Film vypráví o emotivně nestabilní Ashley. Když zjistí informace o místním mýtu o sériovém vrahovi, kterého je možné vyvolat přes internet, začíná mít podezření, že je jeho další obětí. Je to ale opravdu tak? Nebo je to vše její chorá představivost? (LIVINGDEAD)

zolo23

Ako som už niekde spomínal nerád dávam filmom Odpady, hlavne teda hororom ku ktorým mám značnú slabosť. A to s prostého dôvodu, každý kto sa pohybuje v tejto brandži má u mňa úctu, veď filmy robia pre našu zábavu nie? Smiley je však jednoznačný "fail" po každej stránke. Tak primitívny (to scenáristov vážne nenapadlo niečo originálnejšie?) príbeh som už dlho nevidel, priebeh a hlavne záver ako s najhoršej typickej filmovej učebnice. Najhoršie na tom je totálne amatérske spracovanie (niekedy som mal pocit, že to točí nejaký 15 ročný dement) a hlavne "prehrávajúci" herci na čele s hlavnou hrdinkou Ashley, ktorá ma svojim hereckým "ne"umeným privádzala k šialenstvu. Pri jej výstupoch mi skysol ksicht do takej úrovne, že som si musel dať ošúpaný citrón, aby som aspoň zčasti napravil moju pokrčenú tvár. A to fakt! P.S. Dávnejšie som sa rozhodol, že filmom nebudem dávať zo súcitu jednu hviezdu aspoň za plagát, ale to je jediné čo tu splnilo prísnejšie kritérium... ()

Hyb_rid

Film podle prastarého memu, který vlastně ani skutečný meme není. Slasher, který není dost špatný na to abych se u něj opravdu bavil. ()

Ronaldo79

Pro mě zatím největší zklamání roku a to jsem se tak těšil, že by po dlouhé době mohlo přijít výraznější oživění polomrtvého subžánru slasher. Začátek byl impozantní( dvě ''superlekačky'' za sebou jsem dlouho nezažil a rozdejchával poměrně dlouho) a já si říkal, že takhle nějak jsem si to představoval, jenže nastoupí na scénu hlavní hrdinka, která je až nesnesitelně nesympatická, hysterická a začíná nuda, která končí zhruba 10 minut před koncem, který se sice nedal vytušit, ale ani nijak neohromil. Na to, že se mělo jednat o slasher, v kterém především diváka zajímá počet mrtvol, gore, napětí, vzhled zabijáka(dost cool jen na scéně moc není). Hlavně větší absence úmrtí je to, co snímku nelze odpustit a další věc je atmosféra, práce s napětím(snímek je napínavý tak v 30 sekundách na konci) k tomu ještě přepálená stopáž a jedno velké zklamání je na světě. Na tomto snímku je nejlepší poster a vlastně ani nevím za co ty 2 stary dávám snad jen za Rogera Barta a Keitha Davida. Možná je to můj subjektivní pocit, ale tento rok je vyloženě slabý, co se týká hororů, doufám, že mě ještě něco vyvede z omylu. EDIT: Snižuji hodnocení na 1 hvězdu, film si od mě víc nezaslouží. ()

Silviaxx

Ani neviem, prečo som od tohto filmu čakala omnoho viac. Myšlienka toho celého sa mi absolútne nepáčila, psychologické žvásty ma na chvíľu prinútili zamýšlať sa nad tým, či vlastne to dievča nie je natoľko prepnuté, že ona sama je Smiley alebo niečo takéto ma napadlo. Predvídateľné scény. Veľa som sa nanadávala, ale aj napriek tomu som sa v istých momentoch zľakla. Vďaka tomu aspoň 1* ()

IvcaSammet

Znáte ten pocit, když se na nějaký film chystáte už od jeho vydání, ale pořád to nějak odkládáte, až zjistíte, že v něm hraje váš oblíbenec? Tak přesně tohle se mi u Smileyho stalo se Shanem Dawsonem. Na jednu stranu jsem ráda, že jsem film odkládala, protože v té době jsem Shana ještě pravdu neznala, ale na druhé straně mě mohl učarovat už v roce 2012 a já se mohla těšit jeho talentem o dva roky dřív ... Každopádně v závěru se mi Smiley líbil. Některé části sice byly slabší, o lekačkách ani nemluvím, ale závěr (a samozřejmě Shane) tyto malé nedokonalosti v pohodě zastínil. Bohužel jsem ale asi jedna z mála, komu se konec líbil. Na druhou stranu ale, co jste čekali? Nějak jsem tušila, jakým směrem se to potáhne, ale přece jen jsem to neuhodla úplně stoprocentně. Každopádně já jsem s takovým koncem spokojená. ()

drankeryth

Tak konecne sa mi do pazurov dostala dalsia slasherina novsieho data vyroby. Uz dlhsiu dobu som z novych filmov nenarazil na vyvrazdovacku, pretoze uz ich neni tolko, kolko ich byvavalo ako kedysi. Tentokrat sa to presunulo na chatovanie po internete, co je hlavnou domenou v sucasnosti vsade vo svete. Vrazd neni tolko, kolko by som filmu doporucoval, ale aj to poskrovno je lepsie, ako velke nic. Vrazdam chybalo vacsie zahlbenie sa do jeho prevedenia zo strany Smileyho a povestna atmosfera je v tomto ohlade na tom lepsie, ako vrazdy, co film potlacilo smerom dopredu k pozitivnej hranici. Zaver filmu ma prekvapil, co to za vsetkym stalo. Nakoniec ma to aj troska sklamalo, ze to bolo vsetko zahrane, ale nakoniec sa to obratilo proti nim a zrodila sa mozno nova legenda na vyslni vrazdiacich maniakov, co by len Smileymu dopomohlo, aby sa mohol pekne zostra vyburit v pripadnom pokracovani, co ani nikto nevie, ci aj nejake bude. Film som si poctivo pozrel az do sameho konca tituliek, za co mi bolo odmenou miniscenka vyskocenej zeny z okna. Ona normalne ozila, co som fakt necakal. Takze dokopy vo filme sa skoro nijaka vrazda nestala, okrem tej zavrazdenej zenskej, ktoru uz mal na svedomi skutocny Smiley, ktory prave daval vyrostkom na znamost, ze nie je rozumne ho podcenovat:) Ake z toho vzniklo ponaucenie? Nie je spravne si robit srandu v chatovani, inac za to draho zaplatite a to rovno tym najvyssim trestom: SMRTOU ... he he. ()

CharlieSs odpad!

Od roku 2012 se to snažím všemožně stahovat, hledat online a když konečně zjistím, že jsem našla správné titulky, tak se to vyvine v tak neskutečnou SRAČKU! Čekala jsem sériového vraha a ne nějakého pseudoducha, nebo co to vůbec bylo. PANEBOŽE, urban legends jsou super, ale rozhodně ne ty z usa-.- ()

Scharra odpad!

Nudná hloupost o Smileym, který zabije osobu s níž chatujete, když jí pošlete třikrát zprávu "I did it for the lulz". Labilní studentka se cítí pronásledována touhle postavou od té doby, co se spolubydlící vyzkoušeli tento vtípek na jednoho kluka. Pokus o překvapivý konec a nastolení zrdcadla mladé generaci nemá takový efekt, v jaký autoři filmu doufali. I když pominu všechny nelogičnosti filmu, pořád se jedná o filmovou zbytečnost ()

ANTYCHRYST

Když jsem viděl první fotky tak jsem se těšil na kvalitní slasher, ale to jsem nevěděl na co...bída neskutečnejch rozměrů, ještě ke všemu ta blondýnka v hlavní roli je neuvěřitelně nudná a hloupá, konec radši bez komentáře...něco takového mě napadlo asi tak v 1/2 filmu, ale ne v takhle tupé podobě. ()

Amynka

Film jsem si šla pustit jako oddychovku...prostě pohodovej slasher, nic náročnýho...Ale už hned po pár sekundách filmu jsem prodělala infarkt a to se během sledování Smajlíka několikrát opakovalo!Lekačky fungujou na 100%!Já teda těch 35% NECHÁPU!!!!!Jako jooo, není to vyloženě pětihvězdičkovej film, ale odpad si teda fakt nezaslouží!!!!Já se i přes předvídatelnej konec(ale do poslední chvíle jsem stejně váhala, jestli je má teorie správná..) královsky bavila a tak dávám za pět, ať trošku vykompenzuju ty odpady-a na všechny, co ho daly, posílám kámoše :-) ()

petrik11

Ale, ale, ale. Myslel som, že to bude čosi lepšie, záver odporný, zase banda nejakých ujov, čo chcú zmeniť svet. ()

POWY

O tomhle filmu s čistou duší řeknu, že je to film plný klišé a lekačky se dají předvídat. Shane Dawson podává vcelku uspokojivý výkon. Atmosféra filmu je naproti tomu hodně povedená, jenom škoda že herecké výkony tohle hodně sráží. Jednorázový film, který neurazí. Konec filmu se mi líbil, ale není to pro každého. ()

A_S_P

Horory veľmi nemusím (a hlavne tie s hnusnými ksichtami), ale celkom ma zaujíma herecký výkon Shana Dawsona, takže ak budem mať príležitosť, určite si tento film pozriem :) ()

MiniRecenze

Tak především velkým mínusem filmu je herecké obsazení a herectví samo o sobě.Postavy jsou protivné a někdy až žalostně k smíchu.Scénář je taky na tom zle,vzhledem ke konci filmu ,může působit až nesmyslně a vyvolává spousty nejasností.Je to škoda,kdyby tahle nová hororová figurka,dostala lepší režii a scénář ,mohlo se jednat o dobrou podívanou.Takhle někdy tento snímek působí komicky a lacině,to díky lekačkám u kterého tvůrci vsadily na tlačítko "volume" a při každé této situaci otočí knoflíkem doprava. SLABÉ!!! ()

elizha

Pre mna sklamanie roka...........tak som sa tesila ocakavala niečo fakt dobré,, no sklamanie 2** za masku......... ()

PurN

Větší blbost jsem asi nikdy neviděl. N.U.D.A. - Nenormální, Umaštěná a Dementní Amatérština. Snad tato slova tento film popisují přesně, protože lépe bych je asi už nevylíčil. ()

Jansuper

Ono není špatný si občas pustit nějakou tu vykopávku kterou moc lidí nezná, o tom filmu sem slyšel před fakt hodně dlouhou dobou a nějak sem se k tomu filmu stále nedostával, poněvadž sem si myslel že je to totální ptákovina, ale ukazuje se že když od toho filmu nečekate tolik vás pak jen příjemně překvapí, opět je vidět neorientovat se hodnocením, sice je to takový amatérštější horor ale má to takový začmodrchaný psychologičtější děj který mě zaujal, já si ten film jakož to takovou rutinu tak užil a docela mi i rychle utíkal, je pravda že tam je dost slabých a nudných míst a to rozuzlení je takové celkem na hovno a úplně to celé nechápu ale i tak atmosféru tu trochu byla, napětí tu taky bývalo, lekačky některý byly solidní a některé už takové předvídatelné klišovité, strach sem tu občas pocítil a ta závěrečná scéna jako docela pěkný zvrat, nebylo vysvětleno jak to s tím smileyem ve skutečnosti celé je, a byl sem celkem zvědav jak to dopadne a co vše ten děj eště nabídne, co se eště vše stane a co za zvraty a rozuzlení eště přijde. Každopádně ten film berte jako spíše takovou jednoduchou hororovou odpočinkovou rutinu, já vím že je tam pár špatných a nesmyslných věci ale jako mě to bavilo a postavy byly simpatické až na některé ()