poster

Turbo

 • USA

  Turbo

 • Slovensko

  Turbo

 • Velká Británie

  Turbo

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Sportovní

USA, 2013, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BMW12
  ****

  Povedený animák o šnekovi, který má sen si zazávodit na Indianapolis 500. Při nezaviněné nehodě získá potřebnou rychlost a může se pokusit si splnit sen. Já jsem se celkem bavil, navíc já se rád dívám na závody aut a tady to fakt dobře natočili. I hudba ve filmu byla velice dobrá. Jediné negativum je ten konec závodu, ten byl fakt přizpůsoben dětem, ale jelikož film je určen především jim, tak se to dá pochopit.(11.9.2015)

 • korbitch22
  ***

  Příběh je strašná píčovina ( i na animák ) a ke vší smůle postrádá humor pro ty nejmenší, pro které by měl být určen především.Vtipných situací je málo a když už jsou, pochopí je spíš starší divák.Náš špunt se u toho z větší části nudil a my odrostlejší se občas zasmáli nějaké té infantilnosti.Za vše mluví zcela prázdný sál Cinema City, ve kterém jsem byl já s rodinou, dvanáctiletý kluk ( v jeho věku jsem se snažil dostat do porno kina, ale proti gustu... ) a znuděný a otravený pán, který měl zjevně svého synka půjčeného na odpoledne a chtěl to zabít Turbem, bohužel jeho syn měl jiný názor a po hodině běhání v celém sálu ho zbalil a odešli.Nekomerční zbytečnost, která nejde dětem abolutně vstříc a na hloubku humoru animáku pro dospělé, jako byla první Doba Ledová nemá sílu.Animace byla super a závody napínavé a perfektně udělané, bohužel vše kolem je máčka stokrát viděná a jediný důvod k opětovanému zhlédnutí by bylo sehnání originálu kvůli hlasu Ryana Reynoldse.Slabý průměr.50%.(21.10.2013)

 • Pluhy
  **

  Snůp dý ou dabl dží rozšířil svojí působnost od pimp kinga v pornu pod jeho taktovkou, po majitele značky huličských potřeb executive branch, až k dětskému animáku dabující zhulenýho šneka aka Smoove Move. Ale ani hlas Snoop Dogga, Ryana Reynolse, nebo Samuela L. Jacksona nezlepší pocit z Turba, jakožto průměrného animáku s tisíckrát viděným příběhovým klišé.(2.8.2014)

 • milka
  ***

  Klasický rodinný průměr s hodně fajn akcí (hlavně závěrečný závod se povedl) a pár povedenými vtípky. Jinak ovšem nic nového pod animovaným sluncem a bavit se tak budou hlavně děti. Vedlejší postavy jsou navíc na animák až překvapivě nevýrazné a dabing bohužel dost zabijí potenciál, který originální znění určitě nabízelo. Jako jednohubka na zabití večera či přikování nějakého prcka k televizi to však stále stačí.(7.10.2013)

 • Daji
  ****

  Když se váš malý rozmazlený parchantík, hrající si na prezidenta planety, snaží na pečlivě udržované zahrádce plenit vše, co je menší než rohlík s máslem, který jste mu s láskou připravili k snídani, za prvé s ním bude asi něco špatně. Za druhé - okamžitě mu to zaražte. Nikdy nevíte, kdy přejede na své kárce nějakého Schumachera 2. Protože pokud s tím něco neuděláte, přijdete o všechny profity. Takže už si už jen počkat na déšť a hurá na hon šneků.. Jop a přibalte si krejcary. Šneci prý rádi tvarůžky. Solničky raději nechejte doma, nebo se naštvou (pokud se dřív nerozpustí) a nitro si schovají pro vaše sousedy, ke kterým se přestěhujou. Vy jen budete závistivě přihlížet, jak se Pepa s Marií koupou v novém bazénu za výhru v Apačopolis 500, zatímco vy si s dětmi hrajete v kalužích.(23.10.2013)

 • - Úradujúci šampión organizácie IndyCar Guy Gagné je výstižne pomenovaný podľa francúzskeho slova "(Avoir) Gagné", čo je v danom jazyku príčastie minulé od slovesa "vyhrať". (stefi7773)

 • - Netradičně je v animovaném filmu použita opravdová značka elektroniky, konkrétně značku HP, jejíž logo je vidět na laptopech, které se ve filmu objeví. (dandislav1991)

 • - V útrobách studia Dreamworks byla neustále zaparkována americká formule organizace IndyCar, aby měli tvůrci okamžitý přístup k závodním vozům. (Dr Lizal)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace