Město v plamenech (TV film)

Heat Wave

John Blizek

Scénografie:

Travis Zariwny
  • drankeryth

Ohhh, nie Los Angeles je v plamenoch, skor v nepatrnych plamienkoch. Nudny film, ktory mi nic nehovori a bola to aj skoda casu straveneho pri tomto, akoze katastrofickom filme.(6.12.2011)

• Elleannie

Tohle mi přišlo jako špatný vtip. Něvěřila jsem, že někdy uvidím film, který se mi bude až tak moc nelíbit. Herci, pokud tedy opravdu hráli, byli vážně hrozní, místy mi to přišlo až směšné, pž jsem jim to jejich svírání se v bolesti a předstíraný strach ani trochu nevěřila. Určitě už to nechci nikdy vidět.(31.5.2011)

• oveckaoa

Typický katastrofický film se vším všudy nic co v televizi neuvidíte typický tv film.(8.7.2010)

• WoWoW

Jednou bych si přál, aby se v Americe jednoho krásného dne všichni probudili a zapomněli na to, jak prznit žánr katastrofických filmů. Proboha když mám akorát scénář vytažený odněkud z popelnice, kameru kvality latinsko-americké telenovely a zvláštní efekty, co bych vyrobil i já, tak netočím film o nějaké velké katastrofě. Natočil bych drama, kde vše bude záležet na hercích a na tom jestli dokážu z toho záchodového scénáře něco přetvořit. Takže i o Městě v plamenech si myslím, že i předabovat to do češtiny je přehnaný luxus.(25.10.2010)

• Tunri

Nejhorší na světě to nebylo. Ale scénář byl takový... zvláštní. 23% asi plně sedí, pokud nemáte vyloženě náladu na mizerný film, ani si ho nepouštějte.(14.12.2015)