Modlitba lovce

For the Dogs

Akční / Thriller

USA, 2017, 91 min

• Morholt

Mostow už má sice na pažbě pár slušných zářezů, ale tenhle se k nim rozhodně počítat nebude. Scénář sesmolil někdo na koleni během pauzy na oběd za použití všech možných klišé charakteristických pro hitmanské filmy, akce, když na ní přišlo, byla sotva průměrná a k tomu všemu je Worthington karikaturou zabijáka stejně jako Leech karikaturou padoucha. 15% za Odeyu Rush a několik momentů, kdy zafungovalo kouzlo nechtěného.(28.12.2017)

• Jara.Cimrman.jr

"Každá holka potřebuje tátu. I když je to kretén." Zabijáků, kteří nejsou schopni zabít svou oběť, už kdysi dávno bývaly plné regály videopůjčoven. Ty filmy bylo poměrně těžké od sebe odlišit a Modlitba lovce by se mezi nimi v pohodě ztratila v řadě 23, sloupec R, tři metry nad zemí. Proč tedy tento snímek nenakopu do řiti a nespláchnu ho do odpadu? Asi proto, že mám slabost pro zákeřnou zabijačku Dani a taky proto, že se mi to závěrečné zúčtování na večírku celkem líbilo.(16.1.2018)

Takový obyčejný filmík o nájemném zabijákovi mající určité výčitky svědomí. Má zabít mladé děvče čemuž se vzepře a naopak se z nich stanou spojenci. Takovýto námět ve světové filmografii není ojedinělý, jen tentokrát zpracován v krapet poklidnějším duchu, takže se v žádném případě nejedná o nějakou akční excesy. Určitý potenciál to však má, jen ne bohužel pro každého. Někdo se ponoří do děje, někdo se bude nudit. Ale tak už to ve světě filmu prostě bývá.(22.3.2018)

Ja som sa tento film rozhodol zhliadnuť kvôli Odeyi, pretože je krásna a už v The Giver dokázala svoj talent. Tu sa taktiež predviedla a na počudovanie aj Worthington nebol zlý. Avšak príbeh obohraný, nič nového nedávajúci, z občasnými scénami ktoré čakáte, že budú využité a nevyužijú sa(tie vyšľachtené agresívne psy som čakal, že vypustia na Worthingtona a prd.) Záporák stál tiež za nič, tá jeho pravá ruka bola fajn ale mal málo priestoru. Čo sa týka akcie tak jediná fakt výborná je tá v tej reštike proti sniperovi a tomu samopalníkovi, kde likvidácia oboch je skvelá. Zaverečná je však tak posratá, že koniec. Takže to vidím na 2* a tretiu pridám za Odeyu. P.S. Čudujem sa, že toto natočil ten istý režisér ktorý mi naservíroval skvelého T3.(11.8.2017)

Naivní, přímočaré, ale po stránce akce parádní a celkově chytlavé béčko se sympatickými postavami. Filmů o nájemných zabijácích je kotel a často mezi sebou dost splývají a nejinak tomu bude i u The Hunter's Prayer, ale postavy mě natolik zaujaly, že nemůžu hodnotit níže. Je to supr nenáročná oddychovka, která rychle odsýpá a zabaví.(29.10.2017)