Videogalerie filmové špatnosti, inspirovaná podlými ikonami a zahrána těmi nejlepšími filmovými herci za rok 2011. Režírováno Alexem Pragerem. (..Lucas..)

hous.enka

NAPROSTO ÚŽASNÁ ZÁLEŽITOST. Brad Pitt by za nové ztvárnění hlavní role v Mazací hlavě měl dostat Oscara, Kirsten Dunst si koketně pohrává se zeleným jablkem, můj oblíbený Ryan Gosling coby Neviditelný muž pokuřuje za zvuku skvělé hudby a další herci v minutové stopáži září coby slavné hrůzyplné postavy. Supr. ()

Marqta

Bezesporu zajímavý experimentální počin doprovázený skvělou hudbou a zahraný skvělými herci. Nicméně je jasné, že tohle není pro každého. Mě se přes to, že umění a "videoumění" jde často naprosto mimo mě většina videí líbila. Nejlepší podle mě byli: Kristen Dunst, Ryan Gosling, Rooney Mara a Mia Wasikowska. Celkově ale dávám dvě hvězdičky. ()

kingik

Přehlídka negativních filmových postav v bizarním podání Brada Pitta, George Clooneyho, Garyho Oldmana, Jessicy Chastain, Ryana Goslinga a dalších. Beze slov. A tak je někdy snáze a někdy hůře identifikovat, koho právě ve svých minutových etudách představují. Trochu bez ladu a skladu, ale i tak zajímavě působivé ztvárnění. Klady: početná účast hereckých hvězd, hrozivě roztomilá mimika herců, hádání filmových postav, než si divák přečte popisek, netradiční nápad, neotřelá režie. Zápory: nelze poznat, k jakému účelu to bylo natočeno, mírná nevyrovnanost jednotlivých etud, ne úplně naplno využité možnosti námětu. 60% ()

drake31

Jessica Chatain - 2*; George Clooney - 1*; Kirsten Dunst - 2*; Adepero Oduye - 1*; Ryan Gosling - 3*; Jead Dujardin - 2*; Mia Wasikowska - 4*; Viola Davis - 4*; Rooney Mara - 3*; Michael Shannon - 2*; Glenn Close - 1*; Brad Pitt - 2*; Gary Oldman - 3*; Zaujímavý nápad rozhodne len je škoda že niektoré videá nedokážu na tom minútovom poli zaujať tak ako to dokázali iné, keď to urobím priemer tak sú to 2*, ale nie je to nejako málo a nezaslúži si to viac ? ()

S.Quentin QUALE

Sérka asi minutových videí se slavnýma hercema, kteří hrají velmi rozmanité figury nebo dělají jen děsný škleby. Mě to pobavilo, hlavně pak Pitt, Clooney, Shannon a Oldman, ten to zabil.... Yuk! ()