Po Troopers můj nejoblíbenější web-seriál. Na amatérskou tvorbu skvělá výprava, spousta odkazů na zombie filmy a narážky na vše možné, od Evil Dead až po Inception. Kombinace komedie a hororu funguje překvapivě dobře, vtipných momentů je nespočet (pošlete zombie na tři nerdy, a máte téměř jistotu že se pobavíte) a ty děsivější celkem zapůsobí na nervy. Ne moc, ale zapůsobí, a celek tedy tvoří sympatickou podívanou, na jejíž další pokračování se dosti těším. Edit: Druhá série bohužel kvalitativně velmi poklesla.(25.4.2011)

Poloamatérské dílo inspirované hrou Dead Rising jsem si jakožto fanoušek této hry a vesměs všeho co se týká zombíků nesměl nechat ujít a nakonec jsem si ho oblíbil a denně doufám v další pokračování, Zajímavý a zároveň v mnoha případech vtipný scénář o tom jak se třem mladíkům z Los Angeles povede úspěšně bojovat s nákazou, při které se obyvatelé města mění v krvežíznivé potvory, které zajímá jen sežrat pár těch mozků nic netušícím obětem a to vše jen díky počítačové hře. Sem tam by se mohlo objevit trošku víc akce, ale na druhou stranu jak již bylo řečeno jde o poloamatérský počin a již takhle musí být náročné udělat pár zajímavých speciálních efektů, aby to nevypadalo jen jako nějaká plácaná pro děti. Jediné co bych tomuto (jinak mistrnému dílu a to hlavně díky nápadu) mohl vytknout, je to, že titulky celkově trvají skoro stejně dlouho jako celý díl a tudíž jsme rádi pokud celkový děj má v jedné epizodě alespoň 10 minut. Ale jinak dávám pět hvězdiček.(26.7.2012)

Po Dorm Life jsem dal šanci dalšímu internetovému seriálu (Nepočítaje Dr. Horribla) a to právě Bite Me. Narozdíl od DL netáhne tolik amatérštinou a je o něco delší. Hlavní představitele jsou celkem sympaťáci a nejraději mám Grega. Narozdíl od takového Walking Deadu je to mnohem vtipnější a stručnější. Uvidíme co se vyklube z 2. řady.. 82%(20.2.2011)

1.Série:Jeden z nejpovedenějších webseriálů posledních let se rozjíždí pomalu(hodně pomalu),ale slibně.Na to že je to fanouškovský koncept, nevypadá o nic víc hůř než některé profesionální zombie seriály.Kupodivu taky fungují vztahy mezi postavami, které jsou víc než uvěřitelné a humor by se dal nabírat lopatou.A posledních pět minut série je vážně boží. 2.Série:Rozvleklejší,o něco nudnější a míň zombie humoru.A ten konec,to bylo co?To byl hnus.Ale taky víceméné povedené,Takže za čtyři.Boss fight!(7.3.2014)

Po všech těch 28 Days Later, 28 Weeks Later, Shaun of the Dead, Dawn of the Dead, Diary of the Dead, Land of the Dead, Dead set, Walking dead, I Am Legend (+ Lesním duchovi :D) a samozřejmě mnoha počítačových hrách jako Left4Dead nebo zrovna DeadRising (a dalších, které si nepamatuju) jsem si říkal - JAKÉ BY TO BYLO, KDYBY SE TOHLE FAKT STALO?! Tak už jsem to konečně zjistil... Naprosto, jasně, bezkonkurenčně, prostě bez debat *****. PS: Kalhoty jsem si ve škole zatím neposral (ale někdy moc nechybělo).(30.8.2011)

• - Vedle seriálu byly natočeny videa s jeho aktéry, v nichž ukazují jakou působnost mají použité zbraně použité v seriálu a také jak správně uhodit. (Shley)

• - Všechny tři hlavní postavy kamarádů jsou vášnivými hráči počítačových her i v reálném životě. (Shley)