7 pod nulou

7 Below

Thriller / Horor

USA, 2012, 89 min

• Beastmaster4

K tomu jde jen napsat: další horor, který kopíruje všechny ostatní. Atmosféra celkem ujde (alespoň prvních pár minut), příběh nic zvláštního, Val Kilmer trochu přibral a nějak zrovna neválel, spousta zbytečných pasáží = nedoporučuju nikomu, leda nedej bůh, ležíte nemocní v posteli a krom tohoto filmu se nemáte na co jiného dívat. Což je malá pravděpodobnost, takže prostě pryč od toho ;)(5.5.2012)

• Tommassi3

"Moje máma říkávala, že smrt je konec a zároveň začátek.." Mámy toho naplkaj !! Navíc by to ovšem znamenalo, že se snad ještě někdy v budoucnu od téměř herecky mrtvého Vala "rád bych vypadal jako Saegal" Kilmera dočkáme nějaké slušné kreace.. Či alespoň slušného filmu.. Ale moc bych na to nesázel !! ;) Je to ale pořádný sešup, po všech těch The Doors, Nelítostných soubojích či třeba Mission Impossible, když Vinga Rhamese, který se tu ocitl zřejmě omylem, je jednomu až líto, ačkoli ten platí za to téměř jediné, kvůli čemu lze tuhle šmíru s větev si řezajícím finále doporučit.. Tedy pokud jen nechcete někomu zprasit večer..(19.8.2016)

• Omnibus

Jsem moc a moc rád, že jsem se k tomuto filmu dostal a že ho mám! Protože můj svět je plný plyšových zvířátek, mladých, krásných a hodných lidí, spolehlivých přátel, nezištně poddajných kamarádek i beznadějně zamilovaných biletářek. A samozřejmě také lidí, včas mi vracejících vypůjčené peníze. Ahoj Lukáši. Ovšem kromě nich, jak už to v životě chodí, však to znáte sami, sem tam zakopnu i o pěkného vola, krávu, svini, případně přímo hyenu skvrnitou... Tím ale nemyslím šéfa, sousedku drbnu, policajta nebo exmanželku. Ahoj lidi. (Né, tůten Auctus tady, to opravdu nejsem já... no fakt ne! Copak bych si vybral tak blbej nick? ) A pokud mi nějaká ta, jak je pro sebe nazývám „genetická vada“ s gustem dupne na kuří oko, co s tím? Zneuctít, zamordovat a sežrat? V tomhle, nebo v jiném, výživnějším pořadí? A co takhle pomstít se nějak elegantně, nekrvavě, a hlavně legálně? Doporučením „nového super filmíku, zaručenou bombou!“ Seven Below je pro tyto účely naprosto ideální. Zábavný, podmanivý, mysteriózní, dechberoucí a kuleivlasyrvoucí superhoror! Můj bývalý oblíbenec Val Kilmer se mi kdysi dost líbil například v Nelítostném souboji. Při té poslední bankovní loupeži ho ovšem postřelili. Myslel jsem si, že do ramene nebo kam, ale už je mi jasné, že musel koupit taky jednu do hlavy... A to, že vzal roli v téhle slátanině, odfláknutém, nudném a kreténském shitu a to, jak se tam debilně mátožil od ničeho k ničemu (ostatně stejně tak se mátožil i děj filmu) se dá vysvětlit jedině tou kulkou, která mu uvízla v hlavě a tlačí mu na mozek! Tuhle jeho „filmovou“ toaletní roli neomluví ani nutnost taky nějak platit složenky... Pánbůh mě zřejmě tímhle veledílem potrestal za to, že kromě poctivého kupování filmů, samozřejmě za nekřesťanské peníze, taky občas stahuju...(10.12.2012)

• Trevor

7 pod nulou prinieslo skvelý nápad, ktorý by pod taktovkou iného režiséra, s inými hercami a celým štábom starajúcim sa od efektou cez kameru po hudbu ponúkol horor zapadajúci do priemeru tohto žánru s hodnotením 3 hviezdičiek. Takto, s malým rozpočtom, slabým režisérom a hercami je iba ďalším s plejády hororov, ktoré možu byť vysielané na filmových staniciach v časovom rozmedzí medzi jednou a treťou hodinou ráno. 26% od užívateľov ho vystihuje dokonale, nie je to film tak zlý až je dobrý a nie je to vyslovený odpad, je to strašne zle spracovaný nápad, ktorý by za iných okolností zaujal.(17.10.2017)

• zolo23

Keď vidím na plagáte prekysnutého Vala Kilmera, obávam sa toho najhoršieho. Podobný prípad ako Michael Madsen. Neviem čo sa s týmito chlapmi porobilo, ale idú od prúseru do prúseru a to som ich mal v minulosti docela rád. V tomto filme však hrajú i docela známi Luke Goss alebo Ving Rhames a stále rozmýšľam nad tým čo ich donútilo hrať v takejto úbohej blbosti. To si neprečítali pred tým scenár? Veď ten bol totálne dementný, stokrát napísaný bez štipky nápadu. Koľko takýchto podobných.....rovnakých filmov už bolo? Nič tu nefungovalo, napätie žiadne a tie trápne lakacie scénky väčšinou pred zrkadlom (ako inak) mám už totálne prečítané a ničím Vás už nemôžu prekvapiť. Totálna strata času a Seven Below zaraďujem na druhé miesto najprimitívnejších filmov do mojej fiktívnej ,ale zato "krásnej" tabulky. :)(15.5.2012)