Film vypráví o emotivně nestabilní Ashley. Když zjistí informace o místním mýtu o sériovém vrahovi, kterého je možné vyvolat přes internet, začíná mít podezření, že je jeho další obětí. Je to ale opravdu tak? Nebo je to vše její chorá představivost? (LIVINGDEAD)

Freakyy

LoL, dyť to byla prdel, tak co tu tak vážně hodnotíte omg... roztomilejší """""horor"""" sem ještě neviděl. Smajlíci vypadali jak kdyby měli na hlavě kondom, Proxy byla dobře ulítlá, Ashley typická psychopatka a nejočekávanější scéna po titulcích taky stála za výbuch smíchu. Co ste čekali, miliontou klasickou vyvražďovačku? Bylo to aspoň hezky mimo a učitel z Hostelu byl taky hafo. Nad tím se dá jen zasmát a né to brát vážně, teda pokuď někteří z vás nemají stejnej problém jako Ashley. ()

Archangel_P

K filmu mě dovedl úvodní obrázek, tedy celkem povedená maska záporného "hrdiny" (zde se také bere má jediná hvězdička), ale film naprosto nenaplnil má očekávání. Chápu, že režisér není žádný profesionál, ale tohle je opravdu hodně nepovedený kousek. Kdybych měl napsat, co se mi na filmu nelíbilo, bude to delší než celý Pán prstenů, jako největší problém bych zde ale viděl tisíckrát obehraný scénář, pokus vystrašit diváka naprosto hloupými zjeveními hlavního "hrdiny" - Smiley - v těch nejnepravděpodobnějších situacích. Kdyby se scénáristé místo soustředění o co největší koncentraci lekaček na minutu snažili trošku popřemýšlet nad příběhem, možná by přišli na tu skutečnost, že je to blbost. Když o tom takhle zpětně přemýšlím já, radši bych těchto 94 minut věnoval něčemu zábavnějšímu, třeba sledování Ordinace v Růžové zahradě nebo přednášce o podrobné struktuře šroubu M6. Navrhuji přesun tohoto díla ze sekce "horory" do sekce "hodně nepovedené komedie". Dávám jednu hvězdičku za, jak jsem již psal, celkem povedenou masku, což bylo první, ale také to poslední, co se na celém filmu povedlo. ()

storm23

Pro zájemce o zhlédnutí filmu: Pro milovníky hororu určitě hodnotný další skalp. 35% je velmi podhodnocené. Očekávejte sem tam nějakou tu lekací scénu. S Krví ve filmu v celku (oproti jiným současným hororům) šetřili, pokud se ale opravdu chcete bát (s tím předpokládám že se na horor lidé dívají), bude Vám to dopřáno. /// Vlastní komentář (může obsahovat spoilery): Když vidím občasné komentáře typu odpad, tak si film srovnám s Posledním výkřikem s Bartošovou a i kdybych byl deseti Oscary ohodnocenej režisér tak bych hororu Smiley "odpad" nedal... /// film si zaslouží 3*, ale kvůli nízkému hodnocení všech ostatní je to za 4*. ()

Esty

No...jediné, čeho jsem si všimla bylo to, že v záběrech, kde bylo více lidí byl vždy alespoň člověk, co má nad sto kilo.... Ale to asi nebylo podstatou filmu a přesto to bylo zajímavější, než celý koncept toho o co jim šlo. A taky občas utekla nitka příběhu se mi zdá. ()

Rathe

Strašně jsem se na tenhle horor těšil a strašně mě zklamal.Nehledě na to, že půlka filmu je o nějakých teoriích, které nemají hlavu ani patu. Scénář a režie je naprosto příšerná. To samé chování herců, všech herců. A nejvíc ta hlavní herečka... to bylo k smíchu. Její strašné psychické záchvaty hrůzy střídali úsměvy... pak ta afektována spolubydlící a zbytek. Nebo Shane... od toho jsem teda taky čekal víc, když se dokáže na svých YouTube videích tak předvádět. Kamera měla kolikrát špatný zaostření a normálně se jim to přeostřovalo... to jsem se cítil jak v nějakých studentských filmech. A zvukový efekt při smrti Ashley rozesmál celou partu, se kterou jsem se na tohle díval. Jediný, co stojí za vyzdvihnutí, je ten konec, kdy dojde k rozřešení co, proč a kdy zabijou Proxy. Možná, kdyby Smiley dostal šanci na pokračování a lepší režii, mohl by to být i hezký nářez. ()