• DaUr
  ****

  Po Troopers můj nejoblíbenější web-seriál. Na amatérskou tvorbu skvělá výprava, spousta odkazů na zombie filmy a narážky na vše možné, od Evil Dead až po Inception. Kombinace komedie a hororu funguje překvapivě dobře, vtipných momentů je nespočet (pošlete zombie na tři nerdy, a máte téměř jistotu že se pobavíte) a ty děsivější celkem zapůsobí na nervy. Ne moc, ale zapůsobí, a celek tedy tvoří sympatickou podívanou, na jejíž další pokračování se dosti těším. Edit: Druhá série bohužel kvalitativně velmi poklesla.(25.4.2011)

 • ElBeatbox
  *****

  Poloamatérské dílo inspirované hrou Dead Rising jsem si jakožto fanoušek této hry a vesměs všeho co se týká zombíků nesměl nechat ujít a nakonec jsem si ho oblíbil a denně doufám v další pokračování, Zajímavý a zároveň v mnoha případech vtipný scénář o tom jak se třem mladíkům z Los Angeles povede úspěšně bojovat s nákazou, při které se obyvatelé města mění v krvežíznivé potvory, které zajímá jen sežrat pár těch mozků nic netušícím obětem a to vše jen díky počítačové hře. Sem tam by se mohlo objevit trošku víc akce, ale na druhou stranu jak již bylo řečeno jde o poloamatérský počin a již takhle musí být náročné udělat pár zajímavých speciálních efektů, aby to nevypadalo jen jako nějaká plácaná pro děti. Jediné co bych tomuto (jinak mistrnému dílu a to hlavně díky nápadu) mohl vytknout, je to, že titulky celkově trvají skoro stejně dlouho jako celý díl a tudíž jsme rádi pokud celkový děj má v jedné epizodě alespoň 10 minut. Ale jinak dávám pět hvězdiček.(26.7.2012)

 • Martin_W
  ****

  Po Dorm Life jsem dal šanci dalšímu internetovému seriálu (Nepočítaje Dr. Horribla) a to právě Bite Me. Narozdíl od DL netáhne tolik amatérštinou a je o něco delší. Hlavní představitele jsou celkem sympaťáci a nejraději mám Grega. Narozdíl od takového Walking Deadu je to mnohem vtipnější a stručnější. Uvidíme co se vyklube z 2. řady.. 82%(20.2.2011)

 • philip.j.fry
  ****

  1.Série:Jeden z nejpovedenějších webseriálů posledních let se rozjíždí pomalu(hodně pomalu),ale slibně.Na to že je to fanouškovský koncept, nevypadá o nic víc hůř než některé profesionální zombie seriály.Kupodivu taky fungují vztahy mezi postavami, které jsou víc než uvěřitelné a humor by se dal nabírat lopatou.A posledních pět minut série je vážně boží. 2.Série:Rozvleklejší,o něco nudnější a míň zombie humoru.A ten konec,to bylo co?To byl hnus.Ale taky víceméné povedené,Takže za čtyři.Boss fight!(7.3.2014)

 • yaromir
  *****

  Po všech těch 28 Days Later, 28 Weeks Later, Shaun of the Dead, Dawn of the Dead, Diary of the Dead, Land of the Dead, Dead set, Walking dead, I Am Legend (+ Lesním duchovi :D) a samozřejmě mnoha počítačových hrách jako Left4Dead nebo zrovna DeadRising (a dalších, které si nepamatuju) jsem si říkal - JAKÉ BY TO BYLO, KDYBY SE TOHLE FAKT STALO?! Tak už jsem to konečně zjistil... Naprosto, jasně, bezkonkurenčně, prostě bez debat *****. PS: Kalhoty jsem si ve škole zatím neposral (ale někdy moc nechybělo).(30.8.2011)

 • - Vedle seriálu byly natočeny videa s jeho aktéry, v nichž ukazují jakou působnost mají použité zbraně použité v seriálu a také jak správně uhodit. (Shley)

 • - Všechny tři hlavní postavy kamarádů jsou vášnivými hráči počítačových her i v reálném životě. (Shley)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace