Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Videogalerie filmové špatnosti, inspirovaná podlými ikonami a zahrána těmi nejlepšími filmovými herci za rok 2011. Režírováno Alexem Pragerem. (..Lucas..)

Recenze (67)

kingik 

všechny recenze uživatele

Přehlídka negativních filmových postav v bizarním podání Brada Pitta, George Clooneyho, Garyho Oldmana, Jessicy Chastain, Ryana Goslinga a dalších. Beze slov. A tak je někdy snáze a někdy hůře identifikovat, koho právě ve svých minutových etudách představují. Trochu bez ladu a skladu, ale i tak zajímavě působivé ztvárnění. Klady: početná účast hereckých hvězd, hrozivě roztomilá mimika herců, hádání filmových postav, než si divák přečte popisek, netradiční nápad, neotřelá režie. Zápory: nelze poznat, k jakému účelu to bylo natočeno, mírná nevyrovnanost jednotlivých etud, ne úplně naplno využité možnosti námětu. 60% ()

drake31 

všechny recenze uživatele

Jessica Chatain - 2*; George Clooney - 1*; Kirsten Dunst - 2*; Adepero Oduye - 1*; Ryan Gosling - 3*; Jead Dujardin - 2*; Mia Wasikowska - 4*; Viola Davis - 4*; Rooney Mara - 3*; Michael Shannon - 2*; Glenn Close - 1*; Brad Pitt - 2*; Gary Oldman - 3*; Zaujímavý nápad rozhodne len je škoda že niektoré videá nedokážu na tom minútovom poli zaujať tak ako to dokázali iné, keď to urobím priemer tak sú to 2*, ale nie je to nejako málo a nezaslúži si to viac ? ()

Reklama

hous.enka 

všechny recenze uživatele

NAPROSTO ÚŽASNÁ ZÁLEŽITOST. Brad Pitt by za nové ztvárnění hlavní role v Mazací hlavě měl dostat Oscara, Kirsten Dunst si koketně pohrává se zeleným jablkem, můj oblíbený Ryan Gosling coby Neviditelný muž pokuřuje za zvuku skvělé hudby a další herci v minutové stopáži září coby slavné hrůzyplné postavy. Supr. ()

S.Quentin QUALE 

všechny recenze uživatele

Sérka asi minutových videí se slavnýma hercema, kteří hrají velmi rozmanité figury nebo dělají jen děsný škleby. Mě to pobavilo, hlavně pak Pitt, Clooney, Shannon a Oldman, ten to zabil.... Yuk! ()

Marqta 

všechny recenze uživatele

Bezesporu zajímavý experimentální počin doprovázený skvělou hudbou a zahraný skvělými herci. Nicméně je jasné, že tohle není pro každého. Mě se přes to, že umění a "videoumění" jde často naprosto mimo mě většina videí líbila. Nejlepší podle mě byli: Kristen Dunst, Ryan Gosling, Rooney Mara a Mia Wasikowska. Celkově ale dávám dvě hvězdičky. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama