Přepadení v bouři (TV film)

Windfall

Prepadnutie v búrke

Akční / Thriller

USA, 2003, 98 min

• BLStryker

Bože, za co diváka a Caspera Van Diena trestáš, že musí hrát v takovýchto příšerných slátaninách? Scénárista nebo spíše to pako, které si tak říká, si evidentně uvědomoval nedostatečnost svého "veledíla" a pokusil se zoufale plytký děj odehrávající se převážně v jakémsi kasínu okořenit: 1) automobilovou honičkou, honičkou na člunech, několika přestřelkami a bitkami - marně, 2) živelnou pohromou v podobě hurikánu - no, dejme tomu... ta převracející se auta byla docela fajn. I přesto by producenti tohoto filmu udělali mnohem lépe, kdyby svěřené peníze dali raději hladovějícím dětem v Africe. Doporučuji všem rozumným lidem (i fanouškům Caspera), aby se této hrůze obloukem vyhnuli a pustili si místo toho třeba mistrovství světa v trhání plevele. Bude to určitě zábavnější!(2.7.2010)

• Brouk

Dvě hvězdičky za to, že to bylo smysluplnější než fotbalový výkon Sparty, který běžel na ČT2.... ach jo(23.11.2005)

• UncleG

Miluju tyhle brakový, pitomý, špatně sestříhaný, debilně natočený imbecility s motorkářema v černých kuklách, honičkou na člunu, honičkou v autě, laciným vrtulníkem a dalšími "standardními proprietami". Filmy, kde se neřeší viditelné jistící provazy v kaskadréských scénách, natož podobnost kaskadéra s dublovaným hercem. Filmy, v nichž se hlavní hrdinové skrývají před střelbou ze samopalů za plyšovými hračkami nebo nafukovacími balónky. Filmy, kde střílet z automatické zbraně znamená "netrefit"... Filmy, v nichž přesně víme, kdo je hodný (v tomto případě opravdu velekladná postava majitele kasína - to už se fakt potrhám smíchy!) a kdo zlý (zákeřní lupiči, kteří se v honbě za mamonem neštítí ničeho - ale fuj, chlapci). No zkrátka "Přepadení v bouři" je zase jeden velkofilm za pět padesát, jehož existence v dějinách kinematografie je pro lidstvo asi tak stejně důležitá jako plíseň mezi prstama Caspera Van Diena.(7.5.2010)

• choze

Aspoň tu byly prachy na akci, i když už hodně dlouho jsem neviděl akční scény tak násilně naroubované na děj. Osobně bych byl radši, kdyby se režisér spíš držel prostorů kasina místo honiček v autech a člunech a la Kobra 11, ale ta bouře v závěru se jim docela povedla. Robert Englund je okouzlující a hrát tu bloncku van Dienova drahá půvabná polovička Catherine Oxenberg, která s ním hraje v polovině jeho filmů, dal bych i za tři. Kdo ale zklamal byl zuřivě přehrávající Gregg Henry.(22.11.2005)

• HAssAN

Bolo to niečo strašné! Viem, že hlavného hrdinu nemôžu zabiť pre koncom filmu, ale možno by to filmu pomohlo. Ale je jasné, že tvorcovia sa inšpirovali Matrixom, van Dien sa ako Neo vyhýbal guľkám a leteli na ňom v množstve, že aj Rambo by závidel. Hviezdička za dopozeranie, už len zo zvedavosti čo sa dá ešte pokaziť.(11.1.2009)