Reklama

Reklama

Tento film vypráví pozoruhodný pravdivý příběh o tom, jak jedna žena změnila navždy svět sportu. Když se Catana Starksová stala první afroamerickou ženou, která koučovala mužský vysokoškolský tým, očekávala, že to bude tvrdé, ale netušila, jak to bude náročné. Bez stipendia, a jenom s jedním studentem v týmu, se dostala do celého světa a shromáždila skupinu špičkových golfistů, včetně čistého Australana, rapera z Koreje a kluka z londýnské ulice. S nezdolnou vytrvalostí, odhodláním a neobvyklou tréninkovou taktikou vedla tento klub ztracenců k nezapomenutelné mistrovské sezóně. Cestou je učila, že bez ohledu na to, jak krutý je start, ten kdo má správný cíl a drive, ten může zvítězit i když má málo šancí. (TV JOJ)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (5)

progression 

všechny recenze uživatele

Opět příběh podle skutečné události, navíc se sportovní (golfovou) i univerzitní tématikou. Zdánlivě obvyklá kostra příběhu různorodé (a originálně mezinárodní) party outsiderů, která se díky svérázné a cílevědomé trenérce dostala "z rafu přes obtížné bankry až na green". Taraji svou postavu zahrála výborně, měl jsem to štěstí ji v poslední době vidět ještě v dalších dvou filmech (Příběh Jamese Browna a Skrytá čísla) a nikde mne nezklamala. Až později jsem si uvědomil, že ji znám už dost dlouho z "Podivuhodného příběhu Benjamina Buttona). Menší, ale dost významnou a zajímavou roli zde měl také Michael Clarke Duncan, bohužel byla (víceméně) jeho poslední. A postava "caddieho Tigera Woodse" také neměla chybu. Je dost pravděpodobné, že příběh je opravdu pravdivý a nepřikrášlený (kvůli happy endu) ale současně je mi také jasné, že existuje spousta příběhů outsiderů bez happy endu, ale o těch se zase netočí filmy a většinou se o nich ani nedozvíme ... Každopádně tento příběh s pozitivním vyzněním hodně zaujal, člověk se příjemně pobavil a ani na chvilku nenudil, navíc podobně pozitivní příběhy jak pohladí po duši, tak jsou i inspirací a povoleným dopingem pro "další outsidery" ... ()

Rathalos 

všechny recenze uživatele

Velmi pekny a pohodovy film z prostredia golfu podla skutocnej udalosti,urcite odporucam pozriet kazdemu,zahreje vas na dusi...:-) ()

Galerie (5)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se v americkém New Orleans. (rafix)

Reklama

Reklama