Caesius S.

Hororové povídky mám rád a to je asi jediný důvod proč dávám 40%. Hutná atmosféra a děsivé scény se autorům povedly málokdy, za to nelogičnostem se nevyhli. Found footage moc nemusím, ale asi nejhorší je zavádějící styl seriálu. Některé slabší mozky zejména ze západní polokoule to jistě mohou považovat za skutečnost. ()

Eisenmann

Lost Tapes mohou být pro člověka se zájmem o paranormální jevy nebo kryptozoologii docela slušnou zábavou, při které se nejspíš nebude příliš bát, ani nebude nucen příliš přemýšlet, jen se příjemně pobaví. Kritizovat takovýhle pořad by bylo nesmírně jednoduché snad už jen proto, že absolutně nepojednává o reálných událostech, jen do svého volnomyšlenkově sestaveného příběhu promítnou nějakou konspiraci z minulosti. Formát pětadvacetiminutového dílu je ale natolik přijatelný, že nenudí a neurazí. Za dobrou zábavu pro ty, kdo se zajímají, ale neřeší, dávám 75%. ()

luukaas odpad!

Tak tohle je totálně ujeté nic. Ano čtete dobře jediné co tato kravina nabízí je nic. Hold komerce je velký byznys a díky tomu se můžeme těšit na totálně ujeté kraviny, které staví na kreténech co se na to dokážou koukat. ODPAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()