poster

Touch of Evil

Krátkometrážní

USA, 2011, 12 min

 • Prochy38
  ****

  Jen náhodou jsem na tento kousek narazil a celkem mě mrzí, že mě podobné počiny míjejí. Myslím tedy způsobem takovým, že byť už se tu 3 roky pohybuje, moje zraky ho nezachytili... 1 slabá minutka pro každou postavu, a to se bavíme o mistrech... Skvělé. Byť jsem si všechny tyto "evil" postavy nezařadil, přišlo mi to skvělé! Vyzdvihl bych tedy hlavně B. Pitta, R. Maru, G. Oldmana, K. Dunst a J. Chastain. Nejsem žádný profesionál, ani psycholog, takže to v tomto případě chce opravdu cit pro ty tváře, který já rozhodně nemám. Jen jsem vyzdvihl ty, kteří mě zaujali nějak více. Ovšem i ostatní měli sílu. Až na nejmenované výjimky, ale to může být chyba u mě... Jako celkem hodnotím velmi pozitivně. A byl bych rád za více podobných kousků. pro diváky jen radost!(2.1.2015)

 • OnlyKotoro
  **

  Ok, když je to takhle dementně rozkouskovaný, tak to taky dementně rozkouskovaně ohodnotím: Brad Pitt: odpad!, Rooney Mara: 3 hvězdy, Jessica Chastain: odpad!, Ryan Gosling: 2 hvězdy, Mia Wasikowska: 1 hvězda, Kirsten Dunst: 2 hvězdy, Viola Davis: 2 hvězdy, George Clooney: odpad!, Michael Shannon: 1 hvězda, Gary Oldman: odpad!, Glenn Close: odpad všech odpadů!, Jean Dujardin: odpad!, Adepero Oduye: 1 hvězda. Uf, no to byl teda shitstorm jak sfiňka! Pokud má něco cenu vidět tak jedině Rooney Maru jakožto Alexe z Mechanického pomeranče, jinak jsou to všechno totálně zbytečný scény, který Vás mají nalákat na zhlédnutí, jen kvůli známým hercům, brrr.(22.1.2018)

 • Marqta
  **

  Bezesporu zajímavý experimentální počin doprovázený skvělou hudbou a zahraný skvělými herci. Nicméně je jasné, že tohle není pro každého. Mě se přes to, že umění a "videoumění" jde často naprosto mimo mě většina videí líbila. Nejlepší podle mě byli: Kristen Dunst, Ryan Gosling, Rooney Mara a Mia Wasikowska. Celkově ale dávám dvě hvězdičky.(15.12.2012)

 • hous.enka
  ****

  NAPROSTO ÚŽASNÁ ZÁLEŽITOST. Brad Pitt by za nové ztvárnění hlavní role v Mazací hlavě měl dostat Oscara, Kirsten Dunst si koketně pohrává se zeleným jablkem, můj oblíbený Ryan Gosling coby Neviditelný muž pokuřuje za zvuku skvělé hudby a další herci v minutové stopáži září coby slavné hrůzyplné postavy. Supr.(23.3.2012)

 • drake31
  **

  Jessica Chatain - 2*; George Clooney - 1*; Kirsten Dunst - 2*; Adepero Oduye - 1*; Ryan Gosling - 3*; Jead Dujardin - 2*; Mia Wasikowska - 4*; Viola Davis - 4*; Rooney Mara - 3*; Michael Shannon - 2*; Glenn Close - 1*; Brad Pitt - 2*; Gary Oldman - 3*; Zaujímavý nápad rozhodne len je škoda že niektoré videá nedokážu na tom minútovom poli zaujať tak ako to dokázali iné, keď to urobím priemer tak sú to 2*, ale nie je to nejako málo a nezaslúži si to viac ?(22.4.2013)