poster

Závod s časem

 • USA

  Hours

Thriller / Drama

USA, 2013, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marsik
  ***

  Co se dá dělat, musím to říct na rovinu: Byť je toto poslední Walkerův film, je třeba přiznat, že to nebyla žádná sláva. I v oněch 90-ti minutách se mi nespočetně-krát stalo, že jsem se nudil a celé to bylo velmi ospalé a utahané. Úvod, závěr a občasné Walkerovo vzpomínání to trochu zachraňovalo, ale hlavní části filmu nudné. Nicméně ti Paule přeji, ať je ti tam nahoře dobře. 60%(8.12.2013)

 • Pilda17
  ***

  Film jednoho muže nebo-li Paul Walker a jeho Hours. I přestože nepatří k těm nejkvalitnějším hercům, tak tato role mu celkem seděla. Začátek byl zvláštní a nějaký ten náznak napětí divák pocítí, ale chtělo by více zapůsobit na emoce. Walker se snažil, ale bohužel jsem mu v začátcích nevěřil a právě ty emoce tam dost chyběli. Po krátkém rozjezdu nastanou následky ničivého hurikánu Katrina a Walker se dostane do svízelné situace, ze které není lehké uniknout. Námět nebyl vůbec špatný, napětí mohlo být sice o něco více, ale dostačující bylo. Chyběl tam nějaký ten moment překvapení nebo jen nějaký nápad, který by divákovi vyrazil dech. Takhle z toho je jen účelový thriller, který si propluje svižným tempem a nenabídne nic navíc. I tak doporučuji, protože zvládnout se dá .. 6/10 = 61%(12.11.2013)

 • lofa
  **

  Je smutné sledovat film, když v něm hraje Váš oblíbený herec, který navíc včera tragicky zahynul...občas jsem byl myšlenkami jinde. Bohužel ani samotný Nolan (Paul Walker) celý film neutáhne, a tak mi nezbývá doufat, že se povede Jamesi Wanovi dokončit i s Paulem Walkerem Fast & Furious 7, sérii, která Paulovi přinesla největší slávu... Hodnocení 52%(1.12.2013)

 • M.i.k.e
  ***

  těžko si představit lepší tribute Paulu Walkerovi než film ve kterém po celou dobu nesleze z plátna.I přes těžko uvěřitelnou zápletku jsem se nenudil,i když nutno uznat,že nebýt Walkera v hlavní roli a jeho nedávného odchodu do věčných lovišť,nejspíš bych se podobnému filmu vyhnul.takže so long Paule...60%(26.12.2013)

 • MartinezZ
  **

  Asi kukám na moc filmů, nebo co, protože tady jsem měl značné deja vu, prostě jsem ten příběh už někde viděl. A tudíž bylo i jasné, jak to dopadne a i jsem stále čekal, kdy už tam ta verbež přijde krást a ono se stále nic nedělo, a to ůomíjím skutečnost, že si Paul nevšil, jak se vylidnila celá nemocnice - celá! Ten film byl mimózní rádoby thriller/drama, kvalitou srovnatelná s hodně béčkovou slabotou Vehicle 19 - také film Direct-to-DVD.(4.1.2014)

 • - Film mal premiéru iba 5 dní po smrti Paula Walkera. (ExpertRaptor)

 • - Rovnako ako dej filmu, tak aj jeho natáčanie prebiehalo v meste New Orleans, v štáte Louisiana. (MikaelSVK)