Touch of Evil

Krátkometrážní

USA, 2011, 13 min

• OnlyKotoro

Ok, když je to takhle dementně rozkouskovaný, tak to taky dementně rozkouskovaně ohodnotím: Brad Pitt: odpad!, Rooney Mara: 3 hvězdy, Jessica Chastain: odpad!, Ryan Gosling: 2 hvězdy, Mia Wasikowska: 1 hvězda, Kirsten Dunst: 2 hvězdy, Viola Davis: 2 hvězdy, George Clooney: odpad!, Michael Shannon: 1 hvězda, Gary Oldman: odpad!, Glenn Close: odpad všech odpadů!, Jean Dujardin: odpad!, Adepero Oduye: 1 hvězda. Uf, no to byl teda shitstorm jak sfiňka! Pokud má něco cenu vidět tak jedině Rooney Maru jakožto Alexe z Mechanického pomeranče, jinak jsou to všechno totálně zbytečný scény, který Vás mají nalákat na zhlédnutí, jen kvůli známým hercům, brrr.(22.1.2018)

Sérka asi minutových videí se slavnýma hercema, kteří hrají velmi rozmanité figury nebo dělají jen děsný škleby. Mě to pobavilo, hlavně pak Pitt, Clooney, Shannon a Oldman, ten to zabil.... Yuk!(12.7.2013)

• drake31

Jessica Chatain - 2*; George Clooney - 1*; Kirsten Dunst - 2*; Adepero Oduye - 1*; Ryan Gosling - 3*; Jead Dujardin - 2*; Mia Wasikowska - 4*; Viola Davis - 4*; Rooney Mara - 3*; Michael Shannon - 2*; Glenn Close - 1*; Brad Pitt - 2*; Gary Oldman - 3*; Zaujímavý nápad rozhodne len je škoda že niektoré videá nedokážu na tom minútovom poli zaujať tak ako to dokázali iné, keď to urobím priemer tak sú to 2*, ale nie je to nejako málo a nezaslúži si to viac ?(22.4.2013)

NAPROSTO ÚŽASNÁ ZÁLEŽITOST. Brad Pitt by za nové ztvárnění hlavní role v Mazací hlavě měl dostat Oscara, Kirsten Dunst si koketně pohrává se zeleným jablkem, můj oblíbený Ryan Gosling coby Neviditelný muž pokuřuje za zvuku skvělé hudby a další herci v minutové stopáži září coby slavné hrůzyplné postavy. Supr.(23.3.2012)

Jen náhodou jsem na tento kousek narazil a celkem mě mrzí, že mě podobné počiny míjejí. Myslím tedy způsobem takovým, že byť už se tu 3 roky pohybuje, moje zraky ho nezachytili... 1 slabá minutka pro každou postavu, a to se bavíme o mistrech... Skvělé. Byť jsem si všechny tyto "evil" postavy nezařadil, přišlo mi to skvělé! Vyzdvihl bych tedy hlavně B. Pitta, R. Maru, G. Oldmana, K. Dunst a J. Chastain. Nejsem žádný profesionál, ani psycholog, takže to v tomto případě chce opravdu cit pro ty tváře, který já rozhodně nemám. Jen jsem vyzdvihl ty, kteří mě zaujali nějak více. Ovšem i ostatní měli sílu. Až na nejmenované výjimky, ale to může být chyba u mě... Jako celkem hodnotím velmi pozitivně. A byl bych rád za více podobných kousků. pro diváky jen radost!(2.1.2015)