Tajemný kurýr přepravuje zásilky pro různé lupiče, gangstery a další osoby z podsvětí. Během návštěvy svého přítele Stitche kurýra zadrží neznámý muž, který si ho najme na další zakázku - má předat zásilku tajemnému Evilu Sivleovi, u kterého ovšem není známo jeho aktuální místo pobytu. Neznámý kurýrovi vyhrožuje, že pokud úkol nesplní, ublíží Stitchově rodině. Stitch proto si blízké odveze do ústraní a svěří kurýrovi jako pomocnici svou nevlastní dceru Annu. Společně se tedy vydávají po Sivleových stopách, přičemž kurýr hledá stopy v databázi FBI, do které se nahackoval. Při pátrání po Sivleovi však je nucen zabít několik mužů a brzy je zatčen policií. Brzy je však propuštěn a vyjde najevo, že neznámý, který si ho najal, je ve skutečnosti agent FBI, který pátrá po Sivleovi jako po jednom z nejhledanějších zabijáků. Kurýr je prý jedinou šancí, jak se k Sivleovi dostat. Mezitím se kurýr sbližuje s Annou, ovšem Sivle na ně posílá své zabijáky, aby je nemohli najít. Anna s kurýrem se podaří utéct, ovšem zabijáci zabíjejí Stitche. Kurýr zjišťuje, že Anna spolupracuje s FBI a jejím úkolem je předávat jim informace o tom, jak pátrání po Sivleovi pokračuje. To kurýra natolik rozladí, že Annu opouští a vydává se hledat Sivlea dále sám. Je však zadržen manželskou dvojicí zabijáků, kteří ho zadrží a mučí ve svém domě. Kurýrovi se podaří utéct a oba zabije. Manžel mu však před smrtí stačí říct, že Sivle je v Las Vegas... (TV Prima)

veverysiak

Nepovedal by som, že Jeffrey je odkázaný upísať sa takýmto podivnostiam, snaží sa to byť tajuplné i akčné, ale konečný výsledok je skôr zamotaný a ťažkopádny, bolo by príliš zjednodušené zhodiť to len na ukážkovo mdlé tempo, tu neklapalo takmer nič, azda jedinou pasážou, ktorá stála za niečo, bola mikrotortúra vo vani, takže 20%. ()

Karlosik_4

Beru-li to dneska z dospělejšího pohledu, film je tak nějak mezi 2,7-3 hvězdami ale v mém dětství byl film novinkou a v 11 letech jsem film sledoval se zatajeným dechem a poté spolužákům mohl ukázat ´´eRkový´´ film který tehdy nikdo moc neznal, a napětí pro nás neznalce tehdy bylo dobře zpracované. Některé filmy tohoto typu jsou jednoduše v dospělosti méně ceněné protože klišé které zde vidíme jsou pro nás již ohrané. Jelikož však by hodnocení mělo být subjektivní, nechávám 4 stáry. ()

depresario

Mohla to byť akčná adrenalínová jazda na spôsob Kuriéra so Stathamom, ale televízne spracovanie, pomalé tempo, najmä v závere, posúvajú film do béčkových vôd. "Evil Sivle is dead". ()

chaosteory

Doporučuji každému, kdo si myslí že Kurýr se Stathamem a jemu podobné velkofilmy stojí za starou belu. Když už konečně začalo zase svítat na lepší časy a já si mohl vybírat film, aniž bych musel studovat jaký kůň ho natočil nebo který osel ho napsal, tudíž jenom podle obsazení, přijde tahle srajda z pekel a moje iluze pošle do díry. J D Morgan a Rourke nechť dostanou zlaté lejno a ne malinu, protože tragický výkon jednoho předčí už jenom dementní postava toho druhého a jestli si takhle někde na dálném východě představují akční kriminálku, tak Aláh nás ochraňuj. 100 minut nudy, jízd autem, keců nevedoucích absolutně nikam a pohledů smrtících asi jako mozol. ()

Snakefinger

Ty vole. To byla fakt tak natahovaná srágora že to snad vyjmenovat ani nelze. Celou dobu jsem nepochopil co se dodáva, komu se to dodává do kdy se to má dodat, prostě takové běž pěšky nebo za vozem, nahý a přitom oblečený. Přitom to začalo tak slibně. Ta úvodní scéna v zábavném parku byla fakt fenomenální, ovšem sešup kvality nabral takových otáček, jako byste jeli fakt po horské dráze bez brždění. ()

Bragi66

Tak hrozné to není. Není to jen o vymaštěném kurýrovi a Jeffrey Dean Morganse dost snaží. Evil Sivle mi připomněl film Obvyklí podezřelí (1995), což je vynikající kousek. ()

Milsa

Film vyzeral sľubne, ale na konci sa ukázalo, že to za veľa nestálo. Podľa mňa to nemalo ani hlavu ani pätu. Takže aj preto hodnotím tak ako hodnotím. Viac si to určite nezaslúži. Ak by som čakal taký koniec, určite by som ten film ani nepozeral. ()