Conspiracy 365 (TV seriál)

Akční / Drama / Rodinný

Austrálie, 2012, 12x40 min

• moviefilms

V nějakých částech nedává absolutně vůbec smysl, co a proč se tam odehrává. Nehledně na to, že v knize jsou věci úplně jinak, jak může kluk, kterej bydlí rok, popř. pár měsíců na ulici, nosit značkový oblečení a dotykový telefony? To je trochu kravina. Jak si někdo může stoupnout s mega kamerou přímo naproti domu, který sleduje? Proč když je někdo z nich v nebezpečí tak se tváří, jak kdyby se nic nestalo? Takhle bych mohla pokračovat dlouho... za mě to opravdu víc než 20% nebude.(20.5.2013)

• Todd_Hewitt

Nevíte kde se na to koukat?? Na uložto je totiž jenom první díl...(14.5.2012)

• JamesSi

Viděn 1 díl + rekapitulace. Neuvěřitelně odfláknuté. Neuvěřitelně. Knížky byli neuvěřitelně stupidní akční teen béčko s příjemnou formou, ale alespoň bylo vidět, že se spisovatel snaží. Tenhle seriál je opravdu něco, co bych čekal dopoledne na TV Barrandov - lině natočené, levné, vizualně nezajímavé. Statické záběry, žádná změna objektivů a scenáriticky hloupé. Na YouTube naleznete krátké filmy, které mají stokrát větší uměleckou hodnotu a pravděpodobně mají o dost méně zhlednutí než tahle korporátní sranice.(1.12.2015)

• Gogo333

13 dílný seriál podle knížek spisovatelky Gabrielle Lord. Stejně jako knihy vychází 1 díl za měsíc. Seriál je určen spíše mladším divákům, kteří přehlídnou ty nelogické chyby a podobné věci. Zatim viděny 3 díly a asi už dál pokračovat nebudu. Za mě 35%.(1.4.2012)

• - Seriál je natočený podle stejnojmenného knižního seriálu od Gabrielle Lord. Knih je ale narozdíl od televizní produkce 12. (moviefilms)