Tři kamarádi - Jeff, Mike a Greg, žijí ve městě, kde vypukla nákaza, která mění lidi na zombies. Pro přežití a zachránu svých přátel musí použít své zkušenosti, které nabyli hraním her. (zahubicku)

fmash

Být to jiný formát, asi bych tak vysoko nehodnotil, jenže u pěti devítiminutovek poloamatérského seriálu se dá tolerovat leccos. Je ale třeba přiznat, že celkem nepřesvědčivý úvod se rozvinul v dobrou jízdu, kde fóry získávají na opravdové vtipnosti a nadsázka se pojí s tou správnou dávkou napětí. Jestli někdy bude pokračování a jestli si udrží stoupající trend, rozhodně se na ně těším. ()

Dexter1

Príjemný zombie fan-počin, ktorý miestami pôsobí ako nejaký survival guide, prierez zombie tvorby alebo reklama na zombie hry na xboxe. Webseriál od Machinima.com je vtipný, nápaditý a stráca sa dojem lacnosti kvôli umne zvoleným záberom, vtipným hláškam a neustále gradujúceme deju. Rozhodne sa teším na druhú sériu, nech viem ako sa chlapci s neuveriteľnými znalosťami o tom ako vyvraždiť zombiekov pustia do ulíc navrátiť vládu ľuďom. ()

BigDeal

Takto má vyzerať pravá geekovská pocta žánru; berie sa s nadhľadom, je plná odkazov na zombie filmy a hry a zároveň ponúka to, čo máme na zombie filmoch radi. Veľká škoda, že má prvá séria len 5 častí a teda je len takým úvodom k tomu, čo by nás malo čakať ďalej. Už tu však vidno ako krásne všetko graduje, v každej novej časti je viac krvi a viac zombiekov skončí bez hlavy. Navyše seriál nie je čisto o zombies - funguje aj ako klasická loserovská bromance komédia. Keby niektorá televízia vysiela Bite Me ako 20 minútový komediálny seriál (v skutočnosti ide o 10 minútové diely - webseriál), sledoval by som to radšej a nadšenejšie ako suchý The Walking Dead. Vidieť s českými titulkami môžete tu: http://www.videacesky.cz/serialy/bite-me ()

M.a.t.t.

Spočiatku sympatická jednohubka, ktorá si na pomery poloamatérskeho webseriálu elegantne strieľa z osvedčených postupov zombie žánru ale v momente keď by sa mala začať niekam skutočne uberať, tempo pribrzdí a humor tak už skoro ničím neprekvapuje. Naštastie je to platí len dočasne, neskoršia gradácia je na pomery webseriálu pomerne smrtiaca aj napriek tomu, že sa vykráda snáď všetko možné a dôjde aj na Resident Evil. Našťastie to pomerne funguje. 70% ()

*CARNIFEX*

Seriál vyobrazujúci osudy troch priateľov Jeffa, Mika a Grega, ktorí vďaka skúsenostiam z hrania video-hier zachraňujú svoje životy a pár známych pred hordou krvilačných zombie. Nato aby ste si užili to, po čom fanúšikovi hororu hrdlo ráči, musíte odsledovať viac ako len jednu časť. Snímok prebieha ako celovečerný film a má "trošku" pomalší rozbeh. Zoznámenie sa s hlavnými postavami a pod. Následne sa však uberie správnym smerom. Veľmi pekne prevedené masky a gore vás určite potešia. Podaktorí sa ( možno ) pár krát zasmejú. "Raz, Dva, Tri - Je to retard!" ( Prvá séria - 70% ). ()

• Všechny tři hlavní postavy kamarádů jsou vášnivými hráči počítačových her i v reálném životě. (Shley)
  • Vedle seriálu byly natočeny videa s jeho aktéry, v nichž ukazují jakou působnost mají použité zbraně použité v seriálu a také jak správně uhodit. (Shley)