Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hudební magazín folkové, trampské a country hudby. (sator)

Recenze (6)

Bohemák 

všechny recenze uživatele

Nevím, že by se nějaký jiný pořad věnoval opravdu "posluchačsky menšinové" kvalitní hudbě (když nepočítám klasiku). Není to nijak ukecané, ale přitom to pár informací o interpretech přinese. ()

raduna01 

všechny recenze uživatele

Folkový měsíčník měl svoji premiéru v roce 2005, v roce 2009 byl vysílán dokonce každých 14 dní a vyprodukoval celkem 72 dílů. Nechyběly koncerty skupin Kamelot, Fleret, Nezmaři, Druhá tráva, Spiritual Kvintet nebo Věry Martinové, Pavla Dobeše či začínajícího Tomáše Kluse. Součástí byly i různé speciály z festivalů Zahrada, Porta, Folkové léto aj. První díly se vysílaly ještě z farmy Bolka Polívky. Většinou dílů nás pořadem provázela dnešní sporťačka Bára Černošková. Poslední díl byl odvysílán v prosinci 2011. ()

arcticsky 

všechny recenze uživatele

Mnou poněkud se zpožděním objevený pořad kvalitní hudby uváděný sympatickou Barborou Černoškovou. Dohledám si další díly v archivu ČT... ()

Chudobka 

všechny recenze uživatele

Mám ráda folk (méně už trampskou a country hudbu), ale o tomto seriálu jsem neměla ani tušení. Nechápu, jak mi mohl před těmi přibližně 20 lety uniknout. ()

Reklama

Reklama