Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Karibská kráska je zamilovaná do dvou mužů najednou. Když zjistí, že je těhotná, oznámí oběma mladíkům, že jeden z nich je otcem jejího dítěte. Oba dva začnou bojovat o Lolino srdce…  Lole je osmnáct let, má rodiče různých národností, její pleť má barvu medu a její temperament dokáže rozpálit nejedno srdce. A také má dva milence, jež oba miluje stejně vroucně. Jeden je běloch a druhý černoch. Felix rád jezdí na kole, má v oblibě noční kluby a rap. Jamal (ten s černou pletí) nosí značkové oblečení a studuje právo, aby uspokojil své rodiče. Ti dva nemají vůbec nic společného, tedy až na to, že jim je oběma dvacet a oba chodí s Lolou. Lola žije život jak přichází a s ničím si nedělá těžkou hlavu. Když zjistí, že je těhotná, pozve oba své milované chlapce na večeři do svého malého bytu, aby jim tu šťastnou novinu oznámila. Netuší, kdo z nich dvou je otec. Začíná bitva o její srdce. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (3)

markotter 

všechny recenze uživatele

Ve všech ohledech průměrný film s nepříliš sympatickými mužskými hrdiny, který je každý jiný a jejich buddy hlášky nejsou moc vtipné. K tomu docela hezká, ale velice nesympatická hlavní hrdinka, která neví, co chce a tak tahá ta dva chudáky za nohu. Určitě se z tohohle nápadu dalo vyždímat víc. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Ano tohle bylo skutečně kafe s mlíkem, ale to kafe bylo řádně studený a to mlíko pěkně zkyslý. Tři hlavní hrdinové asi měli místo mozku pařezovou chaloupku, protože jinak si jejich chování neumím vysvětlit. ()

Reklama

Galerie (5)

Reklama

Reklama