Město nemrtvých

Ehud Bleiberg, Leon Tong

Danny Rafic

Kostýmy:

Irin Lee

Na filmu je vidět že se Christopher Hatton snažil. Bohužel ne dost a díky tomu působí výsledek celkem rozporuplně. Tedy... obsahuje několik celkem zajímavých nápadů a překvapení (roboty jsem fakt nečekal :D, to co tam pobíhá se nechová jako zombie a proto NĚKOLIKRÁT ve filmu zdůrazňují že to nejsou zombie). Opravdu moc příjemné a osvěžující zjištění že někdo ví co točí a jen nejede na populární vlně se snahou o trapnou inovaci. Na druhou stranu film působí nedotaženě. Jako by chybělo několik scén (stříhač břídil?) a vysvětlení. Třeba jsem neviděl měnit snad jediný zásobník... díky tomu působí celek jako plný "scénáristických zkratek" které zamrzí (styl "kde se vzala, tu se vzala" je tedy celkem běžný :/)...(14.12.2013)

Tenhle film stojí a padá na Lundgrenovi. Jakmile je na scéně, pak je to tradiční Dolfík se vším všudy - drsné hlášky, kosení zombie (ehm nemocných) nepřátel a jeho klasické obličejové kreace. Vrcholem nejsou ani snad roboti, kteří totálně vytáhnout film do zábavnosti, ale atletický výkon Lundgrena při běhu (ehm chůzi) před zombíky. Nejzábavnější čistokrevné dvd béčko tohoto roku! :-)(25.9.2013)

Velectěné publikum tak prosím račte dál, tohle je náš ancábl a já jsem generál. Za prachy sotva znatelný si užijete šou, roboti trochu debilní zombíci v řadě jdou! A nyní vrchol večera výbuch a hoření, všechno je to hned zhaslý a asi spalený! Ano je to tak já nejsem z filmovýho nebe a oberu o cas zrovna tak i tebe! ***Prvních 20 minut bylo lacinejch, ale bavilo to. 50 procent.(14.9.2013)

• Wiikii

Ze začátku vás to hodí do příběhu tak rychle, že ani nezaznamenáte co se stalo a už je první tým roztrhanej na kusy... Díky tomu si všimnete, že Lundgren se pohybuje a chová trochu jako T-101 napadená terminátorským virem... A všechny herecké výkony jsou ... no nic moc, a tak se stává z Lundgrenta ten nejlepší herec na plátně, to se musí nechat. No a pak ta hudba, ta hudba, to už se téměř nedalo vydržet, málo kdy byla padnoucí hudba ke scéně, a když byla tak to bylo klišé co je vidět(slyšet) všude. Kdyby to skončilo u tohoto dal bych 2*, ale pak tam přišli roboti !! Chápete to, plně vyspělé stroje v tuto dobu, kdyby byly nepřátelští ještě by se to dalo, ale škoda nebyly,film má i své světlé stránky, těch je bohužel málo... HODNOCENÍ: 20% (1*)(12.9.2013)

• ZdenoZombie

Dolph Lundgren v zombie horore sa prekusnúť ešte s ťarchou dá, ale keď na plac vylezú humanoidní roboti tak to už neviem či sa mám smiať alebo plakať od údivu. Ale ak horda zombie napadne a premení robota na "zombie robota" tak to už sa mi chce grcať. Starý dobrý Dolphi asi stráca kondičku. Keď som sledoval jeho beh, tak mi to pripadalo ako keby bol 7 rokov v kóme. Scéna keď nasadli do auta bez motora a roboti ich začali roztláčať...no to som sa smiechu neudržal.(17.9.2013)

• - Názov filmu sa objaví až v 15. minúte. (Johnny.ARN)