Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Videogalerie filmové špatnosti, inspirovaná podlými ikonami a zahrána těmi nejlepšími filmovými herci za rok 2011. Režírováno Alexem Pragerem. (..Lucas..)

Recenze (65)

kingik 

všechny recenze uživatele

Přehlídka negativních filmových postav v bizarním podání Brada Pitta, George Clooneyho, Garyho Oldmana, Jessicy Chastain, Ryana Goslinga a dalších. Beze slov. A tak je někdy snáze a někdy hůře identifikovat, koho právě ve svých minutových etudách představují. Trochu bez ladu a skladu, ale i tak zajímavě působivé ztvárnění. Klady: početná účast hereckých hvězd, hrozivě roztomilá mimika herců, hádání filmových postav, než si divák přečte popisek, netradiční nápad, neotřelá režie. Zápory: nelze poznat, k jakému účelu to bylo natočeno, mírná nevyrovnanost jednotlivých etud, ne úplně naplno využité možnosti námětu. 60% ()

Prochy38 

všechny recenze uživatele

Jen náhodou jsem na tento kousek narazil a celkem mě mrzí, že mě podobné počiny míjejí. Myslím tedy způsobem takovým, že byť už se tu 3 roky pohybuje, moje zraky ho nezachytili... 1 slabá minutka pro každou postavu, a to se bavíme o mistrech... Skvělé. Byť jsem si všechny tyto "evil" postavy nezařadil, přišlo mi to skvělé! Vyzdvihl bych tedy hlavně B. Pitta, R. Maru, G. Oldmana, K. Dunst a J. Chastain. Nejsem žádný profesionál, ani psycholog, takže to v tomto případě chce opravdu cit pro ty tváře, který já rozhodně nemám. Jen jsem vyzdvihl ty, kteří mě zaujali nějak více. Ovšem i ostatní měli sílu. Až na nejmenované výjimky, ale to může být chyba u mě... Jako celkem hodnotím velmi pozitivně. A byl bych rád za více podobných kousků. pro diváky jen radost! ()

Reklama

hous.enka 

všechny recenze uživatele

NAPROSTO ÚŽASNÁ ZÁLEŽITOST. Brad Pitt by za nové ztvárnění hlavní role v Mazací hlavě měl dostat Oscara, Kirsten Dunst si koketně pohrává se zeleným jablkem, můj oblíbený Ryan Gosling coby Neviditelný muž pokuřuje za zvuku skvělé hudby a další herci v minutové stopáži září coby slavné hrůzyplné postavy. Supr. ()

S.Quentin QUALE 

všechny recenze uživatele

Sérka asi minutových videí se slavnýma hercema, kteří hrají velmi rozmanité figury nebo dělají jen děsný škleby. Mě to pobavilo, hlavně pak Pitt, Clooney, Shannon a Oldman, ten to zabil.... Yuk! ()

drake31 

všechny recenze uživatele

Jessica Chatain - 2*; George Clooney - 1*; Kirsten Dunst - 2*; Adepero Oduye - 1*; Ryan Gosling - 3*; Jead Dujardin - 2*; Mia Wasikowska - 4*; Viola Davis - 4*; Rooney Mara - 3*; Michael Shannon - 2*; Glenn Close - 1*; Brad Pitt - 2*; Gary Oldman - 3*; Zaujímavý nápad rozhodne len je škoda že niektoré videá nedokážu na tom minútovom poli zaujať tak ako to dokázali iné, keď to urobím priemer tak sú to 2*, ale nie je to nejako málo a nezaslúži si to viac ? ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama