Je to nevkusná píčovina a hovadina plná fekálního a dementního humoru, ale já jsem se u toho skvěle pobavil. Navíc mě opět potěšil soundtrack. Písničky jsou tentokrát hlavně od 2 brothers on the 4th floor. Můj oblíbenec Paul Elstak tentokrát přispěl pouze jednim songem a na chvilku se i mihnul na obrazovce. Jinak celkem chápu, že někomu tenhle film prostě nesedne, ale já dávám bez rozmejšlení 5 hvězd. Prostě holandský vidláci, gabba, hakkuh, happy hardcore, eurodance, happy pavementkick fest, atd... A pokud se to někomu nelíbí, tak je to verrekte mongol!(25.2.2013)

Opět parta New kids na scéně na kterou jsem čekal a přišla už s něco slabším pokračováním a néé tolika hláškami jako v Turbu.. V nitru jsme se dočkali i náletu zombíků, což jsem nějak nepochopil proč, asi scénáristi chtěli zaujmout i fandy hororů a zombíků. Viděno opět v bandě kamarádů s pivem a něčím chechtajícím tak opět to byla zábava.. Koukat se na to za strřízliva, by bylo asi nekoukatelné nebo úplně jinak hodnoceno. 3*(7.5.2012)

Nuže...Nitro je od Turba krokom späť. Zatiaľ čo jednotka, bola pomerne neopozeranou zábavkou, v ktorej bolo miestami cítiť záchvev geniality, dvojka varí už z videného. Viac demencie, viac nadávok, horšie načasovanie vtípkov a sílenie scén, ktoré v podstate ani nie sú smiešne. Rozdiel prichádza v prímesi, ktorá nemusí chutiť každému, no mne zašmakovala...zombie. Záverečný masaker bol v pohode, bavil som na niektorých absurditách a taktiež ma tešil grindhouseovský filter. Uvidíme, či sa do Maskantje ešte niekedy vrátime (osobne by som proti nebol).(12.8.2014)

• Lacike

Jednotka sa zo zaciatku este drzala pri zemi a az v druhej polovici sa uplne utrhla z retazov reality. Dvojka je uplne nerealne prehnana od zaciatku a bohuzial to nie je väcsia sranda, ale prave naopak. Pomer dobrych vtipov voci tym otravnym tu je ovela horsi v prospech tych zlych. Na druhej strane ustredna pätica kokotov je stale sympaticka a par vtipov ma znova dokazalo rozosmiat, takze komu sadla jednotka, tak pre neho za jedno pozretie bude stat aj dvojka. 5/10.(25.7.2015)

• verbal

Od Turba nám asi retardi kapku zpychli, kompletně ztratili sysel pro tumor a nabyli dojmu, že bude veselé a úspěšné i to, když po sobě budou na plátně jen házet hovna a vehementně u toho pičovat. No hihň jak sviňa! Tam, kde jednička perlila s drsnou, slaboduchou, hravou demencí opravdu k popukání, tohle vystrkuje jen rozedřený a zhnisaný řitní otvor, plný žlutozelených vyrážek a podivné hnědé hmoty. Nepochybuji, že si u toho pár prvoků a totálních solvin vyprskne lahváče na monitor a přeji jim spoustu kultivované a sofistikované zábavy, aby byli ráno u pásu svěží!(28.4.2012)

• - K filmu natočila speciální hudební videoklip německá skupina Scooter. (korbitch22)

• - Modrobiela vlajka s červenými srdiečkami, ktoré však srdiečkami v skutočnosti vôbec nie sú, pretože sú to kvety žltého lekna, je vlajkou holandskej provincie Frízsko. Túto vlajku používa aj najslávnejší miestny futbalový klub SC Heerenveen. (MikaelSVK)