Příběh dvou kamarádek trávicích léto v New Yorku. Potom, co absolvovaly střední školu, se dívky chystají přijít o panenství. Věci se ovšem zkomplikují, když se obě zamilují do stejného muže. (zajda404)

Marqta

Poklidně plynoucí film s pohodovou hudbou a atmosférou "příběhu odvedle" (tedy převážně). Silně pochybuji, že mi cokoli z tohohle snímku nějak uvízne v paměti, protože a jednoduše opravdu není co. Postavy jsou tak minimálně nastíněné, jak jen to jde, děj je prostinký a originální nebo zajímavý prvek by jeden nenašel snad ani s lupou. Netroufám se odhadovat jak by vše dopadlo bez Dakoty a jestli by to vůbec bylo shlédnutelné. Jednoduše je to celé nemastné neslané, místy primitivní a do toho se tam nějak z nepochopitelných důvodů přimotala Dakota Fanning. ----"I can't do it." "No, you can. The question is will you..."---- ()

hygienik odpad!

ZBYTOČNÝ KOMENT! Šalamún povedal: "Márnosť nad márnosť!" a US producenti sa tým zjavne riadia. Dakota je pekná a už len kvôli nej by som tomu jednu hviezdu dal. Ona vie hrať, ale s tak suchým scenárom a hlúpymi dialógmi sa toho veľa robiť nedá! Olsenka k nej pasovala asi ako černoch na severný pól! Ak bude Dakota ďalej účinkovať v tak divácky nudných filmoch, bojím sa, že jej herecká kariéra nepotrvá dlho. Čo sa týka castingu, je s podivem, ako možno spackať tak zaujímavo obsadený film. ()

hansel97

Skvělé na odreagování a lehké zamyšlení bez obrovských filozofických otázek, Dakota i Elizabeth jsou skvělé herečky vysoké kvality, kterým se podle mě ještě nedostalo té u kritiků průlomové role, ale popravdě si myslím, že těmhle holkám stačí jedna role oscarových rozměrů a mají nominaci v kapse. Teď ale zpět k filmu, neuvěřitelně uvěřitelné, člověk se do nich vyloženě vžít, čímž nemyslím, že zažil to samé, ale přišlo mi neuvěřitelně jednoduché postavy chápat a soucítit s nimi, což se mi tak často nestává, hlavně to naprosté pochopení. ()

eLeR

Plusom tohto filmu je to, že je veľmi príjemný, hlavné hrdinky sú obe výborné herečky a dobre sa na ne pozerá a parádna muzika počas celého filmu. Mínusom je asi to, že ste to už všetko niekde videli, ničím Vás to neprekvapí a celé je to vlastne jeden veľký priemer ... ale kľudne si to pozrite, je to fajin :-) .. https://www.youtube.com/watch?v=-ZBvAAzMphE ()

fallangell odpad!

Ona je zakomplexovaná, její matka je despotická kráva, její otec dělá, že se ho celý film ani netýká. Její sestry jsou do počtu. Nejlepší kamarádka by o to strašně ráda přišla ale jaksi neví jak. SPOILER: Tak si ona najde největšího blbečka v okolí, kterého by jako sice chtěla její kamarádka, ale to by si pak holky 91 minut tak maximálně brnkali na kytaru a brečely na rameno. Všichni se chovají přehnaně afektovaně... A to vlastně shnuje celý film. ()

• Naomi Foner napsala scénář k filmu 20 let před jeho premiérou. (dwdb)
  • Film měla premiéru v roce 2013 na filmovém festivalu Sundance. (R.K.)
  • Do role Davida Averyho (Boyd Holbrook) byl původně obsazen Anton Yelchin, ale odstoupil kvůli jiným projektům. (Dr Lizal)