Žraloci na s(o)uši

Animovaný / Komedie / Rodinný

Malajsie, 2011, 92 min

Aun Hoe Gou
  • HappySmile

Hrůza a děs, ta hodina a půl pro měla utrpením. Grafika byla příšerná, jak z nějaké počítačové hry. Lidi vypadali fakt strašně a když už nějakou rybu udělali obstojně, tak si s ní vůbec nevyhráli - s žádnými detaily. Ani třeba bubliny, když ryba vyplula a zamávala ocasem, takže vám to připadlo, že tak nějak pluje ve vzduchoprázdnu. Zvukové efekty taky dost časo opomíjeli. No a ten příběh taky hrůza. Asi chtěli napodobit Nema nebo co, ale vůbec se jim to nepovedlo, děj byl absolutně o ničem. Řekla bych, že se to může líbit leda tak dětem do tří let.(15.7.2012)

• Raimok

To bylo poprvé, co jsem v kině regulérně usínal. Animace sice nebyly tak hrozny, ale všechno ostatní byla vesměs hrůza. Ze začátku to bylo hrozně zmateny, příběh nezajímavej po celou dobu. V sále nás sedělo asi šest a vypadalo to, že všichni jsme zvyklí na daleko lepší a vtipnější animovany filmy. 23 %(23.11.2011)

Náhodou... napriek nízkemu hodnoteniu a nie najlepším komentárom, som si túto anime aj tak pozrela. A musím povedať že to nebolo až tak hrozné ako to tu ostatní hodnotiaci prezentujú. Animácia bola pekná, aj dej to aký taký malo. Pre deti veľmi vhodný. A preto to aj tak hodnotím. Priemerná rozprávka na nedeľné odpoludnie potešila.(5.5.2013)

• lobo87

... alebo hodina a pol utrpenia. Otrasná hudba (-1*), stupídne dialógy (-1*), slabý príbeh a vykradnuté postavy (-1*) a hlavne -1 hviezdička za to, že to nejaký blb, ktorý si myslí, že všetko animované priláka deti a zarobí peniaze, pustil do kina. Animáky mám veľmi rád, a popravde ešte sa mi nestalo, že by som sa pri nejakom takto nudil. Nikdy viac... 20%(20.11.2012)

V jádru klasický animák pro menší diváky, s pěknou barevnou grafikou a poněkud netradičním příběhem. Způsob střihu, podání scén a vyprávění za použití minima slov je řekněme trochu – zvláštní. Ale v dobrém slova smyslu. A právě proto, že se tento film nesnaží kopírovat dnes tak populární klišé omílaná na sto způsobů v jiných snímcích, ale že si jde svou vlastní cestou, dávám o hvězdičku navíc. Nečekal jsem od toho nic, zklamaný jsem však nebyl. Zkrátka taková příjemná, nezávazná oddychovka, která se určitě spoustě dětem bude líbit, a to i navzdory negativní kritice mnoha zdejších dospěláků.(31.8.2012)

• - Studio Silver Ant vytvořilo první promo teaser k filmu již v roce 2001, celovečerní snímek však vznikl až o 10 let později. (Raztubyl)