Modlitba lovce

For the Dogs

Akční / Thriller

USA, 2017, 91 min

• Big Bear

S tímhle filmem mám jeden problém a tím je nepochopitelné chování postav. Lucas bývalý voják, který musel na misi ublížit pejskovi je nájemný vrah. Ovšem incident jej tak rozhodil, že nedokáže zabíjet. Jeho oběť Ella se dozví, že ji chce zabít, ale při konfrontaci mu uvěří že ji nezabije páč prostě nemůže... A tak se ti dva stanou spojenci proti těm co najali Lucase a teď jdou po obou... No, já myslím, že nájemný vrah by se prostě ,,nezakecal'' jak říkají Cimrmanovci.... Přitom to bylo celkem akční, výpravné, ten anglický zámeček se mi líbil... Taky nechápu, miliardář, zámeček a u brány 3 chlápci ochranky... Až budu miliardář a budu vlastnit takovýhle zámeček, bude mně střežit celá armáda ostrejch chlapíků..o tom žádná! :-). Celé to bylo takové divné a závěr to docela zazdil. Byl jak z filmu Věčně mladý ! jen tam chyběla ta B25 na útesu ... Dávám tedy za dvě injekční stříkačky.. * *(18.5.2019)

Pokud chce člověk akčního srdce úplně vypnout a dát si něco co ještě neviděl, myslím si, že Modlitba lovce je ideální. Ser na to, že tam je spousta nesmyslů, zbytečností a že se vlastně ta pohádka opakuje pořád a stále dokola! Je to svižný akční béčko, který zabaví a nenasere. Ovšem ještě jednou podotýkám - je to pro fanoušky akčního žánru. V pohodě 60%(23.1.2018)

• papadoce

No, hej no. Ja vlastne neviem čo k tomuto napísať. Ono Sam je fajn chalan, i keď mal tu niektoré zvláštne prejavy nehodné herca. Odeya je krásna a minimálne pusu by som jej strašne vyprášil. A napríklad taký priestrel pohára, poistná udalosť s nacúvaním do kokota alebo bitky a paintballové scény boli vskutku obstojné. A hoci Mostow nie je rozhodne žiaden mág, tak s tým čo mu sudičky nadelili sa vysporiadal s hrdosťou. No a po vymenovaní všetkého priemerného sa dostaneme k tomu čo tento film kurví od prvej po poslednú. A tým vyvoleným je Paul Leyden a jeho tragický scenár. Keď dostanú filmári a herci do rúk takýto kus hnoja, ono toho proste veľa nevymyslia. Nebudem tu vypisovať jednotlivé chuťovky, lebo ono na tom scenári je špatné všetko. Paul Leyden je špatný. A teda ak si jeho meno náhodou zapamätáte, vyhnite sa mu oblúkom. ja som ho vlastne zabudol už teraz. Myslím, že tak 45% je spravodlivých. No, možno 40, alebo 35, alebo ....(19.1.2019)

Slabší 4 hvězdy, ale na 3 hvězdy se mi to líbilo až moc. Odeya byla vyrovnaným sparingpartnerem zkušenějším hercům. Sam zahraje cokoliv. Zápletka dobrá, knihu jsem nečetla, takže nemůžu porovnat. Ale vydržela jsem se dívat, nic nerozptylovalo a nevadilo natolik, abych to zmínila, takže za mě dobrý oddychový akčňáček.(1.1.2019)

Takový obyčejný filmík o nájemném zabijákovi mající určité výčitky svědomí. Má zabít mladé děvče čemuž se vzepře a naopak se z nich stanou spojenci. Takovýto námět ve světové filmografii není ojedinělý, jen tentokrát zpracován v krapet poklidnějším duchu, takže se v žádném případě nejedná o nějakou akční excesy. Určitý potenciál to však má, jen ne bohužel pro každého. Někdo se ponoří do děje, někdo se bude nudit. Ale tak už to ve světě filmu prostě bývá.(22.3.2018)

• - Když se Lucas (Sam Worthington) snažil přesvědčit Ellu (Odeya Rush), že mu může věřit, ukáže ji jak vyprázdňuje zbraň. Nejprve vyprázdní komoru tažením závěru zbraně a až poté vyndá zásobník. V takovém případně se však do komory dostane další nábojnice ze zásobníku, který byl vyndán až poté. (koudelt)