Po všech těch 28 Days Later, 28 Weeks Later, Shaun of the Dead, Dawn of the Dead, Diary of the Dead, Land of the Dead, Dead set, Walking dead, I Am Legend (+ Lesním duchovi :D) a samozřejmě mnoha počítačových hrách jako Left4Dead nebo zrovna DeadRising (a dalších, které si nepamatuju) jsem si říkal - JAKÉ BY TO BYLO, KDYBY SE TOHLE FAKT STALO?! Tak už jsem to konečně zjistil... Naprosto, jasně, bezkonkurenčně, prostě bez debat *****. PS: Kalhoty jsem si ve škole zatím neposral (ale někdy moc nechybělo).(30.8.2011)

Spočiatku sympatická jednohubka, ktorá si na pomery poloamatérskeho webseriálu elegantne strieľa z osvedčených postupov zombie žánru ale v momente keď by sa mala začať niekam skutočne uberať, tempo pribrzdí a humor tak už skoro ničím neprekvapuje. Naštastie je to platí len dočasne, neskoršia gradácia je na pomery webseriálu pomerne smrtiaca aj napriek tomu, že sa vykráda snáď všetko možné a dôjde aj na Resident Evil. Našťastie to pomerne funguje. 70%(12.4.2012)

Po Dorm Life jsem dal šanci dalšímu internetovému seriálu (Nepočítaje Dr. Horribla) a to právě Bite Me. Narozdíl od DL netáhne tolik amatérštinou a je o něco delší. Hlavní představitele jsou celkem sympaťáci a nejraději mám Grega. Narozdíl od takového Walking Deadu je to mnohem vtipnější a stručnější. Uvidíme co se vyklube z 2. řady.. 82%(20.2.2011)

Ten seriál se velmi líbi protože je zde parta nerdů kteří hrajou videohry a v tom začne zombie apokalipsa a oni jsou schopný si zní dělat srandu a užívat si to. I když seriál není hvězdné obsazen na zábavnosti mu to neubírá. I když má jeden díl asi okolo 7 minut tak se za těch 7 minut dobře zasmějete.(9.4.2012)

Dokonalý zombie webseriál, plný narážok na filmy, videohry, komixy a celkovú popkultúru z pohľadu nerdov najvyššieho kalibru (sympatických a dobre zahraných), ktorý hravo strčí do vačku celý Zombieland a aj Britský Shawn Of The Dead behom piatich desať minútových časti. Pretty awesome! Len aby kvalita vydržala... (10/10)(10.3.2011)

• - Vedle seriálu byly natočeny videa s jeho aktéry, v nichž ukazují jakou působnost mají použité zbraně použité v seriálu a také jak správně uhodit. (Shley)

• - Všechny tři hlavní postavy kamarádů jsou vášnivými hráči počítačových her i v reálném životě. (Shley)