poster

Modlitba lovce

 • USA

  The Hunter's Prayer

 • Slovensko

  Lovcova modlitba

  (festivalový název)
 • Kanada

  The Hunter's Prayer

 • Velká Británie

  The Hunter's Prayer

 • Velká Británie

  For the Dogs

Akční / Thriller

USA, 2017, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrustyn
  **

  Mostow není špatný řemeslník a takový Terminátor 3, je velice příjemnou součástí série a hlavně skvělým akčním filmem. Bohužel po (po právu) neúspěšných "Náhradnících" zmizel do ústraní a velká plátna asi nadobro opustil. Stejně jako Sam Worthington, který si užil svých 15 minut slávy s Avatarem a poté se po něm slehla zem a občas byl viděn v nějakých méně výrazných rolích (vyjma Terminátora 4). Tito dva odpadlíci se sešli a natočili po všech směrech absolutně nevýrazný a nudný akčňák bez akce, který se snaží jít ve šlépějích Leona a jiných podobných filmů. Není to s*ačka, ale nemá to vůbec nic, čím diváka potěšit, nebo aspoň slušně pobavit.(13.5.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Každá holka potřebuje tátu. I když je to kretén." Zabijáků, kteří nejsou schopni zabít svou oběť, už kdysi dávno bývaly plné regály videopůjčoven. Ty filmy bylo poměrně těžké od sebe odlišit a Modlitba lovce by se mezi nimi v pohodě ztratila v řadě 23, sloupec R, tři metry nad zemí. Proč tedy tento snímek nenakopu do řiti a nespláchnu ho do odpadu? Asi proto, že mám slabost pro zákeřnou zabijačku Dani a taky proto, že se mi to závěrečné zúčtování na večírku celkem líbilo.(16.1.2018)

 • Cinematrix
  *

  Sam Worthington měl obrovské štěstí, když ho James Cameron obsadil do role chromého mariňáka ve svém Avataru. Cameron tehdy hledal nevýrazného, ničím nevybočujícího herce, který by se stal Avatarem, kde by vyniknul kontrast. Od té doby je Sam Worthington na špičce a hraje pořád samé nevýrazné, ničím nevybočující role, přestože scénář už to dávno nevyžaduje. Ten herec prostě na víc nemá a drží se na slávě filmu, kde hrál jen štěk. V tomto filmu představuje feťáka, nájemného vraha a člověka, který o všechno přišel. Všichni po něm jdou, protože se rozhodl ochraňovat puberťačku, kterou měl zabít. Scénář jak víno, kde by dobrej herec vytáhl svůj potenciál na maximum. Snažil jsem se to sledovat, úplně jsem v tý roli viděl třeba Staloneho nebo Stathama... Jenže to trošku pokazila moje přítelkyně, která se mne zeptala právě ve chvíli, kdy jsem si myslel, že to bude nejnapínavější, jestli bych jí neudělal bramboráky, až to skončí. U dobrého filmu má chuť na mě.(28.6.2017)

 • Figusek
  ***

  Pokud chce člověk akčního srdce úplně vypnout a dát si něco co ještě neviděl, myslím si, že Modlitba lovce je ideální. Ser na to, že tam je spousta nesmyslů, zbytečností a že se vlastně ta pohádka opakuje pořád a stále dokola! Je to svižný akční béčko, který zabaví a nenasere. Ovšem ještě jednou podotýkám - je to pro fanoušky akčního žánru. V pohodě 60%(23.1.2018)

 • kingik
  ***

  Obstarožní režijní návrat, který Jonathan Mostow přijal jako sponzorský dar od Sama Worthingtona, kterému se zželelo režisérových ladem plesnivějících schopností. Z průhledného a schematického scénáře by nevyrazil něco extra nikdo. Pravda, Mostow má za sebou lepší režijní včerejšky. Nechat zdát si může svůj "terminátoří" akční sen o akčních veletočích, na něž nebyl ideální rozpočet. Ono projít se a projet se po sychravých evropských lokacích může mít své kouzlo, nečekat tedy atraktivní krajinku. Dějově standard. Po smrti svých rodičů mladá Ella (Odeya Rush) na své strastiplné cestě po Švýcarech střetne Lucase (Sam Worthington), válečného veterána, narkomana a nájemného zabijáka v jedné osobě, který ji z rodičovských pohnutek začne chránit, a méně sexuálně obtěžovat, sám má takovou cácorku v jejím věku doma. Až později se Ella dozvídá férově od Lucase, že byl najat, aby ji zabil. Pro holku je to šok, začne menstruovat, Lucas musí prostřílet cestu skrz vyslané zabijáky až k obchodu s tampony. Za nitky v pozadí tahá mocný průmyslník, který ovládá FBI, divadlo Spejbla a Hurvínka, českou politickou scénu a občas cvičí v lukostřelbě svého synka. Akce je bang bang, občas se autem srazí padouch. Napětí absentuje, režie nedodá nic překvapivého, neobjeví se ani žádný dějový zvrat, něco, co by prospělo filmu dostat jej z průměru. Prostě jen rovná, přehledná krajina, žádný kopec, útvar, co by se vryl do paměti. Worthington film tahá z béčkovosti, Odeya Rush v pohodě, hlavní záporák se nepovedl, zbytek nohsledů klade dvojici překážky nijak extrovním způsobem. Literární předlohu neznám, nezajímá mě, tady není literární kroužek. Film je naprosto průhledný a režijně vyvanulý sprej. Zbývalo jen telefonu odstřihnout šňůru. Šňůra značky Worthington to podržela. 5/10(18.10.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace