Poloamatérské dílo inspirované hrou Dead Rising jsem si jakožto fanoušek této hry a vesměs všeho co se týká zombíků nesměl nechat ujít a nakonec jsem si ho oblíbil a denně doufám v další pokračování, Zajímavý a zároveň v mnoha případech vtipný scénář o tom jak se třem mladíkům z Los Angeles povede úspěšně bojovat s nákazou, při které se obyvatelé města mění v krvežíznivé potvory, které zajímá jen sežrat pár těch mozků nic netušícím obětem a to vše jen díky počítačové hře. Sem tam by se mohlo objevit trošku víc akce, ale na druhou stranu jak již bylo řečeno jde o poloamatérský počin a již takhle musí být náročné udělat pár zajímavých speciálních efektů, aby to nevypadalo jen jako nějaká plácaná pro děti. Jediné co bych tomuto (jinak mistrnému dílu a to hlavně díky nápadu) mohl vytknout, je to, že titulky celkově trvají skoro stejně dlouho jako celý díl a tudíž jsme rádi pokud celkový děj má v jedné epizodě alespoň 10 minut. Ale jinak dávám pět hvězdiček.(26.7.2012)

1.Série:Jeden z nejpovedenějších webseriálů posledních let se rozjíždí pomalu(hodně pomalu),ale slibně.Na to že je to fanouškovský koncept, nevypadá o nic víc hůř než některé profesionální zombie seriály.Kupodivu taky fungují vztahy mezi postavami, které jsou víc než uvěřitelné a humor by se dal nabírat lopatou.A posledních pět minut série je vážně boží. 2.Série:Rozvleklejší,o něco nudnější a míň zombie humoru.A ten konec,to bylo co?To byl hnus.Ale taky víceméné povedené,Takže za čtyři.Boss fight!(7.3.2014)

Takto má vyzerať pravá geekovská pocta žánru; berie sa s nadhľadom, je plná odkazov na zombie filmy a hry a zároveň ponúka to, čo máme na zombie filmoch radi. Veľká škoda, že má prvá séria len 5 častí a teda je len takým úvodom k tomu, čo by nás malo čakať ďalej. Už tu však vidno ako krásne všetko graduje, v každej novej časti je viac krvi a viac zombiekov skončí bez hlavy. Navyše seriál nie je čisto o zombies - funguje aj ako klasická loserovská bromance komédia. Keby niektorá televízia vysiela Bite Me ako 20 minútový komediálny seriál (v skutočnosti ide o 10 minútové diely - webseriál), sledoval by som to radšej a nadšenejšie ako suchý The Walking Dead. Vidieť s českými titulkami môžete tu: http://www.videacesky.cz/serialy/bite-me(20.2.2011)

Super seriál jen mě na něm sere a to je ještě slabé slovo že pomalu skončí než začne takže z toho mohli spíš udělat film než seriál jinak když pominu tuhle tu " blbost " tak jsem s tímhle tím počinem nadmíru spokojen přece nerdi co zabíji zombíky nemůžou být nudní ( 31.3.13/MAC 1.série , 1.4.13/PC 2.série )(31.3.2013)

Po Dorm Life jsem dal šanci dalšímu internetovému seriálu (Nepočítaje Dr. Horribla) a to právě Bite Me. Narozdíl od DL netáhne tolik amatérštinou a je o něco delší. Hlavní představitele jsou celkem sympaťáci a nejraději mám Grega. Narozdíl od takového Walking Deadu je to mnohem vtipnější a stručnější. Uvidíme co se vyklube z 2. řady.. 82%(20.2.2011)

• - Vedle seriálu byly natočeny videa s jeho aktéry, v nichž ukazují jakou působnost mají použité zbraně použité v seriálu a také jak správně uhodit. (Shley)

• - Všechny tři hlavní postavy kamarádů jsou vášnivými hráči počítačových her i v reálném životě. (Shley)