Závod s časem

Příběh otce, který se snaží vyrovnat s těžkou situací a udržet svou dceru naživu během ničivého hurikánu Katrina. (Filmbox)

Shitonit

Nejvíc mě na tom bavilo to prima počasí. Jako ten pocit, že je všechno v hajzlu, vychrzhor jako kráva, baráky v piči, elektrika v piči, auta v piči, lidi v pi... prdeli, no fakt humus, a já si do toho ležím u krbu, piju vychlazený moudro, a užívámsi poloblbej film. ()

Romeroo

Když opomenu spousta časových náhod, nesmyslů a logických děr jak do řitního otvoru slona tak musím napsat toto. Sakra dalo se vytlouct daleko víc, zápletka nebyla špatná, stačilo tak málo, Bohužel scenárista ( nebo někdo jiný slaboduchý ) nastavil úplně nesmyslný čas návratu Paula Walkera zpět ke klice. Jinak Paul Walker nikdy asi nebude pan herec, ale tady se snaží a nechá se mu částečně i věřit, tedy až na otřesný začátek, kdy jsem už dlouho neviděl tak umělé herectví. Resumé: při kapce rozumu navíc, ubrání událostí co do sebe tak náramně časově zapadly, mohl tento film vybočit z průměrných řad filmů u kterých zůstane sice sedět, ale za 14 dní nevíte o čem byli. ()

jafuska

Film, který mě velmi zaujal, nejen svým samotným dějem ale svojí lidskostí, svoji láskou k novému životu, hlavní hrdina byl pro mě člověk, který měl srdce na svém místě, a morálku jak má, myslím si, že hodně lidí pokud by tio byl film podle skutečné události, mnohý z nás by si z něho mohlo vzít příklad, miluji tyto styly filmů, kde je srdce na správném místě, a no a co, že to byl béčkový film? všechny klady byli dány, jak měly a to je to nejlepší co může být ()

mata77

Režisérsky debut Erica Heisserera sa ma ako rodiča dotkol a prinútil ma prežiť emócie beznádeje a možno aj trochu hystérie. Nízko rozpočtové spracovanie filmu dodáva naozajstné komorné prostredie. Aj napriek všetkému, čo by sa dalo na tomto filme kritizovať, tak Paul Walker ma svojím výkonom pozitívne prekvapil, ukázal drobec inú tvár, na akú som bola u neho zvyknutá z jeho akčných filmov. ()

rigby

Komorní drama odehrávající se zatopeném New Orleansu. Děj filmu je jasný od začátku, nikde nevybočuje z běžné klišé šablony. Ani nepřekvapí dojemný závěr, při kterém divák uroní slzu a také si oddechne, že už to má za sebou. Na víkendové odpoledne ale ujde. ()

kikin01

Hodně už tu bylo řečeno. Mohlo to být napínavější, dramatičtější, syrovější, ale takhle je toho všeho jen tak napůl, ne-li méně. Na druhou stranu není to žádný odpad, a dívat se na to zaručeně dá. Paulovi možná už od hodně lidí zůstane jen ta nálepka Briana O'Connera ze série Fast & Furious, ale já doufám, že ne. ()

othoson

Možná bych dal hvězdy tři, ale kvůli zdejším odpadům hodím za čtyři, protože one man show Paula Walkera byla velice povedená a to nepíšu proto, že už není mezi námi, ale jelikož je to objektivní fakt. Ne každý herec by tento film utáhl. ()

kyblik2

Vydarený filmík. Originálny nápad čerpajúci zo skutočných udalostí. Som rád že som nevidel pred filmom hlášku "podľa skutočnej udalosti". Udalosti sa síce stali, no celý scenár je vymyslený a zahraný tak aby nenudil. Napätie nechýbalo no nebolo ho veľa. Vydarená jednohubka o jednoduchých filmových trikoch a pár hercoch a malej malinkatej budúcej herečke. Posledná minúta filmu je až moc uveriteľná :) Môže byť. Dávam 4* za tento počin. ()

tereza.k

Tak k tomuhle filmu ... no... pro mě zajímavé nikterk akční, ale vlastně celou dobu nevim jak to dopadne. všehovšudy jeden otec, pes, dítě a mizernej inkubátor, ale asi právě ten otec (herec) mě dost zaujal a bavilo mě to... a nebo je to tím, že je prostě po smrti a já jsem sama převapená, že mě to tak mrzí. No ale rozhodně to není ztráta času, už jen ten hnusnej pocit, že jediný co mu po ženě zbylo, dělí od smrti tři minuty... brr ()

Mark1983

Abych pravdu řekl,je to spíš drama,než thriller,ale i když se nejedná o hollywoodskou pecku,je to celkem koukatelné.Ale hlavně neočekávejte od tohoto filmu nic extra. ()

golfinka1

Napínavý thriller s Paulem Walkerem plný emocí a lásky ke svému dítěti, právě narozenému, které bojuje , za pomoci otce, o svůj život v přenosném inkubátoru bez proudu. Otec co pro své dítě udělá možné i nemožné, doslova v tomto filmu jde o minuty. Sice film napínavý ale na můj vkus moc zdlouhavý a vleklý, pravdou je že jsem přemýšlela o třech hvězdách ale konec ten mě totálně rozsekal, málem jsem se sesypala za Paula a když už jsem myslela že je po všem a celý film skončí fiaskem, tak mimčo začalo samo dýchat a já se rozplakala úlevou. Proto jsem se rozhodla tomu připsat ještě čtvrtou hvězdu :) ()