Na moll (TV seriál)

Hudební / Publicistický

Česko, 2002, 26 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

Pěkný, svižný pořad zabývající se méně známými, byť kvalitními interprety.(25.12.2014)

Nevím, že by se nějaký jiný pořad věnoval opravdu "posluchačsky menšinové" kvalitní hudbě (když nepočítám klasiku). Není to nijak ukecané, ale přitom to pár informací o interpretech přinese.(7.3.2011)

Folkový měsíčník měl svoji premiéru v roce 2005, v roce 2009 byl vysílán dokonce každých 14 dní a vyprodukoval celkem 72 dílů. Nechyběly koncerty skupin Kamelot, Fleret, Nezmaři, Druhá tráva, Spiritual Kvintet nebo Věry Martinové, Pavla Dobeše či začínajícího Tomáše Kluse. Součástí byly i různé speciály z festivalů Zahrada, Porta, Folkové léto aj. První díly se vysílaly ještě z farmy Bolka Polívky. Většinou dílů nás pořadem provázela dnešní sporťačka Bára Černošková. Poslední díl byl odvysílán v prosinci 2011.(30.3.2016)

Mnou poněkud se zpožděním objevený pořad kvalitní hudby uváděný sympatickou Barborou Černoškovou. Dohledám si další díly v archivu ČT...(4.9.2018)