Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Videogalerie filmové špatnosti, inspirovaná podlými ikonami a zahrána těmi nejlepšími filmovými herci za rok 2011. Režírováno Alexem Pragerem. (..Lucas..)

Recenze (65)

hous.enka 

všechny recenze uživatele

NAPROSTO ÚŽASNÁ ZÁLEŽITOST. Brad Pitt by za nové ztvárnění hlavní role v Mazací hlavě měl dostat Oscara, Kirsten Dunst si koketně pohrává se zeleným jablkem, můj oblíbený Ryan Gosling coby Neviditelný muž pokuřuje za zvuku skvělé hudby a další herci v minutové stopáži září coby slavné hrůzyplné postavy. Supr. ()

drake31 

všechny recenze uživatele

Jessica Chatain - 2*; George Clooney - 1*; Kirsten Dunst - 2*; Adepero Oduye - 1*; Ryan Gosling - 3*; Jead Dujardin - 2*; Mia Wasikowska - 4*; Viola Davis - 4*; Rooney Mara - 3*; Michael Shannon - 2*; Glenn Close - 1*; Brad Pitt - 2*; Gary Oldman - 3*; Zaujímavý nápad rozhodne len je škoda že niektoré videá nedokážu na tom minútovom poli zaujať tak ako to dokázali iné, keď to urobím priemer tak sú to 2*, ale nie je to nejako málo a nezaslúži si to viac ? ()

Reklama

Prochy38 

všechny recenze uživatele

Jen náhodou jsem na tento kousek narazil a celkem mě mrzí, že mě podobné počiny míjejí. Myslím tedy způsobem takovým, že byť už se tu 3 roky pohybuje, moje zraky ho nezachytili... 1 slabá minutka pro každou postavu, a to se bavíme o mistrech... Skvělé. Byť jsem si všechny tyto "evil" postavy nezařadil, přišlo mi to skvělé! Vyzdvihl bych tedy hlavně B. Pitta, R. Maru, G. Oldmana, K. Dunst a J. Chastain. Nejsem žádný profesionál, ani psycholog, takže to v tomto případě chce opravdu cit pro ty tváře, který já rozhodně nemám. Jen jsem vyzdvihl ty, kteří mě zaujali nějak více. Ovšem i ostatní měli sílu. Až na nejmenované výjimky, ale to může být chyba u mě... Jako celkem hodnotím velmi pozitivně. A byl bych rád za více podobných kousků. pro diváky jen radost! ()

Fryštok 

všechny recenze uživatele

Ok, když je to takhle dementně rozkouskovaný, tak to taky dementně rozkouskovaně ohodnotím: Brad Pitt: odpad!, Rooney Mara: 3 hvězdy, Jessica Chastain: odpad!, Ryan Gosling: 2 hvězdy, Mia Wasikowska: 1 hvězda, Kirsten Dunst: 2 hvězdy, Viola Davis: 2 hvězdy, George Clooney: odpad!, Michael Shannon: 1 hvězda, Gary Oldman: odpad!, Glenn Close: odpad všech odpadů!, Jean Dujardin: odpad!, Adepero Oduye: 1 hvězda. Uf, no to byl teda shitstorm jak sfiňka! Pokud má něco cenu vidět tak jedině Rooney Maru jakožto Alexe z Mechanického pomeranče, jinak jsou to všechno totálně zbytečný scény, který Vás mají nalákat na zhlédnutí, jen kvůli známým hercům, brrr. ()

Marqta 

všechny recenze uživatele

Bezesporu zajímavý experimentální počin doprovázený skvělou hudbou a zahraný skvělými herci. Nicméně je jasné, že tohle není pro každého. Mě se přes to, že umění a "videoumění" jde často naprosto mimo mě většina videí líbila. Nejlepší podle mě byli: Kristen Dunst, Ryan Gosling, Rooney Mara a Mia Wasikowska. Celkově ale dávám dvě hvězdičky. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama