Free Samples

Komedie / Drama

USA, 2012, 80 min

• Mrs.Vader

Od tohoto filmu jsem upřímně příliš mnoho nečekala, ale ve výsledku sem přece jen byla spíš zklamaná, po herecké stránce celkem obstojné výkony, hlavní představitelka neokoukaná a celkem zajímavá, což můžu říct i o většině vedlejších postav, kdyby to ale nebylo 50 procent filmu totální nuda, tak by si to i ty tři hvězdy zasloužilo, potenciál to mělo rozhodně větší. Osvěžit možná mohlo trochu víc prostoru postavě Jesseho Eisenberga.(30.3.2013)

• Heroine

Je to docela nuda, ale něčím přeci jen docela zajímavé. Klaustrofobický pocit z izolace na jednom parkovišti, kam může kdykoli přijít jakýkoli blázen, vyklopit Ti svůj životní příběh, nadávat, nebo i vyhrožovat že vám zničí brzdy. Znám takovéhle práce, a hlavní hrdinka je zajímavě drzá.(13.1.2016)

• Jenda

Amatérsky zpracovaný a napsaný film ve kterém hraje křoví Jesse Eisenberg. Nahodilé vpouštění plochých postav do jednoho dne bývalé studentky práv, která zaskakuje za svoji kamarádku, jejíž představitelka se projevuje minimem hereckého talentu, v dodávce se zmrzlinou. Ukázka toho, že obsah nikoli každého dne je vhodný jako scénář, jež je vhodné zfilmovat. Škoda 80 minut.(30.12.2013)