poster

Můj život bez vás

 • Francie

  Et soudain, tout le monde me manque

 • USA

  Day I Saw Your Heart, The

Komedie / Drama

Francie, 2011, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Thomick
  ***

  Michel Blanc se po "Une petite zone de turbulences" ocitl jednou nohou na mym hereckym black listu. Teď je tam celej. --- Jedni čekaj dítě, táta nechce. Druzí nemůžou, oba chtěj jak diví. A všichni se navzájem znaj. Poněkud ohranej konflikt; přesto jsem zalitoval, že se na něj nakonec jaksi zapomnělo. Místo toho kupředu vystoupil Blanc s dalšim otravnym charakterem, ke kterýmu si snad ani nejde najít cestu. Věčná škoda. --- Plusy: působivě otáčivá kamera ... Mélanie Laurent alias druhá Marion Cotillard (herecky i vzhledově ji částečně připomíná; ten úsměv hlavně!!) ... pár jemně vtipných okamžiků odkazujících na tu nejlepší francouzskou tvorbu (Paypal, "If he was my father...").(5.9.2013)

 • Morholt
  ***

  Já nevim. Z mého pohledu by tomu spíš slušelo trošku potrhlejší sako s nějakým situačním gagem a hláškou. Ne že by to bylo špatné, ale to téma si o to "americké" zpracování docela říkalo. Takhle to vlastně celé stálo na Mélanii Laurent, na kterou se dívat je prostě zážitek. Ale čekal jsem trošku víc. 50%(3.9.2013)

 • Killingjoke
  ****

  Tyhle francouzské filmy já můžu. Je to sice plné sentimentu a patosu, nicméně to dokáže chytit u srdce. Kdyby tohle natočili v USA, byla by z toho asi hodně divná limonáda. Ale Francouzi takové filmy prostě umí, namíchat mozaiku lidských životů, výborně vybrané hudby a dialogů, kdy i vtípky z trošku hrubšího zrna vyzní tak nějak něžně. Tento film možná není ničím zvláštní, přesto je velmi zajímavé sledovat další z mnoha variant na téma rodiny, na téma vztahu otce a dcery, na téma vzájemného zraňování, hledání odpuštění a cesty zpátky. Ne, tento film opravdu není nijak zvláštní nebo snad originální, na druhou stranu má obrovské srdce, vtipnou a krásnou Mélanii Laureant a pro mne má krom toho ještě jednu zásadní vlastnost a tou je fakt, že jsem se u něj po celou dobu nenásilně usmíval a to pro mé občas kamenné srdce znamená opravdu mnoho…(3.8.2013)

 • krt7236826
  ***

  frantíkom idú poslednou dobou lepšie drámy ako komédie čo je škoda ... ničím výnimočný snímok hodný upadnúť do zabudnutia no lepšie ako pozerať do steny, na také sobotnajšie nevinné pozeranie ako stvorené. v hlavnej úlohe francúzska verzia Umy Thurman poteší... plus minus ...nenudil som sa to je hlavné :)(13.4.2013)

 • Indiana
  ***

  Dostal sem se k tomu náhodou. Nejdřív mi to jen tak hrálo v pozadí a já u toho dělal věci do školy a nevnímal to, potom jsem se trochu zakoukal. Hrála tam ta herečka z Hanebnejch panchartů, co mi tam nesedla, ale tady byla sympatická a ta postava jejího táty byla taky docela zábavná. Takovej nenápadnej film co už asi nikdy neuvdim a zapomenu ně nej, ale šlo to.(18.8.2013)