Město nemrtvých

• USA Battle of the Damned (více)

Po propuknutí smrtící virové epidemie se žoldák Max Gatling staví do čela přeživších a společně s několika chatrnými roboty bojuje proti ohromné přesile nakažených. (oficiální text distributora)

stLukaz

Tohle béčko je opravdu béčko, a já jsem se opravdu bavil. Jediné co tomu můžu vytknout je nízká absence hlášek, jinak dobrý. ()

musolini

Zombie,roboti a Lundgren nejdou do hromady,celkově nezáživný,bez nějakého děje,ale nic jsem od filmu neočekával a taky jsem nic nedostal. ()

Allein4

Dolph Lundgren, zombie a roboti. Z toho snad ani nemůže vzniknout nic dobrého. Ale ono ejhle, vlastně to vcelku šlo. Nebylo to špatné. ()

Majklkm

Takový mix Univerzálního vojáka a 28 dní po té. Leč je tento žánr stále na stejno, co se týče příběhu (zde opepřené roboty ochránci a jednoho neochránce), nevadí mi to. Město nemrtvých je takový slabší průměr, takže si myslím, že zlatý střed v podobě 3 hvězdiček je tak akorát. ()

StanleyVanH

No na to že jsem milovník zombie filmů tak tohle mě tedy zklamalo.Jsem čekal že na dnešní dobu to bude lépe propracované ale slabší bečko.Obsazením Dolpha Lundgrena to zachránilo on tomu dodá ten lehký šmrnc.Potom se mi líbil příchod pomocníků robotů to taky byla novinka mezi tímto žánrem.Ale stejně jsem v půlce filmu začal hrát hru na mobilu pač jsem se docela nudil.Takže dávám za dvě. ()

Marcus.Vinus

Jestli mám být upřímný tak ten film byl hrozný. Spousta chyb, nesmyslů,... Chvílemi jsem si říkal že ten film ani nedokoukám. ()

CheeseFigure

Jedna z akčných klasík, Dolph Lungren, v spoločnosti nie moc sympatických, nebojím sa napísať, priam nesympatických nehercov v súboji so zombíkmy a robotmi a samozrejme nechýba ani časová tieseň lebo vlády chcú infikované mesto spáliť na popol. Pri prvej akčnej scéne, kedy Lungren mácha nožom vo vzduchu a komparzisti sa hádžu na zem, však potom sa dorobia efekty zranenia, ale i tak je vidieť, že nôž sa ich ani nedotkne, som sa nasmial a povedal som si, že tomu musím dať 5 hviezdičiek. Bohužiaľ, aj napriek vtipným momentom, dialógom a vínu, sa to na tej päťke neudržalo. ()

Ajfist

Že zrovna slavný Dolfi vleze do zombie filmu bych teda nečekal. A ještě tak slabém. No dvě hvězdy za ty jeho akce, ale jinak to bylo docela zoufalé. Je vidět, že Lundgren už nám stárne a blbne. ()

Gagin

Jedna velká nuda, ještě že to není dlouhej film... Dolph v tom filmu nemůže ani běhat což mi hodně vadilo, akční scény hodně béčkový. Tohle mě vůbec nebavilo. ()

PORTER44

Žádný zázračný návrat Lundgrena to není,ale nebyl to až zase takový odpad i když Lundgen uběhl dvacet metrů a vypadalo to že to s ním švihne,akční scény takový nezáživný jako kopie ze slabého zombie hororu.Potom se asi v půlce objeví jaký si roboti a začalo to být o trochu zajímavější ale bohužel herecky nic moc,takže celkově to stačilo vidět jednou a dost. ()

Incanus

Mírně podprůměrný, "běčkově" laděný zombie snímek. Trpí leckterými neduhy - kamera, akční scény, ale hvězdičku navíc jsem přidal za Dolpha Lundgrena, jeho "výkon" je zdaleko to nejlepší, co lze v tomto díle najít. Nenadchne, ale vysloveně neurazí. Na jeden večer postačí. ()

Rayers

Jestli jsem na něco v zombie filmech alergický, tak to jsou spory mezi "žijícími". V tomto žánru by u mě film úplně propadl. Ale Lundgren + roboti vs. zombie... skutečně originální kombinace. Hlavně ti roboti. I když se do příběhu namontovali nanejvýš podivně a uměle, je to v tomto druhu filmu vskutku originální a za to dávám tři hvězdy. Lundgren by měl čtvrtou, ale byl tu slabší. ()

cerva82

Behajici Dolph Lundgren jako kostlivec vzdycky vsem utece a vsechny dohoni. Cekal jsem mnohem vice, ale nedockal jsem se niceho... ()

lx.

Tak to je teda hardcore pitomost. 2 hvězdy za přesvědčivý herecký výkon robotů, který zastínil všechno co ne/žilo... ()

galfaroth

Vždycky mě zajímalo, jak můžou s těmi hnijícími údy běžet jak Usain Bolt. Přemýšlím, že bych se taky nechal kousnout a pak běhal ve svojí (ne)životní formě. A myslím, že ani Lundgrenovi by neuškodilo malý kousnutí, aby nabral formu, protože ve filmu je vidět jeho "letitá praxe". Každopádně, pokud se od toho odpoutáte a zapomenete na béčkové triky - například místo klasického vrtulníku nasazena hračka - zřejmě nízký rozpočet - jedná se o klasický zombie film, který se zvrtne a proplete se s klasickým robo sci-fi žánrem a to stojí za jedno podívání. Jen by mě zajímalo na co režisér myslel, když dal Lungrenovi chopera?!? Hlavní hrdina měl strach vystřelit, že na sebe upoutá Zombie a pak si to prosviští městem na tomhle stroji. Pokud tohle nepřiláká všechny nenažraný bezmozky z celýho města, tak už nevím. No a světe div se, oni si na cílovém místě klidně sedí a klábosí a jsou naprosto neobjeveni...zřejmě laďák s frekvencí mimo hnijící sprintery. A takových nedomyšlených momentů je tam víc, nicméně taky proto se nejedná o Oskarový trhák s magickým rozpočtem a přesně tak se k němu musí přistupovat. Nechci jen hanit a proto musím přiznat, že jsem se u filmu úplně nenudil, protože spojení Akčně-hororový-sci-fi filmy je zajímavé a zabrnkal rovnou na moje tři struny oblíbených kousků. Dávám za 2* za zajímávý nápad, docela příjemnou zápletku a místy dobré hlášky a herecké výkony...no vždyť píšu MÍSTY. A víc dát nemůžu, protože přece jen je to béčko, některé scény jsou opravdu nedomyšlené (krom motorky například, proč útočí zombie na roboty, když jsou to nenasitní nemyslící zabíjaci a z robotů si ani neukousnou, japonští roboti, kterým neublíží střelba, ale zombie je přeprogramují apod.) ()