Touch of Evil

Krátkometrážní

USA, 2011, 13 min

Jen náhodou jsem na tento kousek narazil a celkem mě mrzí, že mě podobné počiny míjejí. Myslím tedy způsobem takovým, že byť už se tu 3 roky pohybuje, moje zraky ho nezachytili... 1 slabá minutka pro každou postavu, a to se bavíme o mistrech... Skvělé. Byť jsem si všechny tyto "evil" postavy nezařadil, přišlo mi to skvělé! Vyzdvihl bych tedy hlavně B. Pitta, R. Maru, G. Oldmana, K. Dunst a J. Chastain. Nejsem žádný profesionál, ani psycholog, takže to v tomto případě chce opravdu cit pro ty tváře, který já rozhodně nemám. Jen jsem vyzdvihl ty, kteří mě zaujali nějak více. Ovšem i ostatní měli sílu. Až na nejmenované výjimky, ale to může být chyba u mě... Jako celkem hodnotím velmi pozitivně. A byl bych rád za více podobných kousků. pro diváky jen radost!(2.1.2015)

Přehlídka negativních filmových postav v bizarním podání Brada Pitta, George Clooneyho, Garyho Oldmana, Jessicy Chastain, Ryana Goslinga a dalších. Beze slov. A tak je někdy snáze a někdy hůře identifikovat, koho právě ve svých minutových etudách představují. Trochu bez ladu a skladu, ale i tak zajímavě působivé ztvárnění. Klady: početná účast hereckých hvězd, hrozivě roztomilá mimika herců, hádání filmových postav, než si divák přečte popisek, netradiční nápad, neotřelá režie. Zápory: nelze poznat, k jakému účelu to bylo natočeno, mírná nevyrovnanost jednotlivých etud, ne úplně naplno využité možnosti námětu. 60%(18.2.2013)

Sérka asi minutových videí se slavnýma hercema, kteří hrají velmi rozmanité figury nebo dělají jen děsný škleby. Mě to pobavilo, hlavně pak Pitt, Clooney, Shannon a Oldman, ten to zabil.... Yuk!(12.7.2013)

• Marqta

Bezesporu zajímavý experimentální počin doprovázený skvělou hudbou a zahraný skvělými herci. Nicméně je jasné, že tohle není pro každého. Mě se přes to, že umění a "videoumění" jde často naprosto mimo mě většina videí líbila. Nejlepší podle mě byli: Kristen Dunst, Ryan Gosling, Rooney Mara a Mia Wasikowska. Celkově ale dávám dvě hvězdičky.(15.12.2012)

• drake31

Jessica Chatain - 2*; George Clooney - 1*; Kirsten Dunst - 2*; Adepero Oduye - 1*; Ryan Gosling - 3*; Jead Dujardin - 2*; Mia Wasikowska - 4*; Viola Davis - 4*; Rooney Mara - 3*; Michael Shannon - 2*; Glenn Close - 1*; Brad Pitt - 2*; Gary Oldman - 3*; Zaujímavý nápad rozhodne len je škoda že niektoré videá nedokážu na tom minútovom poli zaujať tak ako to dokázali iné, keď to urobím priemer tak sú to 2*, ale nie je to nejako málo a nezaslúži si to viac ?(22.4.2013)