Město nemrtvých

• USA Battle of the Damned (více)

Po propuknutí smrtící virové epidemie se žoldák Max Gatling staví do čela přeživších a společně s několika chatrnými roboty bojuje proti ohromné přesile nakažených. (oficiální text distributora)

limalama

Na to co jsem od tohoto filmu čekal, jsem byl až moc překvapený jak sem se bavil. Super rychlí zombie nabuseny Dolph a parta lidí co se snaží dostat z uzavřené zóny plné zombie. Rozhodně pobavilo. Původně jsem chtěl dát za zri, ale při takovém mizerném hodnocení dám o hvězdu navíc. 65 % ()

hajner odpad!

Lundgren ach jaj kašli na to. Tento pán mal snáď len Expendables a Univerzálneho vojáka. No a Rocky 4 inak je to shas ()

Pollini

Nebylo to až tak rozné, ale hrozně se mi líbili roboti. Je to jeden z filmů, kde se Lundgren snaží o výrazové prostředky. Děj je celkem zajímavý, tak proč vlastně né. Ale toto hodnotím čistě subjektivně, protože mám ráda zombie filmy. ()

Aresko123 odpad!

Zombie ani niesu zombie (inak ten chlapik vo filme to aj niekolkokrat prizvukoval)......... A to nehovorim o tom ze film posobi strasne lacno, az tak velmi ze ani maskera nezaplatili. A naco aj? ved tie akoze zombie boli vlastne len nejaky cinania v otrhanych satach...... Velmi slabucky film. Inak vlozili sem vsetko co sa dalo, este aj robotov - zombikov !!! Uz som cakal ci sa pocas zaverecnych titulkov nezjavia aj votrelci z vesmiru.... hahahha ()

Arkwuill_S odpad!

Tak tohle snad nemá ani cenu komentovat. V jiných slabých filmech se dá tu a tam najít alespoň nějaký dobrý herecký výkon, tady neni vůbec nic. Celková malátnost, točeno to je zřejmě v nějaké hale a malých exteriérech, herectví o ničem. Pokus o nasazení jakýchsi robotů, to snad měl být výstřel do prázdna, aby to jako vypadalo zajímavě nebo co. Lungrena mám rád, tady se divím, že do něčeho takového vůbec šel. To, že na sebe navlékne nějakou taktickou vestu z něj drsňáka ještě neudělá. Dodíval jsem to, ale zuby nehty jsem se musel držet, abych neusnul. Je to strašná hovadina, tomu snad ani nemohou dát český dabing a vydat to tady na DVD. ()

lupik84

Kdyby Dolph nenosil brejle na čtení jako dědek a nepřivařil by pušky robotům na údy, tak bych dal o hvězdu víc. ()

andy60

Viděl jsem obal a řekl si - ajajaj, zase hloupý horor s klátícími se zombíky. Naštěstí se však o horor nejedná, je to ryze akční záležitost, ani ti zombie se neklátí ze strany na stranu, ale jsou zatraceně rychlý. Kulisy pro natáčení nevypadají špatně, když se vypne mozek, film dokáže i pobavit. Co mně vyloženě vadilo, byla roztřesená kamera. ()

Hektor.Troy odpad!

Vyrastal som na Rocky 4,Pomstitel,Cerverny skorpion,univerzalny vojak atd,takze lundgrena som mal rad.A preto tento film ohodnotim hned 2 cenami-za prve-cena zmA aximalne tupy film,ake sa robili v 80.rokoch,ale aspon mali sarm...za druhe-cena za najpomalsie kopacky v akcnych filmoch.lundgren sa fakt hybe ako stary dedo,niekedy to az vyzera ze kulha...Najhorsi film aky som videl za posledne roky. ()

Imyourmather

Film plný klišé, siláckých řečí a plný klasiky, bez nějakého většího nápadu. Ale co bychom od Lundgrena čekali? Já přesně něco takového a užil jsem si tuhle upřímnou klasickou řezničinu jako máloco ()

kolotroch

B-cko na jedno pozretie, pohoda.. akurat reziser mohol o.i. trochu popracovat s rozporuplnostou vo fyzickych vykonoch svedskeho blondaka. Na jednej strane tazkopadny beh a la 70r. dedo nahliaci sa s nakupom v dvoch plnych igelitkach na MHD-cku, na strane druhej celkom slusne a nerusivo podane bitky, sceny s nozom a pod. ()

BigJohn02

Zábavný film ve stylu osmdesátek. Nic nechybí - drsnej žoldák, zombie, roboti a pořádný kydlení. Pro staromilce pošušňáníčko. ()

Jardinnn

Dolph Lungren nepotřebuje zbraně, nepotřebuje spolubojovníky a nepotřebuje ani volné ruce! Jeho kopačkama by vás ve filmu mohl doprovázet i tři hodiny bez přestávky, až by se nakonec stejně dokopal ke šťastnému konci. No a kdyby se náhodou během toho kopání unavil, má za zadkem své plechové kámoše s ochočeným plechovým psem. Příjemnou zábavu. ()