Mladí hlboko mentálne retardovaní magori New Kids Turbo z holandského zapadákova Maaskantje znova prichádzajú na scénu, tentoraz ako New Kids Nitro. Spolu s magormi zo susedného zapadákova Schijndel spoločne bojujú proti novému nepriateľovi - živým mŕtvolám zombie, ktoré im vyjedajú okruh najlepších priateľov.
Partička piatich kamarátov z holandského mestečka Maaskantje - Gerrie, Richard, Rikkert, Robbie a Barrie - sa dostane do vážneho konfliktu s obyvateľmi susedného zapadákova Schijndel. Vojnu však ukončia vo chvíli, keď musia spojiť svoje sily v urputnom boji proti novému spoločnému nepriateľovi - živým mŕtvolám, ktoré im postupne zabíjajú najlepších priateľov. Vo veľkej vojne proti zombie sa dementom vymknú ich bojové akcie spod kontroly a nastane malá vidiecka apokalypsa. (oficiální text distributora)

Grimaldi

Opakovaný vtip již není vtipem. I přes snahu našich oblíbených vandalů z Maaskantje to prostě nestačí. Že si to dokáží přiznat je fajn,ale bohužel s tím nic víc než to přiznání neudělají. Nuda střídá nevkus a na rozdíl od Turba zde ani slovenský dabing nepomáhá. Z filmu si odnáším akorát nenaplněné očekávání. A to je velká škoda. ()

dalver

Opakovaný vtip už nie je vtipom. Oproti dementne zábavnému prvému dielu síce rozhodne autori neubrali nohu z plynu, ´´kut´´ lieta neustále dookola a Gerrie so svojim bratom a ostatnými kumpánmi je stále riadny dement. New Kids Nitro už nemá tu šťavu akú mal prvý diel. Opakované fóriky sa míňajú účinku a humor je trápny a začína nudiť. Toto však tvorcovia iste vedia. Veď to aj vo filme spomenú. Predsa len však množstvo krátkych trojminútových miniepizód a k tomu dva filmy, ktoré v Holandsku trhli nejaké tie rekordy priniesli trochu nevídanej a často poriadne primitívnej zábavy. ()

SobikGSXR

V tom filmu bylo všechno, láska, zrada, přátelství, nadupaný fára, fotbal, sex, drogy, zombíci... Co víc si přát??? ()

tichyBob

Tak tohle bylo zklamání. Asi jsem po skvělém prvním dílu očekával až moc. Sice to bylo stejně jako první díl ujetý, ale tohle už nebylo ono. Ty gagy mě přišli ohráté a hlavně už jsem se u toho tolik nebavil. ()

vinducha

Bezprecedentní obvinění nejen v  holandském , ale asi i světovém soudnictví party mulletů za 39 neúmyslných zabití. Uznávám , že je to zábava opravdu pokleslá , ale to nic nemění na tom , že jsem se bavil opět skvěle. ()

Rob318

Debilních filmů na pokračování je spousty tenhle mezi ně nepatří, protože byl debilní vždycky.Takovou debilitu aby člověk pohledal, takže to samozřejmě patří do okruhu mých nejoblíbenějších filmů na pokračování, super. ()

Flatron

Bohužiaľ slabšie ako jednotka, kde sa väčšinu stopáže pozeráme na súboj Maaskantje vs Schijndel, zachraňuje to až posledná tretina filmu, kde znenávidené Maaskantje a Schijndel spoja proti tzv. "vampírom" a to už bol masaker pripomínajúci miestami Braindead :) Slabšie 3*. ()