poster

Na moll (TV seriál)

Hudební / Publicistický

Česko, 2002, 26 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

 • Aky
  *****

  Pěkný, svižný pořad zabývající se méně známými, byť kvalitními interprety.(25.12.2014)

 • Bohemák
  *****

  Nevím, že by se nějaký jiný pořad věnoval opravdu "posluchačsky menšinové" kvalitní hudbě (když nepočítám klasiku). Není to nijak ukecané, ale přitom to pár informací o interpretech přinese.(7.3.2011)

 • raduna01
  ****

  Folkový měsíčník měl svoji premiéru v roce 2005, v roce 2009 byl vysílán dokonce každých 14 dní a vyprodukoval celkem 72 dílů. Nechyběly koncerty skupin Kamelot, Fleret, Nezmaři, Druhá tráva, Spiritual Kvintet nebo Věry Martinové, Pavla Dobeše či začínajícího Tomáše Kluse. Součástí byly i různé speciály z festivalů Zahrada, Porta, Folkové léto aj. První díly se vysílaly ještě z farmy Bolka Polívky. Většinou dílů nás pořadem provázela dnešní sporťačka Bára Černošková. Poslední díl byl odvysílán v prosinci 2011.(30.3.2016)

 • arcticsky
  *****

  Mnou poněkud se zpožděním objevený pořad kvalitní hudby uváděný sympatickou Barborou Černoškovou. Dohledám si další díly v archivu ČT...(4.9.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace