Reality show, ve které celebrity vaří, pečou či smaží a celkově připravují pro své hosty příjemný večer. Tyto hvězdy soutěží o to, kdo nejlépe zaujme své obecenstvo, a to nejen jídlem, ale také celkovou atmosférou večera či pěkným bydlením. (oficiální text distributora)

dainio

Čápi s mákem alias česko-slovenská verze kulinářského pořadu "Prostřeno" s VIP hosty. První epizoda u hostitelky Nory Mojsejové byla opravdu bezkonkurenční. Jak je o ní známo, tak paní "Nora" se opravdu s ničím nemaže a řídí se heslem "Co na srdci, to na jazyku". Předvedla to hned několikrát a perličkou byla rozepře se štábem. Co se týče, dalších vybraných celebrit, tak již od počátku je jasné, že TV Prima staví na jménech, která si pro skandály nechodí daleko -- pornoherečka Dolly Buster, která vypadá jako "barbína", Agáta Hanychová, jenž je asi nejvíc provařenou osobou v českém showbyznisu a dělá všude ostudu, Iveta Bartošová, která je v rozvodovém řízení s Pomejem a již podle vzhledu lze rozpoznat, že to nese až příliš těžce, Vlasta Hájek, který údajně odfotil nahou Jiřinu Bohdalovou atd. Takhle bych mohl pokračovat donekonečna. Zkrátka, sešli se opravdu ti "pravý". A právě, ta konfrontace dělá tenhleten pořad zábavným. Dávám tedy za **** a už se těším na další díl. A samozřejmě také na "Lídu", která se proslavila "baketou". ()

paascha odpad!

Vím, že hodnotit něco po cca minutě a půl je nemorální a zvrácené, ale mnohem zvrácenější je to hodnocené. Náhodné přepnutí mi na velké ploše zjevilo ceckatou a jaksi zdeformovanou a opuchlou Dolly Buster, která možná dobře kouří, ale určitě je hnusná jako noc, Špagátu Šnuptychlovou, která ani vylízaná není, protože krávy se nelížou, nějaké tlusté cigošky a jakási podivná buzna, co to bylo??? Proč se to jmenuje Čápi s mákem? Že by někoho napadlo staré dobré opakuj pořád dokola čapí:-), při pohledu na seznam účinkujících sereblitek? ()

Kryton odpad!

Chcete-li dobře vypustit vše ze svých otvorů, zapněte si tuhle shitlity show. Zhnuseně jsem po pár minutách vypl televizi a musel se jít ven nadýchat čerstvého vzduchu. Prima klesá do septiku po hlavě a ještě si v něm naběračkou pochutnává! Edit: Tak boží mlýny melou a melou >>>>http://kultura.idnes.cz/prima-stahuje-porad-capi-s-makem-vymenou-nabidne-noveho-pohlreicha-10w-/televize.aspx?c=A110307_173336_televize_jaz ()

F.man odpad!

Jesus "FUCKING" Christ. Kokain! Peklo českého houhou-buznyzu vylezlo na povrch světa! Útok na lidskou podstatu! Dejte mi lajnu! Rozvrácení státu proti kterému jsou útoky Al-Kaidy trapné výkřiky nespokojenců! Kokain! Doprdele Agáta a melouny! "JEŽISMARIA PROSKLENÝ VÝTAH! " "Co toto je totok?" "Paní to je letadlo!" Frrrk! "Moj manžel, no viete, no s KURVAMI no" Achachachacha. Doprdele. Ale tu MILFku bych mrdal. "Mám velký barák" Neeee nemáš, to má máma hlupko. Tfuj. "Ale ta paní Dolly, ta má na to, že je taková hubená ale prsa." HAF! Těším se na další a další díly! Již nikdy nic jiného! NON STOP KANÁL plný píč, PROSÍM! ()

woody

Epesní zábava gargantuovských rozměrů. Hovínko na nábytku od versace, buranka z lidu alias mrs. baketa, nejošklivější pornohvězda v Evropě, afektovaná blbka, vyčpělá rebelka, fajná MILFka a nad tím vším se tyčící halekavý přízrak hejaheja, kterému Pomeje ukradl kastroly ... Tento pořad vstoupí do análů českých televizních pořadů. Nedává to smysl a působí to jako přízrak z Vnějšího vesmíru. Už chybí jen prostřihy na Lugosiho - Beware, beware of the big green dragon. ()

• Vysílání pořadu bylo kvůli nízké sledovanosti ukončeno po druhé epizodě druhé série. (JoranProvenzano)