Modlitba lovce

For the Dogs

Akční / Thriller

USA, 2017, 91 min

• verbal

Poměrně známý režisér, poměrně profláklý neherec a kožený jeliman, to by jeden čekal něco, co má aspoň náznak hlavy, ostruhu z paty a trochu soudnosti. Jaké je to pak nemilé překvapení, když mu naservírují demencí ohlodaný, zpola ohnilý trup, mimořádně neinventivní a nudný pičoid, nečekaně i špatně zrežírovaný, očekávaně příšerně zahraný a se scénářem, za který by se nemusel stydět ani absolutní vítěz národního kola ve strkání nůžek do zásuvky a srkání jogurtu nosem. Prostě takový ten film, u něhož celou dobu přemýšlíte, jak asi velký kokot musel být ten, co něco takového zaplatil, jestli si ten, co tohle napsal, neprokousl úpornou snahou jazyk a nepolámal příliš mnoho pastelek, a zda by ochotník Hodnotingtn se svou opravdu až humornou kreací smažkovského zabijáka, jehož „umělecky“ opět nepřekvapivě pojal jako toporně mongoloidního koalu, vyhrál i Aflekiádu, nebo by skončil až těsně za Benem.(9.5.2017)

• kaylin

Takový celkem obyčejný film o tom, jak se jeden zabiják rozhodne, že pro jednou bude za klaďase a pomůže jedné dívce se trochu pomstít na zemřelých rodičích, a hlavně přežít, protože i jí někdo jde po krku. Worthington není vyloženě špatný, ale film má jen jednu dvě scény, které z hlediska akce dovedou nadchnout.(31.8.2017)

Rozpočet $28miliónovTržby Celosvetovo $235,000▐ Režisér Mostow stále vie zvládnuť aspoň slušnú rutinu. Aj keď skôr ide o taký video film než Ačkový film. Obsadenie újde, Worthington to ustojí, Odeay je pohľadná moc neprehráva, príbeh v norme, akurát ten nájomný zabiják sa mohol viac vyfiknúť a nie aby vypadal ako keby došiel z intráku vo svetríku niekoho zlikvidovať. /50%/(7.7.2018)

• Jara.Cimrman.jr

"Každá holka potřebuje tátu. I když je to kretén." Zabijáků, kteří nejsou schopni zabít svou oběť, už kdysi dávno bývaly plné regály videopůjčoven. Ty filmy bylo poměrně těžké od sebe odlišit a Modlitba lovce by se mezi nimi v pohodě ztratila v řadě 23, sloupec R, tři metry nad zemí. Proč tedy tento snímek nenakopu do řiti a nespláchnu ho do odpadu? Asi proto, že mám slabost pro zákeřnou zabijačku Dani a taky proto, že se mi to závěrečné zúčtování na večírku celkem líbilo.(16.1.2018)

• tron

Pomsta Terminátorov. Režisér a scenáristi T3 a herec z T4 sa stretli v rutinnom béčku o polepšenom nájomnom vrahovi. Našťastie je to krátke, cca hodinka a pol, čiže sa to dá zvládnuť. Ale i tak bije do očí celková (pod)priemernosť tohto projektu (ktorý neviem prečo Sama Worthingtona zlákal až do takej miery, že ho aj produkoval). Neobjavný scenár plný strašne zostarnutých klišé a zvratov, béčkarské tváre v podporných rolách, unavená réžia a mdlé akčné sekvencie.(29.5.2017)