Reklama

Reklama

Bratranci v akci

  • Česko Bratranci (festivalový název) (více)
Trailer

Obsahy(1)

Yolanda před svatbou oznámí Diegovi, že si ho nevezme. Ženich je zdrcený a hledá oporu u svých dvou bratránků. Ti se ho ujmou a společně si vyrazí na venkov, kde jako děti trávili prázdniny a kde žije i jeho první holka. Diegova pomsta je jednoduchá: svést znovu svou dětskou lásku, překrásnou Martinu. Když už se mu to začíná dařit, vtrhne mu znovu do života Yolanda s podezřením, že je těhotná. A Diega čeká těžká volba... (Vapet Production)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (13)

ecceHOMMO 

všechny recenze uživatele

Horšie to vari začať ani nemohlo: Situácia v kostoli bola údesná a evokovala vo mne blížiacu sa filmovú katastrofu.....Tá síce neprišla (našťastie), ale bratranci ma nijak neoslnili. Bavilo ma sledovať akurát vzťah malého chlapca a jednookého bratranca ( a to i napriek zjavnej predvídateľnosti).....Inak bieda... ()

blackrain 

všechny recenze uživatele

Od Španělů jsem očekávala přesně tohle, proto mě vůbec nic nepřekvapilo. Štěstí bylo, že se tohoto tématu opět nechopili Američani, protože by z toho zcela určitě vznikla bláznivá komedie na téma rozchod a nalezení sama sebe. Nicméně ti Diegovi bratránci mohli být trošku více blázniví. Vůbec by jim to neuškodilo. Tenhle španělský film neurazí a žádný zázrak to skutečně není, ale patří k tomu lepšímu, co se dnes na toto téma točí. ()

Reklama

Narciska 

všechny recenze uživatele

Myslím, že natočit dobrou komedii je velmi těžké. Těch opravdu povedených je pomálu. Na tuhle se velmi příjemně kouká, hezcí herci a do jedné zajímavé osobnosti, které ztvárňují. Dobře napsaný scénář, bezstarostnost dnešní doby, španělský styl mírumilovné konverzace s nikdy nekončícím tokem slov a schopností bez zábran vyjadřovat emoce, i když se člověk zrovna neorientuje ve vlastních citech. Nezbývá než doporučit užít si s bratranci tuhle pohodovou jízdu. ()

liberita 

všechny recenze uživatele

Môj prvý film, ktorý som videla v španielskom origináli so španielskymi titulkami. Nerozumela som úplne všetkému, ale podstatu som pochopila a môj výsledný dojem je, že tento film ani zďaleka nie je až taká katastrofa, ako by sa mohlo zdať súdiac podľa hodnotení či niektorých komentárov. Je pravdou, že väčšina scén aj záver je dosť predvídateľná, komédia ale nestráca vtip a príjemnú, letnú sviežosť. Quim Guitiérez je sympaťák od kosti a dueto s Inmou Cuestou mu vyložene sadlo. Škoda ale toho začiatku v kostole, ktorý je zbytočne zdĺhavý a únavný. ()

Vesecký 

všechny recenze uživatele

Bylo to dost nudné. Když Diegovi nepřijde do kostela jeho nevěsta, odjíždí spolu s bratranci z Madridu do svého rodného Santarému, kde se záhy potkává se svojí první láskou. Martina byla opravdu krásná, to se musí uznat. Zatímco jeden z bratrů se setkává s dcerou svého kamaráda a věčného opilce, kterou znával jako malou holku, za druhý, válečným invalidou z Afghanistánu přijíždí zase jeho milá. Jenže bývalá nevěsta Jolanda se s prosíkem vrací na sever a Diego má těžkou volbu. Vlastně mi tenhle nic nepřinesl, dokoukal jsem ho jen díky té krásné představitelce Martiny. ()

Galerie (61)

Reklama

Reklama