Touch of Evil

Krátkometrážní

USA, 2011, 13 min

• IQ Tiqe

Ztráta času. Rooney Mara – oceňuju nápad, Jessica Chastain – o ničem, Ryan Gosling – má to nápad, Brad Pitt – dobre zahrané ale o ničem, Gary Oldman – nuda, Kirsten Dunst – wtf?, Mia Wasikowska – pointa?, George Clooney – o ničem.(26.1.2013)

Za vizuál a skvělý výběr herců, jinak mi to ale moc neřeklo a nedalo...(31.7.2012)

Přehlídka negativních filmových postav v bizarním podání Brada Pitta, George Clooneyho, Garyho Oldmana, Jessicy Chastain, Ryana Goslinga a dalších. Beze slov. A tak je někdy snáze a někdy hůře identifikovat, koho právě ve svých minutových etudách představují. Trochu bez ladu a skladu, ale i tak zajímavě působivé ztvárnění. Klady: početná účast hereckých hvězd, hrozivě roztomilá mimika herců, hádání filmových postav, než si divák přečte popisek, netradiční nápad, neotřelá režie. Zápory: nelze poznat, k jakému účelu to bylo natočeno, mírná nevyrovnanost jednotlivých etud, ne úplně naplno využité možnosti námětu. 60%(18.2.2013)

• A_FISH

Zbytečné. A z výsledku se zdá, že na to opravdu měli jen tu jednu minutu.(22.3.2015)

Je to jen takové blbnutí, nic víc, nic méně.(14.10.2015)