famfuli

Naprosté zklamání. Asi jsem čekala hrozně moc - po těch všech nominacích. Netvrdím, že herecké výkony byly špatné, ale mě asi vůbec nezaujal příběh. Myslím, že konec je jasný všem divákům po několika minutách filmu, což by mi ani tak nevadilo. Jde o to, jak se k němu dostat, jak si pohrát s vývojem postav a jejich vztahem. A to se tady nepodařilo. Skoro jsem se nedodívala, jak moc jsem se nudila. Nejlepší na celém filmu je zeppelinovská skladba v první třetině, kdy jsem stále ještě doufala, že se stane něco, co mě překvapí, a že se to celé začne ubírat jiným směrem. Za trochu srandy na konci a již zmíněný song LZ dávám 3 po zaokrouhlení nahoru. ()

uuuuups

Za co ty Oskary????Já už tomu vůbec nerozumím.Ano přiznávám, že Bradley je fešák ale to se mi zdá jaksi málo.....Když k tom u přidám, že je hodně pošahanej a že se v celé této filmové frašce neobnažil ani do půl těla, dokonce ani kotníky mu nebyly vidět!Je fakt, že jsem se do konce dodívala, ale jen z čisté zvědavosti, jestli to vůbec nějak skončí.........A ono jo. ()

smike

Tenhle film mě nalákal především díky režisérovi, jehož Fighter je jeden z mých nejoblíbenějších. A zajímavé je, že ačkoli je tohle romantický film, přijdou mi oba hodně podobné. Ze začátku jsem se bavil, nicméně v momentě, kdy se začala uzavírat dvojitá sázka, jsem měl pocit silného scénaristova zoufalství. Samozřejmě šlo o vytvoření expozice k přicházejícímu finále, které bylo pro změnu skvělé. No a herci? Bradleymu jsem věřil a Jennifer Lawrence zase pomohlo uplé tričko. Nebude náhodou, že díky scénám z tanečního tréninku budou dávat mužští diváci o hvězdičku navíc:) ()

Poga

Po dlhej dobe veľmi príťažlivý film, ktorý ani tak moc nevyznieva ako americké klišé na tému romanca/dráma. Komédia to teda rozhodne nie je, aj keď pod vrstvou romantického príbehu nájdeme v scenári ukryté vtipné momenty. Je to skrátka inteligentný film, ktorý má čo ponúknuť a medzi riadkami je v ňom o mnoho viac ako len dve bláznivé postavy, ktoré potrebujú nájsť sami seba aby mohli objaviť to puto ktoré medzi je. J.Lawrance hrá skvelo a vyzerá skvelo, B.Cooper tu má svoj štandard, až mám pocit, že ho neprekročí. R. De Niro by tento film ustál aj sám, velká devíza. Preto 4* ()

tuntik

moc ma to neohúrilo... Také akési unadávané, ukecané, ubehané... skeče nútené... Skôr doporučujem Zamilovaní blázni (Mozart and the Whale). Tá komédia sa mi zdá uveritelnejšia.. ()

snupko13

Z tých romantických sračiek, ktoré hollywood chŕli ako sopka, ktorá si myslí, že láva je pre ľudí super, táto romantická sračka patrí k tým viac podareným. Odvažujem sa dokonca povedať, že je zaujímavá a určitým spôsobom reálna, hlavne ak sa niekto z vás s podobným typom schrachovania osobnosti stretol. Aj keď myslím, že každý z nás je postihnutý niečim, viac či menej, každému niekedy ruplo alebo sa začal správať inak ako je to v nepísaných tabuľkách ľudského správania...a nakoniec tí, čo na vás ukazujú, že ste mimo si to uvedomujú najmenej, babky na oknách, rodičia, či priatelia. ()

Airon

Doslova bláznivá romantika, ale doslova .Rodina plná bláznov od rodičov až po vlastného psychiatra to všetko ponúka tento film.Chytil ma za srdce pretože film v mnohom pripomína skutočnosť taká ako naozaj je. V najhorších časoch svojho života Pat Solatano (Bradley Cooper) potom čo si prešiel psychickou krízou, pokúša sa zaradiť opäť do spoločnosti a v tomto všetkom mu pomáha vdova Jennifer Lawerence .U mňa opäť jedno z prekvapení ,David O. Russell sa vybral na správnu cestu a uvidíme či sa mu nejaký ten Oscar pošťastí ;) 90% ()

athena07

Když člověka naláká do kina trailer a osm nominací na Oskara, něco od filmu očekává. A když je jeho očekávání větší, než kvalita filmu, vznikají rozporuplné emoce a dojmy. Navíc si pak zpětně uvědomí, že to nejlepší z filmu bylo právě v traileru. Musela jsem pár dnů film strávit, než jsem se rozhodla ho hodnotit. Kdyby ho režisér zkrátil min. o půl hodinu, neváhala bych s hodnocením vůbec. Ve chvíli, kdy se objeví Jennifer Lawrence, má film spád a je zábava hrdiny pozorovat. Nenudila jsem se, ale opravdu bych ho zkrátila. Váhala jsem mezi 3-4 hvězdičkami, ale závěrečný tanec mě nakonec přesvědčil o čtyřech. P.S. Jennifer Lawrence je čím dál lepší! ()

Welsiot

Ohromně příjemný filmek, který je opravdu spíše drama, nežli romantika. Bradley Cooper je výborný herec a tímto se mu omlouvám, že jsem ho mě zařazeného ve skupině Bena Afflecka.80% ()

tixi

Horko sladká analýza našich úzkosti a mánií,premiešaná modernou a dynamickou romantikou aj Russellovými obľúbenými športovými ingredienciami,chutí naozaj osviežujúco 80%. ()

Domtchaa

Po tak slibnem zacatku s vynikajici atmosferou se zdalo ze pujde o super netradicni komedii/ drama. Nakonec nam z toho vylezl jen nezajimavy pribeh s par vtipnymi momenty a marnymi pokusy o to ve me vzbudit jen sebemensi projev emoci. Body pouze za skvele herecke vykony. Vzdyt ja se vlastne ani netesil od pulky filmu na to jak to dopadne a dokoukal jsem to jen proto ze vsechno dokoukam ... zadny zvraty , pokus o prekvapeni ci nezapomenutelna momentka.. ()

milford

Romantická komedie bez blbého sentimentu, u které jsem nečekaně hodněkrát od srdce zasmál. Možná to u některých scének nebylo plánované (za všechny asi rozhovor v kavárně o růných Tiffaniných "zkušenostech"), ale bavil jsem se u nich neskutečně. A zlatá soška pro Jennifer je zasloužená. Vím, že nechceš poslouchat svého otce. Já to taky neměl rád, ale říkám ti, že si musíš všímat znamení. Když ti život nabídne takovýhle okamžik, je hřích se toho nechytit. Říkám ti, že je to hřích, když to necháš plavat, a bude tě to pronásledovat do konce života, jako prokletí. Máš před sebou obrovskou výzvu, tady a teď. Radím ti, nezvorej to! ()

blare

Tak po těch ohlasech jsem teda čekal, daleko, daleko více. Nicméně úplně špatná slaďárna to zrovna nebyla. Nevím co na to nějaká "odborná" porota, ale já jsem ten pošahaný mozek Cooperovi věřil a Jennifer bez luku, nebo modré kůže se mi samozřejmě moc líbí... ()

Největší filmový festival v Brně se blíží

Největší filmový festival v Brně se blíží