Závod s časem

Příběh otce, který se snaží vyrovnat s těžkou situací a udržet svou dceru naživu během ničivého hurikánu Katrina. (Filmbox)

FiVe

Vcelku zajímavý námět. Paul byl velký sympaťák, ale nikdy to nebyl výrazový herec. Taky je to trochu zbytečně dlouhé. ()

Rufiana

Nudné drama, thriller bez napětí. Námět dobrý, jen asi špatně zvolený herec na takovou One man show. Už chyběl jen žralok v zaplaveném suterénu nemocnice. Dvě hvězdy z úcty k Paulu Walkerovi, film jsem zkoukla až po jeho nehodě. ()

danny79

Posledni dokonceny film Paula Walkera. Je to One Man Show a Walkeruv vykon nijak nevybocuje ze sveho obvykleho prumeru, ale i tak to byl muj oblibeny herec a jeho odchodu mi je lito. Scenar je prostej, casto v souvislosti s casem nelogickej a na muj vkus tam je prilis malo deje – relativne napinave sceny, jsou prokladany sentimentalnimi(coz by tak nevadilo) a prilis dlouhymi flashback, ktere me nudily. R.I.P. Paul ()

Lency

Nuda. Celou dobu je to jen o tom jak hlavni hrdina beha sem a tam. Az jsem z toho byla unavena za nej. A vlastne se tam jinak nic zajimavyho nestane. ()

padawan88

Paul Walker podává dojemný výkon o tom, jak udržet svoji novorozenou dceru na přístroji, když všechny životu potřebné elementy vypovědí službu. Odpadům, co tu odpadově kritizují doporučuji místo zapnutí holícího strojku na baterky, oholit své přirození nabroušenou břitvou, a jídlo si nenechat donést donáškovou službou, či ohřát v mikrovlnce, ale zkusit to bez toho. ()

Krastom

Závod s časem je jedním z posledních snímků Paula Walkera. Kdo by to řekl? Odpočívej v pokoji. Už od začátku bylo vidět, že se jedná o nízkonákladový snímek. Celý se totiž odehrával v nemocnici, kde hlavní hrdina bojoval o čas svého čerstvě narozeného dítěte. Za mě zasloužených 40%. ()