Sirano; yeonaejojakdo

Hyeon-seok Kim

Hyeon-seok Kim

Woo-hyung Kim

Tae-seong Kim

Za vynikající herecké obsazení jsem tentokrát trochu přimhouřil obě oči, protože film má pár mušek, žádné vysloveně zásadní, ale přece jen se něco najde. Už jen ta ne zcela originální zápletka a morální dopad toho, co vlastně dělají... Snímek ovšem bez větších zádrhelů předvídatelně plyne dál, a i když nevyvolá ani jeden záchvat smíchu, sem tam člověk přece jen koutky v úsměvu zvedne.(18.8.2012)

Už jen za tak skvělé herecké obsazení jako je Park Shin Hye a Min jung Lee slibuje skvělý zážitek. Od začátku do konce jsem se bavila, nekoukala na čas a napjatě sledovala děj. Myslím, že nápad byl využit dobře a já můžu jenom zatleskat. Navíc konec nebyl odfláknutý..toho jsem se trošku obávala. Mělo to tempo, šmrnc a charizma. U mě rozhodně zasloužených 5*.(24.9.2011)

• Ceres

Dobré obsazení, ale i tak je výsledek hodně za očekáváním. Je to celé příliš natahované a nudné. Nebýt pár usměvných scén, tak by to byl průser. Nejlepší scéna v baru s "오빠". Jinak hodně velký podprůměr, jelikož ve filmu není téměř nic, co by vybočovalo ze šablony v podobně ražených filmů. Nápad dobrý, ale provedení mizerné. Za mě teda nic moc.(28.12.2013)

Vynikající komedie a nadprůměrné melodrama. Vtipy nejsou stupidní a snad všechny míří do černého. Melodramatická linka je taky dobrá, ale samozřejmě musíte mít nějaké zkušenosti s podobnými korejskými filmy a nebýt ani trochu cynik, jinak to na vás bude opravdu, ale opravdu moc. Pokud vás nerozhodí velkohubá vyznání lásky a podobné věci, běžte do toho, bavit se určitě bude.(7.2.2011)

Na začátku jsem si myslela, že to bude něco jako Hitch, ale zatímco Hitch přizpůsoboval taktiku povaze klienta, tahle agentura jede podle jednoho mustru všechny plány. Že jim na to ty to ženský neletí, dejme tomu, ale nemůže to nikdy vydržet. Na druhou stranu romantická zápletka se povedla bez větších melodramat (pominuli ty naučené texty), což je u mě velké plus. U pár scén jsem se hodně bavila, u pár nudila. Takže takový lepší průměr.(13.9.2012)