvality latinsko-americké telenovely a zvláštní efekty, co bych vyrobil i já, tak netočím film o nějaké velké katastrofě. Natočil bych drama, kde vše bude záležet na hercích a na tom jestli dokážu z toho záchodového scénáře něco přetvořit. Takže i o Městě v plamenech si myslím, že i předabovat to do češtiny je přehnaný luxus.(25.10.2010)

• nudlis

Ten film byl TAK MOC špatnej, že kdyby šlo dát 5x odpad, bylo by to málo. Naštěstí to dávali v TV, tak jsem si radši po 10ti minutách přepnul na zpravodajskej kanál. Nechápu, že někdo může financovat takovýhle srágory a na druhou stranu obdivuju producenta, že na to sehnal prachy. Ale on si tím možná někdo mastí ego a nebo pere špinavý peníze z kdovíčeho.(23.8.2012)

• Naslund

Člověk by čekal, že katastrofickej film bude stát nějaké peníze, ale takovejhle film si může natočit každej, kdo má kameru, žlutej filtr, pár kamarádů, kteří ani nemusí umět dobře hrát a děcko, které by mu napsalo scénář. Co mě nejvíc iritovalo nebyly díry ve fyzice, které už jsem zvyklej tolerovat, ale psychologie záporáků. Slovo psychologie je přehnané... spíš jde o jediný instinkt záporáků, který jim říká, že když jsou prachy, k čemu pak život. Jak vůbec se může člověk o inteligenci pytlíku piškotů dostat k technologiím, které by dokázaly vyhladit LA. Ale nejhorší na tom je asi to, že takové filmy kupují české televize, místo toho aby lidem pustili něco normálního.(26.10.2010)

• Elleannie

Tohle mi přišlo jako špatný vtip. Něvěřila jsem, že někdy uvidím film, který se mi bude až tak moc nelíbit. Herci, pokud tedy opravdu hráli, byli vážně hrozní, místy mi to přišlo až směšné, pž jsem jim to jejich svírání se v bolesti a předstíraný strach ani trochu nevěřila. Určitě už to nechci nikdy vidět.(31.5.2011)