Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Příběh svobodné matky Helen Ferguson (Barbara Stanwyck), kterou odvrhne bývalý milenec Steve Morley (Lyle Bettger). Aby zabezpečila řádný život pro své dítě, vetře se do bohaté rodiny a předstírá jejich snachu. Sblíží se se svým švagrem Billem (John Lund). Tehdy se přihlásí minulost a začne si vybírat svou krutou daň. (ilclassico)

Recenze (3)

majo25 

všechny recenze uživatele

Film tvorí de facto iba flešbek, dlhý flešbek. Ale od scény vo vlaku ma začal napriek mne nesympatickej Stanwyckovej príbeh baviť. Votrenie sa do bohatej rodiny a predstieranie, ktoré nemohlo mať dlhé trvanie. X-krát však bolo naivne zdôraznené, že hlavná hrdinka nemá záujem vo využívaní situácie - odmieta dedičstvo, odmieta peniaze, hrá poctivku. Dobre príbeh oživuje aj scéna s uprataním mrtvoly s kúskom napätia. Kvitujem, že romantickej vaty bolo minimum. ()

liquido26 

všechny recenze uživatele

Poté, co se na ní vysere boyfriend nasedá těhotná Helen Ferguson (B. Stanwyck) na vlak, kde se seznámí s manžely Harknessovými. Patrice Harkness je rovněž těhotná a oba jedou za manželovými rodiči, kteří jí zatím ještě nikdy neviděli. Vlak má nehodu. Oba Harknessovi zemřou a Helen si spletou s Patrice. Ta toho využije a s výčitkami svědomí se vetře do rodiny, kde je vřele i s dítětem přijata. __ Docela zajímavý příběh, chyběl mi tam nějaký výraznější moment nebo silná scéna. ()

Reklama

Galerie (10)

Zajímavosti (2)

  • Lyle Bettger v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)

Reklama

Reklama