Květy a Lucie (E08) (epizoda)

 • Slovensko

  Kvety a Lucia

Drama / Komedie / Romantický

Slovensko, 2010, 1 h 11 min

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

 • NinadeL
  *****

  Kvety a Lucia je dokonalost sama, ke které se vracím pravidelně a nikdy jí nemám dost. Dokonalá variace na Dámu s kaméliemi s hereckým koncertem Kanócz, Hilmerové, Kňažka a Geišberga. Koleníka jsem si také pochutnala... Dokonale vyvážené, skvěle atmosférické a mrazivé melodrama. Dokonce se mi líbí víc, než stejné téma v interpretaci Grety Garbo (1936) a je srovnatelné s první verzí Garbo (1927).(31.3.2019)

 • Autogram
  ****

  Kňažko ako big boss, ktorý môže všetko, teda takmer všetko, a Zuzana Kanócz ako milenka, ktorá rozohráva hru na dve strany. Len mladý Geišberg mi tam akosi nesedel a vždy mi jeho zjav evokuje reklamu na banku. S týmto dielom série inak veľká spokojnosť, má to vyvrcholenie aj záver s trochou hrania na city.(17.7.2018)

 • mira007
  ****

  Kdyby nebylo posledních deset minut dám i pět hvězd. Story o mlence bohatého starého borce rozjede akci s jejím přiděleným řidičem. Skvělý herecký koncert Kanócz, Geišberk, Kňažko, výborné dialogy a celkově to působilo svěže a sexy... dokud nepřišel očekávaný závěr.(25.4.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace