Město nemrtvých

• USA Battle of the Damned (více)

Po propuknutí smrtící virové epidemie se žoldák Max Gatling staví do čela přeživších a společně s několika chatrnými roboty bojuje proti ohromné přesile nakažených. (oficiální text distributora)

Hapretor

Kdybych neviděl Lundgrena v ještě větších hovadinách, dal bych asi i odpad. Roboti byly ok. Ale Lund mě už silně nebaví. Ať zkusí hlavní roli v Resident Evil 7 ! - 195 cm a 110 kg vážící zombie nepotřebuje ani maskéra, stačí se jen postavit na plac a šklebit se. ()

sadlokan

Adolf Lungren se jmenuje Gatling!Max!A kosí kousavce jak 2 kulomety dohromady.Převážně tedy BowieRamboknifem!Deus ex machina jest robotická parta,která vypadá jako bráchové toho ultraužitečnýho robota ze Star Wars,mrkacího jezdítka. ()

BOURQUE

Veľmi slabo natočený C-čko, nepresvedčujúce herecké výkony. Celý scenár je podpriemerný a samotná koncepcia neobsahuje nič nového. „Doplhie“ – warum?? PS. Jedna hviezda pre roboty. Osobné hodnotenie: 51% (*) ()

MickeyStuma

Steven Segal si to kdysi rozdal s upíry. Dolph Lundgren teď pro změnu se zombies. Parta jakýchsi žoldáků si to kráčí postapokaliptickym městem a střílí hordu živých mrtvých jak na běžícím pásu. Béčkový videofilm jak má být. Už na začátku příběhu se dozvíme, že vše způsobil nebezpečný vir, takže nic nového. Prostě to tu už nejednou bylo, takže se zřejmě tvůrci rozhodli přeci jen se nějak odlišit a do děje vsunuli roboty. O smyslu tohoto skutku v rámci děje jsem ani nepřemýšlel. Působí to velmi rušivě a vůbec nějak podivně. Jinak jako pomyslná zábava snímek funguje dobře. ()

KNTRFKT odpad!

Tohle není film, ale nádor. A nádor musí být odstraněn, jinak se bude dál šířit a sežere celý Hollywood. Tohle ale naštěstí bylo natočeno ve sklepě a před domem Dolpha Lungrena, který musel sáhnout až na dno do už tak tenké portmonky a zaplatit nějaké šílence, kteří by v té sračce hráli. Víc než město vypadá postapokalypticky Lungrenův xicht, hlavní promotéři se pohybují jak po bedně whiskey a scénárista byl zřejmě bývalý alkoholik, co se po neúspěšném léčení přihlásil do klubu laciných pisálků. HNUS! ()

Rathalos

Filmy s Dolphom Lundgrenom su vacsinou o ho*ne,ale tato akcna zombie jazda dopadla na moje prekvapenie celkom dobre a bavil som sa,cize hodnotim 4 hviezdickami...:-) ()

Kadas97 odpad!

Nie, tento rok (2013) som nevidel ani jeden dobrý zombie horror, tvorcovia majú 3 mesiace aby to napravili. Toto je nadpozemská stupidina, ktorej dali korunu roboti. Lundgren tu spadol medzi ostatných nevýrazných hercov a svojím výkonom nijako neoslnil. 0 z 10 ()

Ondr@932

Celkem slabý, laciný zombie film s Dolphem Lungredem. Ne, že by to bylo úplně otřesné, to zas jako ne, ale s porovnáním jinými luxusními zombie filmy je toto jen prostě slabý článek, na který se brzy zapomene. 40% ()

Yancl

Dolphiku, Doplhiku ... taková oldschool akční ikona a nechá se vlákat do něčeho takového. Ta samotná myšlenka filmu není až tak zlá, ale propracovanost děje není žádná pecka. Sice je to slátanina 100x viděného, ale na kousající zombíky se vždy dobře dívá. Ale jak ta příběhová linie neuhne ani o kousek, vše se drží a děje nalajnovaně, až to do očí bije. V prvních minutách je předem jasné kdo se zavrtá pod kytkama a kdo bude ten hrdina, kterej to bude kosit po stovkách. Vizuálně samozřejmě jasný podprůměr, ale chápu, že tvůrci neměli prostředky, tak je to alespoň v této podobě přijatelné. Jako naprosto bezmyšlenkovitá akční oddychovka dobry, jako scifi krutá bída. A Dolph Lundgren ... na jeho pohybu je znát stáří, ale respekt, že stále hraje a snaží se být akční. [44%] ()

Torgal

Zaujalo ma, že po úvodných titulkoch a postrieľaní prvých tridsiatich zameniteľných, absolútne rovnako nudne natočených vĺn zombíkov z celkových tristo prišli DRUHÉ úvodné titulky. To je rozhodne originálny prínos svetovej kinematografii. Okrem toho je tu ešte jeden prvok, ktorý tento počin odlišuje od ostatných strašlivých céčiek s nulovým rozpočtom a lobotomizujúcim dejom - a to síce, že i napriek tomu, že neboli peniaze ani na poriadne kulisy a kameramana, čo by netrpel epilepsiou, figurujú tu CGI ROBOTI!!! Ich prítomnosť síce nedáva žiadny zmysel (ale to vlastne platí o celom scenári), no hlavne, že tu sú. Takže za nich, za jediného známejšieho herca (Lundgrena) a celkom obstojnú pipku si hviezdu zaslúži. 2/10 ()

helraiser

Lundgrer a jeho přesdržková se zombíky nedopadla vůbec tak katastrofálně jak se mohlo zdát i když ti roboti byla už docela silná káva, ale já se u toho opravdu až nečekaně bavil. Akce je dostatek, zombiků je hafo. Tenhle spíše akční film než horor umí pobavit, takže pohodová oddychovka. ()

Kenty

Odrhovačka v tématu Zombie, která tentokrát není v podobě hororu ale spíše akčního sci-fi. Nevybíjející se roboti, Lundgren sotva běhající, příběh téměř bez jakékoliv zápletky - no prostě spíše horší než žádný názor. ()

Psycho.R

Zombie filmy (ok, ty típci nejsou zombie, jak tvrděj celej film, ale všichni víme, jak to je) mívají stejný průběh a ani tady jsem nebyl moc překvapen, ovšem myslím, že v rámci tohoto žánru jde o film, který nedělá ostudu. Dolph je Dolph jako vždy, u zbytku osazenstva je jasný, jak dopadne už od toho, co se objeví a co se týče mechaňáků... Když jsem viděl roboty, řikal jsem si, že to celý asi půjde do háje, ale ono nakonec ne. Vlastně mě bavili. Takže no problemo. ()

vikino1

Film skoro bez děje, když se jde do akce tak je to radši tak nastříhané a roztřepané, aby nebylo vůbec nic vidět, postavy bez vývoje, a hlavní hrdina ? Ten si bere na čtení mapy brýle, a celej film běhá jak postřelenej zajíc, dost mě to přípomělo Segala, ale ten má tolik soudnosti, aby ve filmu neběhal. V půlce mě začalo vadit, že jsem si nepustil něco zajímavějšího. ()

Durgas

Napriek tomu, že to bolo celé lacné, mega-klišoidné, predvídateľné, plné nelogickostí a nefungujúcich "twistov" som sa celkom bavil. Predchádzajúca veta to vlastne z môjho pohľadu plne vystihla, takže už len dodám: Aj keď to bola riadna sračka, filmu, kde Dolph Lundgren strieľa a porcuje hordy zombíkov predsa nemôžem dať menej ako dve zvjozdy! ()

Acrobat odpad!

Singapurský masaker, kde Švéd sa na kapotu auta dostáva strihom. Je tam už posadený. Bez debaty efekty roka, roboti ako z Genisysu. Preživší nemôžu zabezpečiť reproduckiu rasy, lebo svojou ohavnosťou prevyšujú záujem na našom udržaní. Rezidenti sa minuli a ostal kopec amatérov, ktorý film urobil v ničom pre nikoho. V podstate experiment zo zbytočnými nákladmi. Slabota extrémneho razenia. Už len pokus o znásilnenie Milly J vyznel emočnejšie ako tento celok. (videné 23.03.2016 JOJ archív) ()

Likan7 odpad!

Lundgen si prostě přišel pro další šek, aby zaplatil povinné ručení. Město mrtvých je naprosto odporný postapokalyptické céčko, které nesnese ani ty nejmenší měřítka. Od zběsile kmitající kamery, po scénář. ()

Nix

Béčko, kde Dolph hledá jednu osobu a přitom kope a střílí zombíky a dokonce si pokecá i s robotem. Akce je tu fajn, akorát v půlce to trochu přestane mít grády, ale pak to zase najede. Ve výsledku zábavné zombie béčko, ale nic víc od toho nejde očekávat. Ale Dolph tu hraje dobře a občas přijde i klasicky nějaká ta jeho hláška. Pohodová zábava. ()