Město nemrtvých

• USA Battle of the Damned (více)

Po propuknutí smrtící virové epidemie se žoldák Max Gatling staví do čela přeživších a společně s několika chatrnými roboty bojuje proti ohromné přesile nakažených. (oficiální text distributora)

windows odpad!

Naprosto katastrofální shit. Dolphík ze sebe udělal kreténa pořádného kalibru. Námět vytahaný z prdele, zombíci jak houmlesáci ze záchytky a zbytek "herců" jak z psychiny. Roboti?! Oujééé, popelnice co ožily... ()

vozralec

Lundgren běhá jako naprcanej (asi ho bolí nožička), ale to mu nebrání v tom, aby společně s bandou přeživších a skupinkou kamarádských robotů pozabíjel hromadu zombíků. Pan kameraman měl poněkud roztřesené ruce a pan scenárista to občas přeháněl se zbytečným žvatláním. Béčko se vším všudy. ()

darthhokro

Zombíci, robotí zabijáci, hmm moc pěkný město.... Dolphek se nám vrátil na plný koule. Po dlouhé době pohodový béčko u kterýho můžete vypnout a jen se kochat, jak Dolph, hláškuje a masakruje zombíky, zdatně mu pomáhá pekelně vytuněný robotí komando. Hoši, pozdravte.... Dobrý den, DOBRÝ DEN, dobrý den..... Bavil jsem se prostě královsky. ()

biergof odpad!

Tohle nechceš vidět! Věř mi! Pamatuju Lungrena jak ve filmu proháněl luxusní sporťáky, rozbijel italiano hřebcovi lebku, ale i přestřelku v kravíně někde v Rumonsku a nyní přibyl zážitek zombie filmu s rozpočtem mého týdenního nákupu v kaufu. Otázka tedy zní: Dočkáme se režisérské blue-ray 3D verze s neposranými záběry? NE! ()

vox_populi

jasné béčko...a drvivá väčšina béčkových hororov nestojí za komentár, no nájdu sa i výnimky - a toto je jedna z nich...dejovo slušné, režisérsky ako-tak zvládnuté, postavy sú ale profilovo nedotiahnuté, herecky slabé - no Lundgren odviedol slušný výkon...zachránila to akcia, efekty a nápad s robotmi :-) poctivé tri hviezdičky ()

himor

Keď som čítal recenzie, myslel som si, že to bude katastrofa, ktorá sa so sebazaprením bude dať pozrieť. Moje očakávania to splnilo. Tiež som čítal, že po nástupe robotov, to trochu ožije. Tak to sa teda ani omylom nestalo. Jediné čo sa udialo, že po hodine filmu Dolph zo seba vytrúsil dokopy asi 3 hlášky, z toho jedna bola úplne na záver. K filmu. Príbeh tak debilný, že mi až bolo do plaču, k tomu roztrasená kamera asi spitého učňa, spolu s hereckými prejavmi mentálne retardovaných hercov, tvoria dokonalú sračku nie B-čkového žánru, ale spodiny C-čka. Hviezdičky dávam za spomínané hlášky a jednu ako bonus, že som to dopozeral a verím, že to už nikdy neuvidím. P.S.: kto tu píše o nejakom hereckom prejave Lundgrena a že bol ťahákom filmu, tak skôr dotyčný poťahal priveľa riedidla cez trojdňovú ponožku, lebo Dolfík tu zahral pekelné hovno. Asi tak. 15% ()

64B

Aj bohamária .. tohle neni žádný průměr, tohle je břečka. Hvězdu jenom za Dolpha. Ale, styď se! ()

vieriX

Tak i Dolph se připojil do řady herců, kteří se aspoň jednou postavili proti bandě nemrtvých. Nevím moc co bych řekl akce obstojná scénář pokud tu nějaký je tak vychází z toho dostat se do bodu A až do bodu B mezitím do toho dát nějakou akci která není úplně špatná. Jako kolisá to mezi 2,5 až 3 *. ()

Olafsson

To že sem film sledoval záhy po zkouknutí World War Z mu moc nepřidalo na hodnocení.. Je to ultra sračka a ani Dolfík to nezachrání... Vypadá to jak kdyby to někdo natočil doma jako homevideo.. a ty triky s robotama to si snad dělaj srandu ne.. lepší triky byly v r. 1991 v Terminátorovi 2... Nudná hovadina o ničem.. sledovat tohle je ztráta času... ()

Renie42

Úplně jsem ten začátek jaksi nepochopila, hrozně rychle se člověk dostane do děje a mě to zhorší ten zážitek než se to tak hezky rozjede tak jak má. Roboti se mi líbili a až někdy zbytečná smrt těch ostatních, co přežili. Ale tu hodinu a půl se to dalo ještě vydržet. ()

Lyriq

Těšil jsem se, protože mám rád Z a mám rád starou akční partu, jíž je Dolph čestným členem. Bylo mi jasný, že to bude nízkorozpočtový béčko, takže jsem čekal levný efekty, ale doufal jsem, že pokud tam nebude příběh, budou aspoň úderný dialogy plný hlášek. Krom Dolpha a Melanie Zanetti je obsazení sestava těžce nesympatických dršek s hereckým projevem pod úrovní českého porna s podobně inteligentními, zato méně vtipnými dialogy. Musím ale přivřít všechny otvory, protože právě má očekávání podnítila zklamání. 40%. ()

Vykuk

Přiznám se, neviděno úplně celé (sorry to prostě nešlo:)), tedy s menším přeskakováním. Nicméně celkem prča tento kůsek. Komické je,že režisér využil v tomto filmu identické roboty ze svého předchozího filmu Robotropolis :D. Ten jsem sice naštěstí neviděl, ale stačí mrknout na galerku tady na ČSFD a nestačím se divit. On prostě točil film o zombících a řekl si, že když jeho předchozí film propadl, přece ty robůtky, do kterých investoval a evidentně se mu hodně libili, musí ještě využít!! Táák je šoupnem do tohodle, poslouží, jako mlýnek na maso:) Ale možná jsem úplně na omylu a tohle bylo volné pokračování, páč tam Dolfík vysvětluje kolegovi, že robůtci už dřív zmagořili a pobili pár lidiček, ale pak je osvítil křemíkový bůh a oni se dali na správnou cestu. No tak či onak, Dolfíka mám rád, takže za něj bod, ikdyž nevěřím tomu, že by kromě Postradatelných, ještě někdy dostal normální roli. Hold to potáhne s Žánem a Stývem sekalem (což o to, taky je mám rád:) a jen občas vystrčí z té žumpy hlavu, aby se nadechl. Shrnuto a podtrženo ztráta času a znechucení nejednoho filmového fanouška, který neměl dost rozumu a koukal na to:) ()

bezslipov007

Zombie béćkový akčňák s Dolphom, ktorý je už starší a behať proste nevie. To, že tým zombiekom vôbec dokázal ujsť v pár naháňačkách je pre mňa to najväčšie prekvapenie v rámci filmu. Prvá polovica je slabšia ale s príchodom robotov sa to celkom rozbehne. V rámci žánru je to priemerný snímok, ktorý si milovníci zombie žánru určite radi pozrú a dajú si ho ako príjemnú jednohubku. Tí ostatní pokiaľ si tento film nepustia, o nič neprídu. ()

Daryl.Dixon

Dialogy byly trochu toporné a občas mi přišly jak z nějaké telenovely. Zombie komparz čekal, až se shlukne celé stádo a pak vyběhl jak na povel. Jo béčkovost v tom byla cítit, ale roboti, kteří byli citlivější než Lundgren, oživili další z řady filmů o zombie. ()

Stejšn

Než se tam objeví roboti, je to normální standardní televizní kokotina, špatně natočená a s příšernou kamerou. Ovšem příchod robotů (mimochodem převzatých z režisérova minulého filmu) z toho dělá ultrakokotinu, paradoxně ovšem díky tomu je aspoň proč na to koukat. Zombierobot je třešnička na dortu. Na jedno shlédnutí, víc bych tomu nedal. ()

djbarrel

Já vlastně ani nevím jak hodnotit. Město plné ultrarychlých nakažených "zombíků" , love strory, četa zabijáckých robotů, nemluvící žoldák ... no nevím, dokonce ani ten záporák nebyl klasickej záporák, ale takovej jenom "jako". No tak snad nebýt těch robotů tak hodnotím spíš podrůměrně, ale nakonec co, děj měl svižný spád, nebyl moc komplikovaný a nakonec i ti roboti pobavili. 55 % ()