Vlivem geomagnetické bouře na Slunci došlo k výpadku elektřiny v celé Evropě. Bez vzduchu jsme schopni přežít tři minuty a bez vody tři dny. Ale jak dlouho můžeme žít bez elektřiny?  93 milionů mil od Země vypukne geomagnetická bouře na povrchu Slunce. To zasáhne celou Evropu a dojde k výpadku elektřiny... Všechny nemocnice, letiště, záchranné služby jsou bez elektřiny. Evropa upadne do temnoty... Uprostřed této katastrofy se ztratí dvě děti, uprchne trestanec a dalších několik lidí. (oficiální text distributora)

Pitryx odpad!

Klasické téma, čertví pokolikáté už zpracováno. Tohle se vůbec nepovedlo, jako ostatně většina těchto filmů. Nepřineslo to nic nového. 20131118 0/0 ()

Jallo

Iks vystihl absolutně vše. Je škoda, že francouzi zkouší točit filmy po americku. Jde jim to ještě hůř než amíkům. ()

gizi

Pro mě celkem zajímavé téma a zpracování naštěstí nebylo americky megalomanské a přehnané, takže se na to dalo i jednou podívat bez znechucení. 60% 16.4.11. ()

Mr.Lordi

Pohodově strávená 1,5 hodinovka u filmu, který katastrofu spíše spojuje s důsledky výpadku. Nejasnosti a chyby už vyjmenovali ostatní komentující, takže je zde nebudu vypisovat. Ale na zabití nudného večera spojeného s výpadkem internetu... :-) ()