Potom, čo Sabrinu (Zoë Bell) unesú tajomní útočníci, ocitne sa v podzemnom brlohu, kde je nútená bojovať s ďalšími nevinnými ženami iba pre pobavenie neviditeľných divákov. Každá z týchto bojovníčok má čo stratiť, no len jedna má ostať nažive po skončení brutálnej hry. (Steny94)

Azareth

Nakrútiť film, kde je niekoľko žien unesených a nútených bojovať má svoje výhody a nevýhody. Na jednu stranu to môže byť perfektný námet k filmu, kde je veľké množstvo krvi, kde je teror, brutalita, napätie a psychológia na dobrom mieste. Na druhú to je však ďalšia sračka s hlúpym dejom a zápletkou, ktorá je už dávno vymretá, no ja sa skôr pýtam čo na tom tí noví filmári vidia? To bude po premiére z neba padať zakázané ovocie? U mňa je tento film však priemerným počinom, ktorý neurazí a pozerá sa na neho dobre, však dej je vybratý z úplne mŕtveho kontextu. ()

Easykill

Nechť pizdí zápasy započnou! Kdyby se mě zeptali jako Listera z Red dwarf, které fandím. Odpověď by byla stejná. "Oběma ať vydrží co nejdýl!" Tyhle rádoby experimenty, kde unášejí lidi, někam je zavřou a s nějakými pravidly nechají osudu, budou nejspíš vždycky v kurzu. A tohle je taky celkem zajímavá podívaná. Sice béčko jak vyšitý, ale koukatelný a občas přijde nějaký fajn gore. ()

koval45

Brutální, nekompromisní, krvavý nářez, kde nenajdete ani trochu odlehčení. Vlastně mě docela překvapilo, že je to natočený tak na vážno. Na jednu stranu zajímavý (řekl bych, že v rámci žánru velmi povedený) film, který jsem ale celou dobu sledoval tak nějak nezúčastněně, a ať se holky snažili, jak chtěli, nefandil jsem ani jedné. Nejvíc se mi potom líbila závěrečná pasáž Sabrina vs Everybody. ()

Snakefinger

No tak tohle mě fakt zklamalo. Nízkorozpočtový flák o ženských soubojích na život a na smrt bez nápadu. Pouze brutální nebo někdy rádobybrutální scény už mě fakt neuspokojí. Prostě skoro propadák. Opět, jako často potenciál tady byl ale uspokojení na bodu nula. ()

Unrealik

Nějaké ženské, které mi byly ukradené, se bily v tmavém doupěti. Moc mě to nebavilo, holt mě snuff nebere. By bylo lepší, kdyby boje byly nápaditější (i když tedy nutno říci, že místy snaha byla, hlavně tedy ke konci), světlejší. Nebo kdyby aspoň ty ženské bojovaly nahé. ()

naytsirk

Takový neslaný, nemastný…Člověk nemá šanci si udělat přehled o bojovnicích, není čas si k nim vybudovat jakýkoliv vztah…Ani k záporákům nejde cítit nějaký extra odpor…Škoda… ()

Profík

Tohle je vážně škoda. Ty 3 hvězdy jsou tak tak. Stačilo přidat trochu příběhu a prokreslit postavy, možná ubrat z těch soubojů a bylo by to v rámci žánru výborné. Takhle je to přesně ten průměr, kterého to tu dosahuje. Ale výrazně mě to neurazilo a souboje byly natočené dost dobře. Na 3. hvězdu to dávám kvůli Zoë, jinak čistých 50%. ()

ciapok

ženské súboje sú ako ženský futbal...kto videl, asi vie o čom hovorím... môj posledný ženský futbal som vypol, ked v detailnom zábere celkom pekné dievča hodilo taký riadny mrmel ... tento film skončil podobne...asi som stará škola ()

Kaylar

Několik dívek je drženo v podzemních kobkách a jsou nuceny mezi sebou holýma rukama bojovat na život a na smrt v aréně připomínající dno studny, vždy jedna proti jedné. Samozřejmě vzhledem k vysoké úmrtnosti jsou průběžně "doplňovány" další dívky. Celá akce probíhá za účelem výběru "pravé Bakchantky", tj. poslední bojovnice, která úspěšně zlikviduje všechny soupeřky. Zápletka, která je umocněna očekávatelnou dvojicí ujetých autorů tohoto zvráceného nápadu, přináší divákovi vcelku nevšední a zajímavý zážitek. ()

Borec_z_Ovy

Pro někoho tohle může být úplně primitívny film, například kvůli obsahu, ale našťesti je to dostatečně akční a zábavné. Tady rozhodně doporučuju moc nepřemýšlet, raději otevřít si pivko, dát si k tomu třeba utopence, hodit si nohy na stůl a unášet se na vlně zábavy kde se mlátí ženské....OOO BOŽE, ASI JSEM UMŘEL A JSEM V NEBI!!! VÍCE O TOMTO FILMU ZDE ()