Sága o Biornovi

(festivalový název)
  • Dánsko The Saga of Biorn
Animovaný / Krátkometrážní / Komedie
Dánsko, 2011, 7 min

Krátký příběh o vikingovi jménem Biorn, který hledá soupeře pro souboj, který ho jako správného vikinga pošle do Valhaly. Film vznikl jako bakalářská práce několika studentů z Dánska. (DaUr)

Yellyman

Animation Workshop vždy vyplivne nějaký geniální a geniálně zpracovaný nápad, který nemůžete jinak, než obdivovat. Biorn není výjimkou a já se bavil. Chach! ()

george82

Brilantní, vtipné a koncem, který si Biorn asi nepředstavoval. ;-) Studentům skláním poklonu za skvělou animaci. Tohle se opravdu povedlo. ()

Maica

Dobrá animace, leč trošku přihranatělá. Závěr vtipný, sice bych nebe takhle nezobrazila, ale sem se to hodí. Paráda! ()

Birgi91

Vtipný kraťas se zdařilou animací, sympatickým hlavním hrdinou a vynikající pointou. Přesně takhle si představuji ideální snímek spadající do žánru krátký film. ()

IZFNP

Nechápem, ako tejto dokonalej sedemminútovke niekto dokáže dať iné hodnotenie, než nadšených 5 hviezd. Bjorn je vtipný, svižne graduje, má vypointovaný záver a jeho grafika má tiež umiestnenie na zozname pozitív, pre ktoré je sága o tomto nešťastnom vikingovi srdcovka. ()

vlastimil.ferko

Člověk se u toho celou dobu usmívá a kouká na to s neuvěřitelným nadhledem, aby potom zjistil... Ježiši, to jsem zase zašel daleko. No prostě má to říz, dobře se na to kouká, je to vtipné a umí to skvěle pobavit. Nevidím jediný důvod, proč tomu nedat 95%. ()

morwen

Samozřejmě musím dát 5/5. Už jenom kvůli tomu že je to bakalářská práce několika studentů.Přiblžině 7 minutoví snímek který rozhodně okouzlí jak zpracováním tak i humorem ()

LencaN

Člověk se za něčím honí a pak se do toho připlete nějaký b*bec a ... :D fajn animace, hezké vtípky a přesná pointa :) ()