Vesmírný lov

• USA Beyond White Space (více)

USS Essex cestuje v nejvzdálenějších končinách známého vesmíru, když se setká s gigantickým tvorem. Poté, co jim piráti ukradnou náklad a většinu zásob, se posádka rozhodne tvora zajmout. (Canal+ Action)

jokino

Tú 1* dávam za celkom slušné prevedenie CGI monštier, ktoré vyzerali celkom dobre, na rozdiel od množstva iných filmov v tomto žánri, s podstatne vyšším rozpočtom. Ale to je asi tak aj všetko. Inak pre mňa doslova nezáživný film, bez nejakej zaujímavej štruktúry deja, postavy oničom, zobrazenie vesmíru rovnako oničom. Celý film je akási naháňačka za vesmírnym drakom. ()

Ja.Malachi

náhodou velmi slušné efekty...aj film celkom pozeratelný...netreba moc filozofovať nad dejom...a koniec nahodil spolu s fajnou hudobnou vložkou slušné tempo...dokonca by som rád vedel ako by to pokračovalo.:)..velmi slušné 3*.:) ()

skipik12

Jako takova slatanina, rozjede se tam moc dejovych linii,ktere se "rozuzli" behem poslednich 5min. A ty dialogy jsou nekdy az trapne. Myslim,ze pouze scenarista vi, co tim chtel divakovi rict. Zbytecne vyhozeny cas,vazne ()

satanklaus

No zase až taká katastrofa to nebola. Furt lepšie, jak s vidličkou do oka. Efekty docela ušli, ale celý príbeh hovadina. Už som len čakal, kedy vyleze Godžilla na snežnom skútri z asteroidu. p.s. v obsahu filmu je uvedene "piše sa rok 2150 pred našim letopočtom" , som vedel, že Šalamún mal lietajúci stroj, ale žeby mali nejaké vesmírne rachejtle? hehe ()

roloend odpad!

Je to Biela veľryba vo vesmírnom prevedení... akurát, že klasická Biela veľryba bola neporovnateľne lepšia. Toto je šunt. ()

goauld

No... SCIFI to sice bylo, ale silně "televizní".... Trochu mi to připomínalo "zbytečnost" seriál Origin. Taky takový nemastný/neslaný. Bud jsem příliš náročný, nebo dneska už pomalu nikdo neumí nic kloudnýho natočit. Je nejvyšší čas vypustit KRAKENA!!! teda - Avatara2 (alespon), protože Aquaman sice taky hrál všema barvama, ale... i tak to nebylo ono. Navíc zde v tomto snímku se v podstatě jednalo o jakousi "pomstu" vesmírnému draku, který zabil otce syna (a ducha svatého - amen) a v podstatě dál tak nějak o nic nešlo... Dva další z posádky pořád měli potřebu šukat ve skladu, dědek zas nemohl bez svý "whííísky" bejt ani minutu a pak tu byli dva/pět nějaký vesmírní piráti, kteří si přepadávali jaxe jim chtělo. Celkově to nemělo žádnou extra štávu a v podstatě už zítra po tomto dílku ani neštěknu. ()

rooklet

Vcelku solidní béčko … jistě, je zde spousta nedotaženého a střih se vyřádil, ale celkově to nebyla až taková bída jak napovídaly úvodní scény. Jinými slovy, dalo se to i dokoukat do konce…dalo to vzpomenout i na scény z Futuramy 🙂 ()