Po páde komunizmu sa vo východnej Európe rozrástol organizovaný zločin a pre mnohých  zločincov sa sídlom stala Praha... Nájomný vrah Ray Carver (Cuba Gooding Jr.) dostane objednávku odstrániť vedenie mafiánskej rodiny Tavanianovcov. Nepodarí sa mu však zabiť šéfovho zástupcu Demjana Ivanova (Louis Mandylor), ktorý sa zbabelo ukryl za dievča. Tú Ray zabiť nechcel, čím vlastne nesplnil úlohu, na ktorú ho najali. Objednala ho mafiánska rodina Suverovcov, pretože Tavanianovci porušili prímerie a zamiešali sa im do obchodov. Do ich sporu sa zaplietol aj český drogový boss Nikolaj Dvořák (Bogdan Uritnescu). Michail Suverov (Andrew Bicknell) sa rozhodne vyriešiť situáciu rázne a do Prahy povolá Alexeja Andrejeva prezývaného Vlk (Dolph Lundgren). Väčšina ľudí si myslí, že Vlk je len mýtus a v skutočnosti neexistuje... Ray medzitým prijme zákazku protistrany na zabitie Suverovcov. Vojna medzi mafiánskymi klanmi sa začína. Ray má v Prahe ešte jednu osobnú úlohu. Kedysi dávno v Spojených štátoch prijal objednávku na zabitie muža. Pri čine ho videla mužova malá dcéra Janice. Ray ju zabiť nedokázal a celý život ju z diaľky sledoval a ochraňoval. Nakoniec sa s ňou osobne zoznámi a ona náhodou zistí, kto Ray v skutočnosti je. Ten však nemá čas dievčaťu čokoľvek vysvetľovať, jeho úlohou je zabiť Suverova. Tajne prenikne do jeho sídla a zastrelí mladšieho brata Bobbyho Suverova (Leo Gregory) pred očami jeho priateľky. Práve ona prezradí, kto je vrah a Rayovi ide o život. Michaila Suverova zasiahli na jeho najcitlivejšom mieste, čo má jednoznačný dôsledok - vyšle Vlka na Raya. Ako dopadne súboj dvoch nájomných zabijakov? Pri bitke sa Rayovi podarí nad Vlkom zvíťaziť, ale nechá ho nažive. Ale až budúcnosť ukáže, či to bol dobrý ťah... (TV JOJ)

Figu

Nájemný zabiják "Vlk" (Lundgren) - "Dva u stolu "2", jeden u stolu "3", čtyři u stolu "6", tři u stolu "8". Dva zásobníky po 17 nábojích je 34. Deset mužů, každej tři rány, čtyřikrát můžu minout. Pal, pal, pal, pal, pal, pal, pal,.... Tak - tady mi zůstaly tři náboje a v pravý... Pal! Jeden náboj :) Krásná náhoda co?" Přesně tak Dolphe!!! Tak tohle můžu a jen mě trošičku mrzí, že nemám odvahu dát pátou hvězdu. Neviděl jsem po roce 2000 lepšího Lundgrena! Takhle měl vypadat Icarus, takhle má vypadat nájemnej vrah, takhle má vypadat Dolph po pádesátce! Musím pochválit i Cubu Jr., ale Dolphík u mě boduje na plné čáře!!! Ta jeho suverenita! - no lahodná BALADA a pastva pro mé něžné očka!!! Jen tak dál švéde, fandím ti! Tohle mě opravdu chybělo. 85% ()

JFL

Po výtečném "Sinners & Saints" se zde William Kaufman ukazuje jen jako schopný řemeslník, který ale zdaleka nemá postačující prostředky, aby tuto lacinou východoevropskou produkci jakkoli povýšil. Přitom kdyby zdejší námět dostali do parády třeba v Europa Corp. (v době jejich největší kreativní slávy, a tedy i v době, kdy ještě byl na DVD a částečně i v kinech prostor pro středně nákladné akčňáky), dokázali by z něj vykřesat nejen lepší scénář, ale také by mu dali adekvátnější zpracování a představitele. Kaufman se sice snaží, seč může, ale za těch pár šupů a se sebrankou východoevropských ksichtů prostě zázraky neudělá. "One in the Chamber" postrádá to, co ze "Sinners & Saints" dělalo ono zjevení - propracované akční scény, potažmo čas a prostředky na jejich natočení. Lundgren jede na volnoběh, a přesto jen charismatem s přehledem přhraje všechny ostatní, zatímco Gooding potvrzuje svůj statut Seagala nového tisíciletí - sice má oproti muži s cejchou smrti lepší herecké kvality, ale přesto zůstává chodícím otazníkem za otázkou "Kdo se s kým v Hollywoodu vsadil, že zrovna z něj dokáže udělat akční hvězdu?" ()

Tommassi3

Po zhlédnutí Hry pro jednoho mě napadla malá, leč vševypovídající alegorie.. Dva muži trčí v žumpě plné páchnoucích filmových sraček a zoufale se snaží vydrápat ven !! Jmenují se Cuba Gooding Jr. a Dolph Lundgren !! Už jen fakt, že Lundgren je postavou o tolik vyšší, naznačuje, komu z těch dvou se to daří lépe !! ;) Člověk už si jen velmi těžko vybaví poslední přijatelný film kdysi oscarového herce, přičemž samotná soška zlatého naháče v jeho rukou dnes zní jako hodně špatný vtip či dokonce naprostá "fantasmagorie" !! Ani zde nepředvádí zhola nic, co by vybočovalo z té jeho křečovité snahy vydolovat ze sebe snesitelný výkon, skáče přes švihadlo, cituje Bibli a je neuvěřitelně trapný a nezajímavý !! To i díky Stalloneho Expendables znovuzrozený rodák ze Stockholmu, to je už trochu jiná káva, slabších rolí, potažmo i filmů, se zkrátka neštítí, ale pořád dokáže bavit.. Alespoň mě určitě !! Je vidět, že tuhle roli Vlka si dokonale užívá, je drsný, rvačky zvládá pořád na jedničku, lišácky se usmívá a skrz zuby cedí jednu hlášku za druhou, a tak se stává jediným důvodem ke sledování One in the Chamber !! ;) Už jen fakt, že scénáristé nechávají v přímém souboji vyhrát Cubu, což ve mně vyvolalo výbuchy smíchu a znalecky ironické pokyvování hlavou, svědčí o kvalitách tohoto Kaufmanova podprůměrného bijáku.. Mimochodem vypadat Praha jako Bukurešť, jsem šťastný, že už tam nežiju !! ;) ()

otík

Jako akční béčko to ve srovnání s tím, co za hrůzy dnes točí Lundgren, Seagal, JCVD, Adkins či Austin ušlo. Lundgren a Gooding Jr. se představili jako nájemní zabijáci, které jejich práce svede postupně proti sobě. Lundgren si parádně užil svou roli, je zde představen jako neskutečný bouchač, frajer a docela i ve fair play duchu (na to, že je to nájemný zabiják). Zato Goodingův hrdina by jako zabiják dlouho nepřežil - dělá jednu chybu za druhou a jeho akce mu vychází tak nějak spíše náhodou či chtěnou rukou scénáristy. Když dojde na vzájemný souboj, jen těžko uvěřit, že by mohl Lundgrena porazit. No ale budiž. Když pominu klasické béčkové chyby a nesmysly, které hrdinové dělají, vyjde mi z toho opravdu slušná akční béčková podívaná, navíc pro nás Čechy okořeněna naší matičkou Prahou, i když jen v pár záběrech. Dolphe, výběr tohoto filmu ti schvaluji. Hudba: John Roome ()

sochoking

V tomto neuveriteľne tupom a stupídnom céčkovom béčku, na ktoré som sa nechal ukecať v slabej chvíli, aby som neurazil, sa vyskytuje asi najviac krivých držiek a ovisnutých kútikov počnúc samotným Kubom Juniorom a končiac fantasticky namakaným rusáckym akcentom Leonida Gregorijskeho: ''No, šud bi dééér...'' ! Oni snád' do úloh gangsterov najali i samotných posunovačov na dráhe z Hlaváku... ()

• Na konci filmu nastupuje Janice Knowles (Claudia Bassols) do taxíka, na ktorom je značka spoločnosti CCB, táto spoločnosť naozaj existuje a má sídlo v Prahe. (AdamesWWE)
  • Počas toho, ako cestuje hlavná postava autobusom a rozpráva sa so svojim šéfom, si môžeme vonku všimnúť vyvesené rumunské vlajky, avšak dej filmu sa odohráva v Prahe, teda v Českej republike. (Johnny.ARN)
  • Prvý dialóg hlavnej postavy zaznie až v 30. minúte. (Johnny.ARN)