V jedné zapadlé vesnici ve švýcarských Alpách se zničehonic roku 1975 objeví tajemná, uhrančivě krásná žena. Ujme se jí vesnický policista a snaží se zjistit, kdo neznámá němá žena je. Množí se dohady, že přišla z vysokých hor, kde osamělí pastevci dělají mnohdy nepředstavitelné věci, aby si opatřili ženskou společnost. Při tom vyjde na světlo to, co mělo zůstat utajeno. Do zdánlivě spokojeného světa vstoupí tragédie plná chtíče, šílenství a vražd. (Das Filmfest)

Evziiik

Celkem slušný film, na který se určitě dá dívat, bavil mě, ale přišel mi hodně nedotažený do konce. S hororem to podle mě nemá nic společnýho. Každopádně nemůžu říct nic moc špatného, jen mě tak na konci napadlo: A to je všechno? Nechybí něco? Možná bych potřebovala ještě pokračování, abych byla úplně spokojená. ()

Martin29

Více než 40 procent ani náhodou. Film je zbytečně dlouhý zkrátit ho tak o 30 minut byla by to pecka bohužel je zde hodně vaty. Ke konci je vše doslovně vysvětlené což by též nemuselo. Horor to není ani náhodou spíše mysteriozni thriller. 40 procent jen za ten konec kde se to začalo rozjíždět a tu scénu s kozou. ()

lineker

To se nám ti sušší, konzervativní Švýcaři slušně rozjeli . Sennentuntschi je dvojhodinová sondáž švýcarské komunitní společnosti v polovině osmdesátých let minulého století. Malá vesnička v Alpách se stane dějištěm něčeho co nejsou místní, tak nějak přirozeně vstřebat. Na pomoc musí ( z nezištných důvodů samozřejmě ) sám bůh. Neznámého se bojíme a proto je to spjato s ďáblem. A co ďáblovo jest nemůže v našem středu přebývat. Neznámé se tedy dostane všeho, jen ne pochopení a pomoci. Ovšem, tak jak se v pověsti praví všechno zlo a příkoří nakonec bude po zásluze potrestáno. Film u kterého Vám rozhodně nebude dobře. ()