Beyond White Space

Ken Locsmandi

Clay McLeod Chapman

Tom Clancey
  • Arsenal83

Píše sa rok 2150... Vety podobnej tejto sú neklamným znamením, že sa z filmového plátna na vás rúti hromada sračiek. Ale keď je to pred našim letopočtom, to by človek čakal minimálne Amenhotepa masturbujúceho pred sfingou (nemajte mi to za zlé, ale v Egypte faraóni naozaj onanovali na verejnosti). Dostali sme vesmír spojený s mamutom s hercami hodných prachovky.(10.1.2019)

• goauld

No... SCIFI to sice bylo, ale silně "televizní".... Trochu mi to připomínalo "zbytečnost" seriál Origin. Taky takový nemastný/neslaný. Bud jsem příliš náročný, nebo dneska už pomalu nikdo neumí nic kloudnýho natočit. Je nejvyšší čas vypustit KRAKENA!!! teda - Avatara2 (alespon), protože Aquaman sice taky hrál všema barvama, ale... i tak to nebylo ono. Navíc zde v tomto snímku se v podstatě jednalo o jakousi "pomstu" vesmírnému draku, který zabil otce syna (a ducha svatého - amen) a v podstatě dál tak nějak o nic nešlo... Dva další z posádky pořád měli potřebu šukat ve skladu, dědek zas nemohl bez svý "whííísky" bejt ani minutu a pak tu byli dva/pět nějaký vesmírní piráti, kteří si přepadávali jaxe jim chtělo. Celkově to nemělo žádnou extra štávu a v podstatě už zítra po tomto dílku ani neštěknu.(15.1.2019)

Píše se rok 2150 našeho letopočtu. Vesmírná loď honí napříč vesmírem mezihvězdnou krakatici a kromě problémů s potvorou musí řešit i pirátské útoky či pnutí uvnitř posádky. Je tu fajn obluda, vesmírní pavouci, nějaké to efektní zabití a solidní neokoukaný casting. Tvůrci k tomu přistoupili bez větších ambicí a to je v tomto případě dobře. Příjemná béčková jednohubka. 60%(5.1.2019)

• Lacike

Male sci-ficko o posadke jedneho korabu, ktory nahana nejaku vesmirnu potvoru, ale jednotlivy clenovia posadky maju svoje vlastne ciele. Technicka stranka je dobra. Na urovni napriklad Battlestar Galacticy, takze divaci sci-fi serialov s tym nebudu mat problem. Tym asi vsetky klady koncia. Posadka je uplne nezaujimava a ani inak charizmaticky McCallany ako kapitan to nezachrani. Bolo mi uplne jedno kto z nich prezije a o co im ide. Takze kedze poriadne nefunguje zapletka, tak to uz solidne triky nezachrania. 4/10.(6.1.2019)

• jokino

Tú 1* dávam za celkom slušné prevedenie CGI monštier, ktoré vyzerali celkom dobre, na rozdiel od množstva iných filmov v tomto žánri, s podstatne vyšším rozpočtom. Ale to je asi tak aj všetko. Inak pre mňa doslova nezáživný film, bez nejakej zaujímavej štruktúry deja, postavy oničom, zobrazenie vesmíru rovnako oničom. Celý film je akási naháňačka za vesmírnym drakom.(9.1.2019)