Gokusen Graduation Special '09 (TV film)

• Japonsko

Gokusen 3 Graduation Special '09

• Japonsko

ごくせん 卒業スペシャル’09

Japonsko, 2009, 21 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (2)

Nic úžasného, nic nečekaného, ale vcelku příjemné završení 3. série Gokusenu. Maličkost, která stojí za pozornost: Výraz Rena Kazamy (Haruma Miura) při závěrečném proslovu Yankumi na absolventské ceremonii. Všichni se rozbrečí, jen on má podivný výraz, jako by slzy zadržoval, a u toho přežvykuje pusou. Nemohla jsem si pomoct, ale ten jeho výraz mě dostal. Jde vidět, že škála toho, co dovede výrazově zahrát, není rozhodně malá - což párkrát dokázal i během 3. série. ~(3,3)~(23.1.2011)

Blíží se konec školního roku a Yamaguchi Kumiko aka Yankumi ho se svými studenty, bývalými mladistvými delikventy, z 3-D nadšeně vyhlíží. Snad se podaří a všichni společně zakončí studium. Ale je jasné, že tak jednoduché to nebude a něco (nebo spíš někdo s chutí ke rvačce) se do toho zas připlete - tentokrát rebelující spolužáci z 2-D. Závěr třetí série Gokusenu je celkem příjemný prodloužený díl. Ale všichni už se těšíme na Gokusen The Movie, takže rychle dokoukat!(12.3.2015)