The Art of Flight

• angličtina The Art of Flight 3D (více)
všechny plakáty

Nová vlna akčních sportovních filmů začíná proudit do světa z Red Bull Media House. Tentokrát ve spoupráci s Brain Farm Digital představují Umění létat natočený pod taktovkou Curta Morgana, který stál i za projektem That's It, That's All. Během dvouletého natáčení snowboardisté jako Travis Rice, Nicolas Müller nebo Jeremy Jones (a další jejich kamarádi) objevovali zapomenté končiny vysokých hor, aby zde redefinovali možnosti snowboardingu. Za pozornost stojí jistě i přiléhavý soundtrack, sestávající z dokonale konvenujících hudebních počinů:
Element L | Performed by Defrag
Iron Clad Lou | Hum
Young Men Dead | The Black Angels
My Tears are Becoming A Sea | M83
Westfall | Okkervil River
Chapel Song | We Are Augustines (kikulin)

Molerat

Jsou to sportovci a bohatí lidé, ktečí využívají svých možností a dopřávají si mimo sportu i rozmarů. Ale proč ne? Líbil se mi styl dokumentu, prostředí, no vlastně všechno. Parádní dokument o umění snowboardingua. Já prkno miluji a proto mám rád i ten film. ()

Choucas

To co je pro lyžaře All I Can, pro prknaře musí být The Art of Flight. Je to nádhera! Pro mně jako lyžaře sice o trošku méně zábavné než All I Can ale přesto pořád dost na to abych seděl, koukal a nehnul se od toho. Pro všechny milovníky zimy a zimních sportů je to více než pornografie a film, který určitě zaujme. ()

Metju96

Som vyznávač adrenalínu a hlavne adrenalínových športov a preto mám slabosť pre tento film. Travis Rise je jeden z najlepších snowboardistov na svete a šialenec ako sa patrí. Skoky, ktoré predvádza v tomto filme sú až nepredstaviteľné. Taktiež sa mi veľmi páčilo ako to celé natočili- efekty, krásne prostredie kde ešte nikto netočil a hlavne to bolo veľmi kvalitné. Proste sa živí tým čo ho baví a to je jazdenie a tak by to mal robiť každí. ()

Mi.chals

Snowboardová extáze pro všechny milovníky zimních sportů. Nehledejte v tom dokument o začátcích tohohle sportu, ani nic podobného. Tohle je totiž čistokrevná akce a jízda srovnatelná s volným pádem. Nádherné záběry spolu s jedním z nejlepších soundtracků co jsem kdy slyšel. Jezdci, mistři svého oboru, stejně jako piloti vrtulníků RedBullu do toho dávají všechno a nebudu přehánět když řeknu že jim jde o kejhák. Precizní záběry od Aljašky po Chile ve vysoké kvalitě s dokonalým hudebním doprovodem vám vezmou dech. ()

cartyci

Úžasné.Nádherná príroda s výkonmi snowbordistov vytvorilo perfektné dielo s hudbou, ktorá to len skrášľovala.Réžia a strih nemali chybu .Jeden určite z najlepších dokumentov aký som kedy videl. ()

PetanBub

Spousta sice hezkých, ale prvoplánových slow-mo záběrů ještě film nedělá... Přijde mi to jako zbytečně dlouhé Red-Bull promo video. ()