poster

Střelec

 • Itálie

  Triggerman

 • Itálie

  Doc West: La sfida

 • Itálie

  Doc West II

 • Slovensko

  Druhá šanca 2

Western

Itálie, 2009, 97 min

 • zliteonit
  *****

  Není to spaghetti western v kterých Terence hrával jako mladý s Budem. Ve filmu přesto zůstalo to dobro z předchozích filmů, takové to něco co vás prostě baví a nenechá vás to na pokoji. Starý Terence je stejně skvělý jako ten mladý a dává celému filmu ten správný westernový náboj, romantiku a dobrý konec.(5.9.2013)

 • Cocacolix
  ***

  Když tu zatím smrdím sám, tak přidám obsah filmu: Charismatický doktor West (Terence Hill) přijíždí do uprostřed pouště ležícího městečka Holysands po boku místního šerifa a jeho přítele (Paul Sorvino). Nechtěně se připlete do rvačky v baru. Poté co je bitka u konce, je nutné aby někdo ošetřil pochroumané kosti a místní se obracejí právě na Westa. Ten po odvedené práci potkává místní půvabnou učitelku Denise, a zalíbí se mu její plán pro vystavení nemocnice. Je zde pouze jeden problém - peníze. West ale neváhá a vyhlašuje velkolepý turnaj v pokeru a doufá, že mu jeho hráčské schopnosti vynesou vytoužený obnos pro vystavení nemocnice. Do městečka se sjíždějí pokerové legendy z celé ameriky, včetně Westova dávného rivala, jehož přítomnost vyvolá v malém městě řadu problémů…(13.2.2011)

 • Etherium
  ****

  Výborné 2 TV/Video filmy, ktoré som si, ako fanúšik Terenca, vychutnal naplno. Doc West a Triggerman nie je o akcii, ani o efektoch, ani sa nehrá na akčný film. Je to proste oddychovka, kde najväčšou silou sú herci. Podla mňa výborný casting, duo Terence (Doc) a Paul Sorvino (Serif) je v prvom filme perfektný ťahák. Spomienky na staré dávne časy s Hillom a Spencerom sa aspoň čiastočne vrátili, jedli sa fazule, Terence predvádzal strelbu, jazdu na koni, sem tam buchnáty a hlavne poker, ktorý dodával filmu aj štipku napätia. škoda finále v Triggermanovi, čakal som pištoľový záver, ako v DocWestovi.(15.10.2013)

 • Šakalík
  **

  Stejně jako ve filmu Doc West (který jsem ještě neviděl, pač ta tříhodinová stopáž mě pokaždé spolehlivě odradí) si Terence Hill zavzpomínal na mládí a své bláznivé westerny, které ho tak proslavily (jako třeba Pravá a levá ruka ďábla). Jenomže v současné době tenhle žánr už prostě nefičí, navíc Terence už není žádný mladík, což je pohříchu dost patrné, a navíc tenhle film disponuje přeukrutně uhlazeným scénářem, takže se v něm v podstatě nic nestane, s jedinou výjimkou se střílí jen do lahví a úvodní bitka zavání levnou groteskou. A pak ten příběh – i na spaghetti western je to fakt slabota. Tu a tam se objeví nějaký ten vtipný moment, ale nic k popukání to není, i když je fakt, že se na to kouká dobře a člověk u toho báječně zrelaxuje. Takže asi takhle – film jako takový nikoho neurazí, ale stejně tak bychom si ho s čistým svědomím mohli nechat ujít.(28.8.2011)

 • Terva
  ***

  CITÁT - Podívejte, nádhernej Holysand. Nikdy se tady nic neděje. Šerif si může zmizet na rok a nikdo si toho ani nevšimne............. Film začíná porodem a návratem Docka Westa do Holysandu. Jeho doktorská praxe se potvrzuje. Klasický Hillovský humor ala Lucky Lake prostupuje oběma snímky. Ten první nese název Nejlepší vyhrává. Příklad humoru - Jezdec na koni se řítí městem, hejno dětí přeběhne přes cestu a žena, která je doprovází, křikne na jezdce : Ve městě zpomalte !!!.......... Tentokrát chce West založit nemocnici, ale nejsou peníze, kde je vzít ? CITÁT - Uspořádáme turnaj v pokru a za vyhrané peníze postavíme nemocnici......... Do města se ale sjíždí všemožná herní cháska, která znamená problémy. Docka si však také vyhledá jeho minulost a on s ní musí bojovat. Karetní klání je naštěstí krátkodobé a divák není nucen sledovat hru samotnou. Film se spíše soustředí na střety a dění mezi hrou, jako je vyhánění prohraných, lásky vítězů a nebo pár humorných příhod mezi hráči a usedlíky. Finále jsem si pořádně vychutnal. Lehký, příjemný a pohodový western. CITÁT - Hodně štěstí Docku Weste......... Ve filmu si zahrála i Ornela Muti. Hudbu dělají legendy své doby Maurizio de Angelis a zazní i song Doc West. Scénář - Marcello Olivieri a Luca Biglione. Režie - Giulio Base a Terence Hill.(1.9.2011)

 • - Když je poprvé řečena přezdívka Erwina van Breukelena „Holanďan“, je řečena anglicky "Dutchman". Po zbytek filmu je však užíván český výraz „Holanďan“. (VMa)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace