Po Dorm Life jsem dal šanci dalšímu internetovému seriálu (Nepočítaje Dr. Horribla) a to právě Bite Me. Narozdíl od DL netáhne tolik amatérštinou a je o něco delší. Hlavní představitele jsou celkem sympaťáci a nejraději mám Grega. Narozdíl od takového Walking Deadu je to mnohem vtipnější a stručnější. Uvidíme co se vyklube z 2. řady.. 82%(20.2.2011)

Príjemný zombie fan-počin, ktorý miestami pôsobí ako nejaký survival guide, prierez zombie tvorby alebo reklama na zombie hry na xboxe. Webseriál od Machinima.com je vtipný, nápaditý a stráca sa dojem lacnosti kvôli umne zvoleným záberom, vtipným hláškam a neustále gradujúceme deju. Rozhodne sa teším na druhú sériu, nech viem ako sa chlapci s neuveriteľnými znalosťami o tom ako vyvraždiť zombiekov pustia do ulíc navrátiť vládu ľuďom.(20.2.2011)

1.Série:Jeden z nejpovedenějších webseriálů posledních let se rozjíždí pomalu(hodně pomalu),ale slibně.Na to že je to fanouškovský koncept, nevypadá o nic víc hůř než některé profesionální zombie seriály.Kupodivu taky fungují vztahy mezi postavami, které jsou víc než uvěřitelné a humor by se dal nabírat lopatou.A posledních pět minut série je vážně boží. 2.Série:Rozvleklejší,o něco nudnější a míň zombie humoru.A ten konec,to bylo co?To byl hnus.Ale taky víceméné povedené,Takže za čtyři.Boss fight!(7.3.2014)

Seriál vyobrazujúci osudy troch priateľov Jeffa, Mika a Grega, ktorí vďaka skúsenostiam z hrania video-hier zachraňujú svoje životy a pár známych pred hordou krvilačných zombie. Nato aby ste si užili to, po čom fanúšikovi hororu hrdlo ráči, musíte odsledovať viac ako len jednu časť. Snímok prebieha ako celovečerný film a má "trošku" pomalší rozbeh. Zoznámenie sa s hlavnými postavami a pod. Následne sa však uberie správnym smerom. Veľmi pekne prevedené masky a gore vás určite potešia. Podaktorí sa ( možno ) pár krát zasmejú. "Raz, Dva, Tri - Je to retard!" ( Prvá séria - 70% ).(28.2.2014)

Super seriál jen mě na něm sere a to je ještě slabé slovo že pomalu skončí než začne takže z toho mohli spíš udělat film než seriál jinak když pominu tuhle tu " blbost " tak jsem s tímhle tím počinem nadmíru spokojen přece nerdi co zabíji zombíky nemůžou být nudní ( 31.3.13/MAC 1.série , 1.4.13/PC 2.série )(31.3.2013)

• - Všechny tři hlavní postavy kamarádů jsou vášnivými hráči počítačových her i v reálném životě. (Shley)

• - Vedle seriálu byly natočeny videa s jeho aktéry, v nichž ukazují jakou působnost mají použité zbraně použité v seriálu a také jak správně uhodit. (Shley)